IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
30. júl 2011

@apolenka6 ahojky, aj tebe dobre raaanko... ano poznam TO

walta
30. júl 2011

🙂 🙂 🙂 dobre raaaaaaaaaaaaaanko 😉 😉 😉

adikasala
30. júl 2011

@apolenka6 ahojky takze mrska dnes v noci dorazila v plnej parade 😠 😠 ale nevadi hlavne ze je uz tu a nepokazi mi dovolenku 😎 😎 😎 lebo sa velmiiiiii teskam 🙂 🙂 🙂 a ta o mesiac uz nepride 🙂 🙂

adikasala
30. júl 2011

@walta ahoj ako? netestnes?kedy budes vediet vysledok v pondelok?ides do blavy alebo iba tvojmu gyn?

aby
30. júl 2011

@adikasala malo by to byť zajtra hádam máme jednu blastocystu a jednu morulu chce ju nechať ešte do zajtra či čo s nej bude 😒 tak soom zvedavá 😉
@apolenka6 si zlatá dík 😉
@walta dočkaj času ako husa klasu 😉 neboj už len necelé 2dni to už vydržíš bez testovania 😉 😀 😀 😀

walta
30. júl 2011

@adikasala ahojky... idem normalne do CARu na krv, nech tam povedia, co je vo veci 😀 😀 😀

walta
30. júl 2011

@aby cakaaaam, cakaaam.... snad sa dockaaaaaam 😎 😀

adikasala
30. júl 2011

@walta neboj je vo veci krasne tehulko 🙂

walta
30. júl 2011

@adikasala jaaaaj, bodaj by si mala pravdu... a ked nie, tak nic sa nedeje... preboli a pojdeme dalej

linda81
30. júl 2011

Ahojte dievcata, mozem sa k vam pridat?Bola som 1x v CAR, vyzera to tak , ze normalne mat babo asi nemozme , ked 15 mesiacov to nevyslo.V CAR zacali hned hornonalnym profilom , kedze som bola 3DC,a dalej niekedy musim absolvovat laparku.MM ked bol este na SPG odporucili IUI.Neviem sa s tym nejako tak vnutorne zmierit, preco je to tak, ked kopa ludi co dieta ani nechce, pride k nemu ani neviem ako.Kto uz s tym mate skusenosti?Ako to bezi? Kolko to vsetko trva a tak...dik

sijust
30. júl 2011

@linda81 ahoj..a vitaj...my vsetky co sme tu,tak sme zazivali a este stale zazivame pocity,ktore zazivas ty...ale cim skor sa so situaciou zmieris, tym lepsie...hlavu hore,vsetko bude dobre,len to chce trpezlivost a mozno aj pevne nervy...ja som bola prvy krat v CAR 1feb.tohoto roku,nepodarilo sa IUI,vzhladom k tomu,ze mm ma zly spg.nevadila by ani slaba pohyblivost,ale morfologia-100%patologia...nam iui nepomoze,je tam minimalna sanca,uzival rozne vitaminy na podporu ale nepomohlo,mne robili vsetky vysetrenia,som ok...takze ked chceme mat spolocne dietatko,musim podstupi ivf ako mnohe z nas...ale tym ta nejdem zatazovat,lebo to sa ta este netyka...este si len na zaciatku cesty a mozno bude iui uspesne,drzim palce 🙂

sijust
30. júl 2011

@walta mojecka,ako to zvladas?ja by som asi vybuchla 😀

walta
30. júl 2011

@sijust ja uz asi buchnem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sijust
30. júl 2011

@walta este som sa ta chcela spytat,ako si zvladala vklad,narkozu a to preplachovanie?

walta
30. júl 2011

@sijust vsetko som zvladla uuuplne v pohode... pre mna najhorsia vec bola ta, ze som musela mat plny mechur a skoro som sa pocikala, ale vazne. Pred vkladom musis mat plny mechur... sestricke hovorim, ze uz to nevydrzim a ona ze, chodte si odciknut...aj som isla, ale ako som pustila, neslo mi to zastavit... vies, co som prezivala- strasne nieco... inak to nic nieje, a vklad vobec neboli

sijust
30. júl 2011

@walta jeej,to muselo byt blbe...ale ani nevies,ako si ma upokojila,moc dakujem 🙂 takze ani ten vyplach nie je nic strasne?

zambilka
30. júl 2011

ahojte prišla som vás kuknut kedže teraz pestujem moje krsniatko 3 mesačné tak nemam čas konikovat 🙂
@walta noooo? čo to čítam? 😉 😉 😀

walta
30. júl 2011

@sijust niiie, nic to nie je... ved to ti len susku oplachnu z vonka, aby ta vydezinfikovali a je to

walta
30. júl 2011

@zambilka co citas??? 🙂 🙂 🙂

dzuli08
30. júl 2011

@linda81 Ahoj, vitaj. Ono je to ťažké povedať, že prirodzene to nejde, hneď po 15 mesiacoch. My sme sa snažili 3,5 roka, boli sme aj na IUI a nakoniec to predsa len prirodzene vyšlo. Aj @katy33 to vyšlo prirodzene, aj keď neviem po koľkých rokoch. 15 mesiacov je myslím si dosť krátko.

adikasala
30. júl 2011

@linda81 ahoj vytaj ....neboj neni to take hrozne vsetko sa da zvladnut,a pre babo sa urobi vsetko...ako pisala dzuli08 vsetko je mozne zazraky sa deju 🙂

walta
30. júl 2011

dievcata, priznam sa, nevydrzala som to a ocikala som test... neverim vlastnym ociam- su tam //, len ta druha je slabsia, som to aj fotila, zle to je vidiet, nazivo je to pekne vidiet, ze tam je.... skusim sem vlozit tu fotku, ok?

adikasala
30. júl 2011

@walta ja verim ze ste uz v cieli 🙂 🙂 uz nikam nemusite chodit!!!

walta
30. júl 2011

@adikasala jaaaj, ja sa tak tesim.. ale sa aj bojim, lebo zatal nie je nic vyhrane

tinka9075
30. júl 2011

@walta no a už si tehulkagratulujem čitam že ste tu babenky z TO ja som z Bošian skoro susedy 🙂

walta
30. júl 2011

@tinka9075 ahoj.... prave som sa to dozvedela z testu... ale v pondelok idem na krv do CARu, tak tam mi to snad potvrdia na 100%

si31si
30. júl 2011

@walta jeeej to je super držte sa 😵

walta
30. júl 2011

@si31si vdaka, budeme sa snazit 🙂

tinka9075
30. júl 2011

@walta ja idem do CARU 17 a tiež chcem ist na iui tak uvidim a neboj potvrdia že si tehotna no teraz sa musiš šetrit 😎

walta
30. júl 2011

@tinka9075 ved sa setrim, nic nerobim, ja taka akcna zena, toto je pre mna tazke, ale musim sa setrit, pre babo spravim vsetko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre