IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
25. máj 2011

Dobre ranko, bambulky moje 🙂 🙂 🙂
@lea101 Zlatino, určite bude i dnes testik pozitivny - kludne aj na 9.den po IUI-u každej rastie HCG inou rychlostou a u teba to bude raketovo rast 😉 ...aj ja som si tak urobila test , že ma hrozitansky , el tak zvlaštne boleli prska a podbruško - a intuicia ma nesklamala, musiš tomu verit a bude to tak 😉 Mohla by si nam sem dat aj fotočku s // - potešilo by nas to 🙂 🙂 😲

zambilka
25. máj 2011

@lea101 😀 ahoj mojka teším sa stebov 😉 a klud moja, nemožeš íst na krv do iscare v piatok? ked maš pozit testík tak načo čakat 😉 😉

zambilka
25. máj 2011

@oknosmas mojka takže testík negativny 😒 nevadí dalšie kolo bude uspešne aj lea má druhe iui 🙂 tehulkovské takže to prve je asi fakt také skušobné 😠

katy33
25. máj 2011

@zambilka 😔 to mi je luto, ale presne tak, ako pišeš, terz to bolo skušobne kolo a nasleduje kolo naostro 🙂 😉 ...pôjdete hned do dalšieho, všakže? Budem držat palčeky 😉

katy33
25. máj 2011

@lea101 No mojenko, nie je o čom 😉 ...je to iste, ja som si tiež takto robila testy každy den po sebe-myslim 4 dni, a ked som videla, že čiarka silnie, tak bolo dobre 😉 ....ja by som na krvičku do pondelka asi nevydržala, ale to som ja 😀 ....v piatok sa ti neda ist asi do car, že.....ale nevadi, ak pôjdete na krvičku až v pondelok, tak to v labaku budu čubrnet, že aka vysoka hladina HCG - bude to minimalne 3-ciferne čisielko, ak nie 4 😀 😀 😎
Zlatinko oddychuj a davaj na seba i na fazulku pozor 😉

lea101
25. máj 2011

@katy33 juuuj ja by som rada dala fotocku aj som na to myslela ale ja mam mac book a moj telefonik vobec nie je kompatibilny.. nepodporuje ho. ☹ .. ani ziadne ine fotocky nemam koli tomu uz od vianoc zbieram fotocky a nemam si ich kde dat. Jezisko mi doniesol taky super pocitac ... ked sa mi pokazil pc a vlastne vela veci na nom nemozem robit lebo neviem ako. ☹ este som neprisla na to ako a co urobit aby to fungovalo ... . xixi ja som take teliatko... zapnem ide.. internet word a excell a to mi staci 🙂 to aj s autom je tak u mna... totalne teliatko 😀 😀 😀

mm som poslala fotocku je to slabulinka cirococka a ledva ju vidiet ... 🙂Ale je tam aj dnes dala som si ju ako screensaver od mobilu hihi ale ta dnesna na mamteste je suvisla... ruzova... ta vcera sa este v strede stracala 🙂 xixixi

ursula5
25. máj 2011

@lea101 držím palce nech je výsledok aj s krvičky pozitívny 🙂

katy33
25. máj 2011

@adikasala Slniečko moje, ty mi tu tak chybaš 😔 No verim, že sa nam sem vratiš, ale rovno do temy-tehulkovanie 😉 ..teraz mate asi pauzičku, tak si len pekne oddychni, potrebuješ to.Aj sa chystate niekde dovolenkovat, či Italia to isti 🙂 ...juuj, musi tam byt teraz kraaaasne, mat možnost, hned frčim za tebou 😎 😉

lea101
25. máj 2011

@katy33 jeej anoooo 🙂 🙂 🙂 .... ... no ja som skusala volat obvodnemu dokymu .. nedviha... som potom mamine mojej zavolala ze ma vraj dovolenku dr. a Moj obv, gynekolog tu v meste je hnusny a nechodim k nemu od vtedy co chodim do CAR: 😒 aj ked som uz drzala telefon v ruke ze mu zavolam ale nedokazem to... ja mam z neho vzdy zly pocit aj z jeho sestricky a to teraz nechcem 😖 ved keby bolo na nom do teraz by ma krmil tazkymi hormonmi a zbytocne kedze ho ani nenapadlo mi zobrat tie protilatky... ktore mi branili otehotniet. a odradzal ma od car... stale hovoril aby som len pockala a pockala.. akokeby som mala 20 rokov... a kopec casu. 😒 😒 😖 😀 juj ... v piatok s a mi neda ist do car lebo mm sa nemoze uvolnit z prace ☹ ...a zajtra mam statnice pisomnu cast.. 😀 😀 😀 neviem ako tam obsediiiiiiiim ked ma vseeetko tak bolkaaaa a len pyzamo mi je najlepsie. 😀 😀 hihi

zambilka
25. máj 2011

@katy33 mojka oknosmas ma negatívny 😒 ja som ešte netestovala až v pondelok budem 🙂

petuska123
25. máj 2011

@lea101 a koho mas gynciara

katy33
25. máj 2011

@lea101 Tak zajtra silno držim palce, ale ty nam to zvladneš lavou-zadnou 😉 ....euforia bude pracovat, takže ti bude v ruke pero horiet 😀 Jooojha, tak ja mat takeho gyn., tiež by som mu veru nevolala, ja som tiež prestupila ešte davnejšie k novej dr, ale nemôžem na nu jedneho zleho slovka povedat, je užasna a o sestričke ani nehovorim, dr. mi sama poradila car v MT a tolko sa nam snažila pomôct, a ked sme 1x u nej videli na sone gest.vak, tak sme obidve bulili 😀 😀 😲 ...ale to asi aj preto, že som sa jej v ambulancii neraz zložila a hučala som u nej aj hodinu a nikdy ma nevyhodila, i ked možno chcela 😀 😀 😝
Ozaj, mojenko, chcem sa spytat, tebe tie protilatky zistili z krvi? A ako dlho berieš prednisom, pytam sa kvôli mojej znamej, lebo ona už bola na 2.IVF a tiež jej nasadil prednison, ale až po odbere vajok a vôbec jej nevysvetlil prečo?

katy33
25. máj 2011

@zambilka 😀 😀 😀 ...jeeeej, tak to teraz znamena, že ten tvoj bude pozitivny 😀 😀 😝

lea101
25. máj 2011

@katy33 ano ja berem prednison lebo mam autoimunne ochorenie ( nie jedno ) ale toto konkretne je protilatky voci svojmu telu, bunky .. tvoja priatelka moze mat protilatky na m spermie to je castejsia diagnoza.. ale to jej mali povedat. Basicaly, Prednison potlaca imunitu.. Nasa imunita je zila nas nepriatel .. nvie rozoznac co je nepriatel v tele a co je priatel... ☹
tak preto zakaz ochoret teraz... na prednisone.. lebo imunita je nizucko... a krehunka... 🙂 same vitaminiky treba papat... ovocie zeleninu a vela vody pit

lea101
25. máj 2011

@petuska123 vodecky 😖 ja viem ze ho zeny chvalia... ale nechapem preco... ja som zazila len povrchnost.. rychle " odbavenie" 5 minut zakazdym a dovidenia... a o tej sestricke ani nehovorim... taka kamenna tvar... nevravim ze je zly clovek ale... trochu by sa mala pokusit pohnut svalmi na tvari aj smerom hore. 😀 😀 😀 😀 a nie naopak.

mimi321
25. máj 2011

@lea101 ahoj ja mam protilatky proti spermiam a idem na iui bez liecby ... tak teraz neviem ci sa podari ked vidim ze teba liecia a mna nie. 😔

mimi321
25. máj 2011

Baby neviete či sa môžu brať pred iui aj FEMI kvapky a včelia materská kašička? beriem to len neviem či vysadiť či čo???

katy33
25. máj 2011

@mimi321 ja som mala tiež femigard a aj včeliu kašičku 😉 ..nemyslim, že by to mohlo uškodit, skôr pomôct 😉

katy33
25. máj 2011

@lea101 Dakujem moja, vieš, mne sa zda, že jej davaju tabletky len tak z brucha a je mi jej uprimne luto, pretože už si tolko vytrpeli a prešli, ja mam pocit, že jz dost zanedbavaju, teraz by chceli prejst do ineho centra a ja verim, že odtial budu odchadzat s fazulkou 😉

katy33
25. máj 2011

@mimi321 Mojenko, ono to u teba môže byt tak, že sa spermie nedostanu cez krčok, lebo je tam nevhodne ph a preto tam uhynu, v tomto pripade je IUI velmi uspešna a netreba tabletočky...to ti zistili z vyteru po styku?Mne robili test takto a zistovali, či spermie prežiju v mojom hlieni 😉

mimi321
25. máj 2011

neviem ako mi to zistili ale asi ich spojili lebo styk sme nemali ale mm bol rano na spg a ja na steroch tak asi to až potom v labáku zistili si myslím. ja len dúfam že aj prvé iui môže byť úspešné. A ty máš hlien oki?

lea101
25. máj 2011

@mimi321 spytaj sa ich.... na protilatky proti spermiam aj proti vlastnym bunkam sa. bere prednison.. ale ja nie som lekar... nechcem aby si mala zbytocne obavi... opytaj sa na rovinu lekara... ze preco a ako... ... a ze ci tam je realne sance bez prednisonu... skus to zlatik 🙂

lea101
25. máj 2011

@katy33 ja viem aky je to pocit... ... presne preto nechodim k mojm gynekologovi tu .. ale tam na iscare som tiez vystriedala lekarku prva na mi nepozdavala.. uz teraz hned v zaciatkoch konam,.... inak... kym som tu nebola... tak... som sla do novamedu na krv.... ako samoplatca.. strasne zlati .. ze nerobia to standardne ale ked som im vyrozpravala vsetko trapenie... tak ma normalne zobrali.... sm s atak rozplakala..... ale nie naschval len mi prisloluto ake stastie nas postretlo... bozinku... teda dufam... Lebo moj obvodak nedviha telefon 😠 tak 25 Eur som platila..... maju mi zavolat popoludniiiiii vysledok.. boze ja sa strasne bojim... ze bude negativny ked ten testik je len ruzovucky a nie riadne cerveny... ..... Tebe kedy robili prvu krvicku ???? na kolky den Ja som len 10 den... preto sa bojkaaam ze to tam nebude..

alibabaa
25. máj 2011

@bibi11 mne sa z neho chcelo spat, potila som sa ako kon a v zapati mi bolo zima ako na sibire.. boleli ma z neho aj prsia... pri 1iui neskutocne a po 2 iui menej. ale zato pri 2iui som z neho aj vracala.. ale moze ta este aj svrbiet dolu, preto ho niektore kocky museli zapijat.
a ako sa citis ty?

alibabaa
25. máj 2011

@lea101 ked chcem zistit protilatky, to mam povedat pri krvi??

lea101
25. máj 2011

@alibabaa no... lekar by to mal povedat.... ano opytaj sa priamo lekara ci ti vysetrvoal aj protilatky... mozno ti ich uz aj.. ak chodi do car len ti nemal zapotrebu nic pvedat ak boo setko negativne vies? 🙂

lea101
25. máj 2011

@katy33 no volali mi z kliniky... tak ☹ ☹ moje hcg dnes na 10 den je 1.2... to je hrozne malo a ja nechapem ako je mozne ze mam 3 testy pred sebou s ruzovou ciarkou... .... nemala som ist na tu krv... mohla som sa tesit dlhsie... ja neviem... to je vlemi zla sprava podla mna... nemam sa ani koho opytat... ako dr... ze co to znamena.

dadam88
25. máj 2011

@lea101 jéééééj 🙂 teším sa s tebou z dobrej správy. gratulovať ti ešte nechcem, nech to nezakríknem. držím palčeky, aby aj krv potvrdila to, čo dva testy naznačili 😵

lea101
25. máj 2011

@dadam88 no asi si necitala moja. trosku hore kukni na stranke.... ale is zlata dakujem....praveze krv je zla nerozumiem tomu... ... zbytocne sa teraz trapim mala som to nechat tak ako to bolo a tesit sa do pondelka... ale citam tu na inych temach ze sa niekedy stava ze krv je negativna ... ale aj to sa stava ze test z mocu ukaze // lebo k oplodneniu doslo ale ... asi to nevydrzi tak krv je niza.. neviem comu mam verit... idem sa skusit ucit uz konecne ☹ ☹ ☹ ☹ sa mi aj zdalo vcera ze je to prilis vela stastia naraz... ale aj dne som mala mam test na radu katy33 a jer urcite suvislo pozitivny.. ☹ ☹ ☹

katy33
25. máj 2011

@lea101 Zlatino , podla mna maju možno v tom labaku ine parametre, lebo aj dr.o tom vravel, že každy labak môže mat ine normy, naozaj...a je to naozaj na hlavu, aby si mala testy pozitivne a krv nie...a z pregnylu to tiež nemôže byt, ved ti to už aj dr.sama vravela, vyčkaj pekne do pondelka 😉 ...nemysli na to, že si bola na krvi, ale sa vytešuj z testikov a bud dobre naladennna, i ked teraz ti to hned nepôjde...pokoj, mojenko, bude dobre 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre