IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
9. aug 2011

@hope2011 zlaticko aj ja som zvedava na fotkyyyy 😀

alibabaa
9. aug 2011

@pici fiha .. 😉

alibabaa
9. aug 2011

@strelicia to je fakt sila... mm by ich tam asi roztrhal keby nam nieco taketo urobili... ja mam zatial neutralne skusenosti s gf... dnes mi robili 3 iui a dokonca mi ju robil aj moj doktor. .. co tam nie je nikdy iste. vzdy to robi lekar, ktory ma sluzbu...

alibabaa
9. aug 2011

@zubrienocka ja by som este asi nepovedala.. este som to sice nezazila... ale raz to pride a ked to pride, tak to bude vediet akurat moja najblizsia rodina a po 12 tyzdni to zacnem hovorit okoliu...

alibabaa
9. aug 2011

@zambilka dakujeeem 🙂 dnes mi aj sestricka po zakroku naplula a hovori ze do tretice vsetko naj... dnes to bolo asi najpohodovejsie iui zo vsetkych 3... i ked nebolo nebolestive.. ale to sa da vydrzat... 🙂

alibabaa
9. aug 2011

jeeeej ja si tu sama vypisujeeem to je aka nudaaa

sijust
9. aug 2011

@katy33 mojinkaaa,to fakt??anjelku budete mat?tesim sa a moc gratulujem...princeznicku na bale 🙂 ako sa jej budes prihovarat?uz mate vybrate meno? 🙂

pici
9. aug 2011

@strelicia ja som pochopila to tak ze PGD sa robi z embryy... pred vlozenim... mylim sa?

sijust
9. aug 2011

@alibabaa zlatik,tak a tanecnice(my tak volame sp.) 😀 su na ceste...teraz to bude tutovka,verim tomu a drzim palce 🙂

pici
9. aug 2011

@strelicia no je to tak ako som napisala. ty musis mat najprv embrya a tie sa pred vkladom vysetruju v urcitej faze delenia... to ze si teraz nastimulovana a ze PGD sa nestihne je sice dovod na nervy,ale nie na smutok, budes mat namrazene kusky a tie pred vkladom rozmrazia, vysetria a vlozia... nie?

hope2011
9. aug 2011

@alibabaa ahojkyyyyy, jasne, ak chces vidiet, tak mi posli mailik do IP a poslem ti, dobre? 🙂

pici
9. aug 2011

@hope2011 aj ja chcem aj ja chcem :D

tinasc
9. aug 2011

@katy33 no tak super, princeznička bude, juj, teším sa s vami 🙂

tinasc
9. aug 2011

@strelicia no tak to ma mrzí, že máš takú skúsenosť a rovno v gynfive... dúfam, že sa ti to vydarí a budeš mať embryjká krásne aj na vklad a aj niečo navyše 🙂

tinasc
9. aug 2011

@alibabaa bola si dnes v gynfive? ja mám tiež také neutrálne skúsenosti, ani si nemôžem vyskakovať od radosti ale ani nič vyslovene negatívne ma tam nepostretlo... dnes som bola na krvi zobrali mi 4 ampulky na zrážanlivosť a protilátky, ja som zatiaľ s takýmto postupom spokojná... dnes ráno robil Drábek robil ti on iui?

hope2011
9. aug 2011

@pici ahojky zlaticko, jasne, uz posielam 🙂

pici
9. aug 2011

@hope2011 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka si ty bruchana.... kraaaaaaaaaaaaaasne.. a ta kuchyna ze paradicka. ste prerabali? ci?

hope2011
9. aug 2011

@pici som zabudla napisat, ze tie fotky kuchyne su tesne po namontovani a chyba tam este chladnicka 🙂

hope2011
9. aug 2011

@pici nie, nie....my mame novostavbu, staviame domcek, taky maly bungalow 4 -izbovy 🙂

pici
9. aug 2011

@hope2011 nevadi, paradne

hope2011
9. aug 2011

@pici dakujeme, je presne podla mojich predstav, taku som si vysnivala.....a brusino na tej fotke je preto take velke, lebo maminka bola napapkana po obede a to sa hned takto nafukne....inak ho este nemam az take velke 😀

tinasc
9. aug 2011

@hope2011 aj ja chcem vidieť, ja rada obzerám kuchyne 😉

zambilka
9. aug 2011

@katy33 jeee ahoj teraz čítam že budete mat slečnu 😀 😀 no inak som mala tušaka že to nebude davidko 😀 zato som sa ta pítala či si si istá 😉

hope2011
9. aug 2011

@tinasc tak posli mailik, dobre?

dzuli08
9. aug 2011

@hope2011 aj ja sceeem, poslala som majlík

hope2011
9. aug 2011

@dzuli08 poslite mi do IP mail a poslem vam, dobre? 🙂

tinasc
9. aug 2011

@hope2011 máš IP 😉

dzuli08
9. aug 2011

@hope2011 Ty mi vykáš ? To snáď nie :DDDDDDDD už som poslala dík

hope2011
9. aug 2011

@tinasc
@dzuli08 kocky, tak to mate poslane....
a nie mojko nevykam...to som pisala akoze v mnoznom cisle 🙂 vsak sa pozname, juuuuj, uz dlhoooo 🙂

tinasc
9. aug 2011

@hope2011 pekná kuchyňa 🙂 veľmi...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre