IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ludinka
27. júl 2011

@walta
@janula123
ja si myslim ze niekomu moze stacit aj davka 1x1, ja som tak uzivala a mala som 3 folikuly....

walta
27. júl 2011

@janula123 dakujem krasne 🙂 🙂 🙂

pici
27. júl 2011

@sijust opu je odber vajicok

janula123
27. júl 2011

@ludinka
@wanta
Ja s ním len začínam.
Mne doki povedala, že uvidí ako na neho zareagujem, ak nie, tak zvýši dávku.

walta
27. júl 2011

@ludinka jasne, moze aj to stacit- kazde telo reaguje inak 🙂

si31si
27. júl 2011

@janula123 no v care robia komplet spermiogram a neviem či sa mu to polepší lebo som čitala že morfologia je to najhoršie ked je zlá ale no však uvidíme a berie ace selezin, e-vitamin, koenzym q10, karnitin, kyselinu listovú a bral aj terestis

walta
27. júl 2011

@janula123 uvidis, moja, ako to pojde tebe, a mozno ti 1x1 bude stacit 😉

janula123
27. júl 2011

@si31si Fúha.
A tú morfológiu Vám povedali hneď ten deň kedy mu robili spermiogram?

janula123
27. júl 2011

@walta Ja som v tomto len začiatočník.
No som zvedavá ako to pôjde.
tak to budem na Teba v Pondelok myslieť. Robíš test, či ideš aj do caru?

si31si
27. júl 2011

@janula123 ale kde najprv mu robili u urologa a ten že je uplne super bez problemov a ked sme prišli do caru tak som bola prekvapená ked nám toto povedali a trvá to tak týžden.

janula123
27. júl 2011

@si31si Aha,
A tú morfológiu robia vždy, keď sa robí spermiogram?
Bo za tú nám nič nehovorili.

si31si
27. júl 2011

@janula123 tak ked vám nič nehovorili tak je to v poriadku lebo nam povedali že všetko super až na tu morfologiu a v care robia morfologiu urolog to nerobí

walta
27. júl 2011

@janula123 neboj sa, kazda sme zacinali nejako podobne, ako ty. A idem na krv do CARu, tam ten vysledok bude na 100%. 😀 😀 😀

janula123
27. júl 2011

@si31si my sme mali ich počet akorád na hranici,ale povedala, že je ich tam dost mrtvych. Ale že to je po tých liekoch. O morfo nič.

janula123
27. júl 2011

@walta To ano, tak pondelok je veľký deň.
Moc držím palce aj na nohách. 😵 😵 😵

si31si
27. júl 2011

@janula123 tak sa opýtaj ked tam pôjdeš alebo počkaj na ten kontrolný spermio ked nebude brať atb to bude lepšie

si31si
27. júl 2011

@walta aj cítiš neaké tehu príznaky? ja by som to nevydržala už by som urobila test 😉

janula123
27. júl 2011

@si31si On ich bral od 22.6. 2 týždne a po nich zase lieky na mykozu, a že vývin spermie tuším 75 dní trvá.
No ona povedala, že nič hrozného ten spermio, na to že mal lieky, a hne´d navrhla IUI.

walta
27. júl 2011

@janula123 veru, bude to den D 🙂

walta
27. júl 2011

@si31si no, tehu priznaky- akurat ma fest boli brucho, aj prsia, krize, presne ako pred mrchou...

si31si
27. júl 2011

@walta tak sa určite podarilo 😵

si31si
27. júl 2011

@walta a ked si išla na ivf to mesiac nemôžeš nič brať a potom začneš dlhý či krátky protokol? lebo mi ideme 12.8 na prvý pohovor tak aby som bola múdrejšia

walta
27. júl 2011

@si31si no, to zatial neviem 🙂

walta
27. júl 2011

@si31si neviem, ja som sice nic nebrala... ale aj tak musis cakat na schvalenie ziadosti, a to je asi mesiac, tak to je dostatocna pauza pred IVF... a ja som mala kratky protokol, zavisi od lekara, co ti predpise. Uvidis

zuzana151
27. júl 2011

@fomarik hehehe to s tym cikanim poznam aj ja uz teraz , my aj 3x za noc ideme 😀 inac este stale neciti pohyby je to normalne???

dzuli08
27. júl 2011

@janula123 Môj manžel mal tiež zlú morfológiu, ale iba 1% zlých a 2% dobrých. Bral iba vitamín B asi tak 2 mesiace a potom sa bábo podarilo prirodzenou cestou. Nech len poctivo papá tie vitamíny, má to niečo do seba.

dzuli08
27. júl 2011

@si31 My sme boli na tom podobne. Mm absolvoval 2x spermiogram a vraj bol na 1*. Až v centre zistili, že má 1%z 3% zlých spermií, čo nebolo až také zlé. Ako som písala bral len vitamín e (taká biela vyššia krabička s červeným pásom stredom ) asi 2 mesiace a potom to vyšlo. Ale neviem, či sa mu spermiogram polepšil, lebo na vyšetrení sme už neboli. Ja si myslím, že áno, keď to nakoniec vyšlo prirodzene.

dzuli08
27. júl 2011

@zuzana151 Neboj sa moja, moja princezná bola tiež nejaká lenivá. Ja som prvý pohyb cítilia asi tak v 19. týždni, ale to som si bola ešte stále neistá, či to bol naozaj pohyb. A také dlhšie žblnkotanie som začínala cítiť asi až tak v 22. týždni, aj to iba občas a veľmi som sa vtedy znepokojovala.
Všetko chce čas a potom aj sama nájdeš či na tvoju fazuľku platí a kedy sa rozhýbe. Najpríklad včera večer som cítila len 1 kopanček, celú noc nič, ani ráno. Tak som si potom ľahla na chrbát, potom na ľavý bok, začala som zhlboka dýchať a malá mi uštredrila, tak 2 min pohybov a potom zase nič :D

dzuli08
27. júl 2011

@jalanecek Drahá a ty si sa nám kde stratila? Mala by si byť už po IUI, či? Alebo si to tajomstvo v brušku nechávaš pre seba?

dzuli08
27. júl 2011

@mirus11 Ahoj mamina, kedy sa tvoj anjelik chystá na svet? Bude to skôr alebo neskôr ako Luckina Livinka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre