IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

si31si
2. aug 2011

@tinka9075 ach jaj to je hrozné tak nech je už teraz všetko v poriadku 😵 a máte aj neaký problém myslím u teba či mm lebo mi nemáme dobrý spermio a mne sa vytvára len jedno vajko

si31si
2. aug 2011

😒

tinka9075
2. aug 2011

@si31si ja mam toho za sebou vela 5potratov 2po ivf ja som uplne zdrava žiadne problemy vajička su ok to povedal doktor pri ivf a mm ma spermio dobre tak neviem v čom je problem ale idem dalej treba bojovat 😀 😀

si31si
2. aug 2011

@tinka9075 no však to treba aj mne povedali že iVf odporúča trochu mám z toho strach teraz v auguste mám prvý pohovor

tinka9075
2. aug 2011

@si31si nie je to take strašne mne nebolo nič ani som nepribrala len tie injekcie ja sa ich strašne bojim ale zatala som sa a pichala som si ich sama nie je to nič hrozne 🙂

si31si
2. aug 2011

@tinka9075 toho sa bojím aj ja neviem či si dokážem pichnúť sama ale ked to tu čítam že tolko báb si to pichá tak to hádam zvládnem aj ja a ako často sa chodí do martina ked si už picháš tie injekcie?

tinka9075
2. aug 2011

@si31si to sa neboj to maš take pero a to je len take štipkanie 😉 to zvladneš ja som tam bola asi 5krat a potom som šla na odber vajičok 🙂

tinasc
2. aug 2011

@ketere no ja som v poriadku, len srdiečko ma stále bolí 😉

tinasc
2. aug 2011

@aby juj moja, čo všetko ti ešte nezistili... no dúfam, že ti bude čoskoro lepšie...

tinasc
2. aug 2011

@si31si dokážeš sa pichnúť sama, ver si 🙂 ja som tiež stresovala a bolo to v pohode... mne sa nechcelo niekoho prosiť, alebo chodiť do centra... tak veľa šťastia 🙂

si31si
2. aug 2011

@tinasc najhoršia bude asi ta prvá a potom to už pôjde 😉

tinasc
2. aug 2011

@si31si jasné, ja som si dokonca ešte pred pichaním jednu ihlu vrazila do brucha na skúšku a naozaj to nič nebolo 😀

zambilka
2. aug 2011

@ketere ahoj mojka to je super že je všedko ok 😉 teším sa baby ale aj mi je luto že ja som potratila ,ale pevne dufam že vas v septembri budem nasledovat 🙂

tinasc
2. aug 2011

@zambilka moja, netráp sa, ja budem čakať až do januára... juj ale ten čas neúprosne letí 😉

zambilka
2. aug 2011

@tinasc no letí letí až neuveritelne rýchlo 😅

tinasc
2. aug 2011

@zambilka hej, hej... ☹

zambilka
2. aug 2011

@tinasc neboooj take tehulky budeme že až 😀 😎

walta
2. aug 2011

@linda81 ahoj... a dakujeme 😉 😉 😉

maminka142
2. aug 2011

baby, čo je to to IUI? Nejako sa to tu nemôžem konkretnejšie dočítať 😒 Ďakujem 🙂

sijust
2. aug 2011

@maminka142 ahoj...iui je inseminacia 🙂

maminka142
2. aug 2011

@sijust práve som si to trošku naštudovala na nete 🙂 To je vlastne "umele" oplodnenie? Dobre som to pochopila? 🙂 Hm a už si na to bola? Je to bezbolestne, či?

sijust
2. aug 2011

@maminka142 umele oplodnenie je ivf...inseminacia je ked partnerove alebo darcovske spermie vstreknu do maternice...ivf je ked jednu spermiu vpichnú do vajicka a tak sa vytvori embrio...tak velmi jednoducho povedane...na iui som uz bola...kazda zena to preziva inak,mna to bolelo,ale da sa to zvladnut...ivf ma teraz caka...ty mas aky problem?caka ta iui?

maminka142
3. aug 2011

@sijust ďakujem za podrobnejšie vysvetlenie... Nie zatial ma iui nečaka, ale moc sa nam nedarí otehotnieť, tak zisťujem, aké su možnosti 🙂 A to treba ísť najskôr na iui? Nemôže žena ísť len na ivf? A to ivf bolí tiež?

sijust
3. aug 2011

@maminka142 mojaa...kym sa da,tak sa ivf vyhni...iui je proti tomu "lazo plazo"nie je to taka zataz na telo...uz chodis do nejako CARu...kolko sa snazite?

aby
3. aug 2011

@tinasc nooo a aby mi ešte nebolo ľúto tak som ešte aj mrchu dostala 😢 😢 😢 sakra zas ešte horšie ☹

tinasc
3. aug 2011

@maminka142 ak doktor zistí, že je iui u vás bezpredmetné, tak vás odporučí rovno na ivf... nie pre všetkých je iui vhodné... ale naozaj iui je oproti ivf nič.. nie je to záťaž, ani nemusíš do seba pchať toľko hormónov... preto sa najprv skúša iui... 🙂

tinasc
3. aug 2011

@aby ach bože... už nech je to za tebou...

maminka142
3. aug 2011

@sijust my sme len v začiatkoch snažíme sa len 3 mesiace, ale trošku študujem aj oo inych verziach ak by nam to nevyšlo dlhšiu dobu...

maminka142
3. aug 2011

@tinasc ak som to správne pochopila, tak iui je menej náročne na organizmus, ale bolestivejšie, ako ivf? Ale, ved ked ideš na iui, aj tak musíš ísť potom na ivf, nie? Či? 🙂

hope2011
3. aug 2011

@sijust ahoky mojinka zlata....tak ti prepadol recept? upsss, ale nevadi vssak sa to vyriesi rychlo....no jasne ze sa tesim ze sa uvidime,......hlavne nech si uz co najskor tehulka, to bude super, krasne obdobie....🙂 ako sa inak mate? na dovolenku nejdete?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre