IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zlatanka30
24. aug 2011

@tinka9075 doc je skvely clovek a aj lekar.co kolvej sa opytas na vsetko odpovie.a jedna na rovinu.a okrem toho pracoval kedysi v heliose.

tinka9075
24. aug 2011

@zlatanka30 ja viem že je to fain človek chodi k nemu kamaratka a je velmi spokojna 🙂

tinka9075
24. aug 2011

@aby to maš pravdu mam rada ked doktori jednaju na rovinu a nie ako hovoril môj muž že ked sme boli v heliuse tak musel stahovat ritku aby mu tam doktor nevliezol idem zajtra dam vediet ako som dopadla 🙂

tinasc
24. aug 2011

@tinka9075 no ty si si tiež toho veľa prežila... ono príroda si robí čo chce, s tým nič nenarobíme... ale držím ti veľmi palce, aby sa všetko skončilo šťastne 🙂

tinka9075
24. aug 2011

@tinasc dakujem vieš ja som taky flegmatik verim že sa to podari len treba verit a ja som taka ked niečo začnem idem si za svojim cielom a neprestanem kym nebudem držat v naruči moje dieta 🙂

tinasc
24. aug 2011

@tinka9075 tak to je super... ja teraz po MA mám obavy či sa to zase podarí... ale verím, že áno...

tinka9075
24. aug 2011

@tinasc neboj budeme si držat palce navzajom a určite sa detičiek dočkame za mnou chodili aj kamošky čo potratili na pokec vraveli že vždy som ich dostala z toho neštastia že potratili 😉

tinasc
24. aug 2011

@tinka9075 no aby som bola úprimná ja už som sa dieťaťa dočkala, len veľmi chceme druhé 🙂 ale držím Ti palce, aj sebe 🙂 vôbec som nečakala, že druhé tehu takto dopadne...

tinka9075
24. aug 2011

@tinasc už nam ine nezostava ja budem štastna ked budem mat aspon jedno no aj o to sa budem bat ani vozit ho nikomu nedam 🙂

tinasc
24. aug 2011

@tinka9075 možno aj ja budem nakoniec vďačná za toto jedno... tiež som ho nechcela dať z ruky... až teraz keď hnevá, tak som rada, ak si ju niekto na chvíľku zoberie, lebo je náročná na celého človeka... ak sa zadarí druhé budem šťastná 🙂

tinka9075
24. aug 2011

@tinasc moja kamoška ma tiež babo po umelom a ked som ju bola pozriet a šli sme vozit tak ja som vozila a ona šla so mnou aj ona nedala male nikomu 🙂

tinasc
24. aug 2011

@tinka9075 ono keď je takto bábo ťažko získané a vymodlené tak si mamičky detičky strážia ako oko v hlave... tiež som to tak cítila... aj o prvé som bojovala...

tinka9075
24. aug 2011

@tinasc to bude vymodlene a vytužene preto budem mat taky strach

tinasc
24. aug 2011

@tinka9075 verím a poznám ten pocit... 🙂

tinka9075
24. aug 2011

@tinasc ja ked sa mi to podari budem najštastnejši človek na zemi 🙂

anlady
25. aug 2011

Ahojte, prosím Vás ktorá z Vás podstúpila IUI, potrebovala by som presný podrobný popis od momentu, kedy sa pre to s manželom/partnerom rozhodnete. Prosím aj vyšetrenia, kedy sa robia, kde sa robia, ako sa robia, manželove vyšetrenia, ako sa to robí všetko, atď....tj. presne podrobne, nakoľko sa v tom moc nevyznám ako to funguje.
Moc, moc ďakujem.

kaaaty
25. aug 2011

@ketere Ahoj, boli sme bublinka má viac ako 6 cm, všetko ok pani dr nás pomerala, asi s kazdej strany....máme krásnu fotečku ručičky 🙂 🙂 🙂 , nádherne sa mrvila a naťahovala......v stredu si ideme pre knižku, a oznámime prírastok celej rodine.....potom aj v práci
A vy sa máte ako? Kedy idete na kontrolu?

si31si
25. aug 2011

ahojte babulky tak som testovala zasa či náhodou 13dpo a nic ☹ zajtra idem na krv. to je hrozné teperiť sa do mt ked viem že nič z toho ☹

ketere
25. aug 2011

@kaaaty Ahoj moja, tak to sa veľmi tešíííííím 😀 😀 😀 ...a akí ste veľkí🙂 aj ja už chcem vidieť nášho krpca... my ideme až 8.9., to sú ešte 2 týždne, uffff 😒 .. inak sa máme celkom fajn, žalúdok už blbne trošku menej, už len keď niečoho ťažkého veľa zjem... tak sa takým jedlám snažím vyhýbať.. a vy ako? nie je Ti zle?

kaaaty
25. aug 2011

@ketere posledný týždeň bol celkom v pohode, vlastne aj predtým mi bývalo len niekedy zle.... ale vôbec nič sa mi nechce a nič ani nerobím.... prídem domov lahnem a spím.... potom sa pomotám najem a idem spať....dúfam že to prejde bo fakt prespím celé tehotenstvo 🙂

ketere
25. aug 2011

@kaaaty to ako keby som seba videla🙂 🙂 len s tým rozdielom, že nespím, ale ležím pred telkou 😀 a hlavne keď sú takéto horúčavy, fuj... kedy idete na NT - to meranie šije, či čo to je...

adikasala
25. aug 2011

ahojte kocky moje tak sa vam hlasim po 3 tyzdnovej prestavke,dovolenka nadherna vydarena,,nakoniec z naseho turecka sa vyklula krasna dovolenka na Malte!!!!!!! 😎 😎 😎 bolo fantasticky velmi sme si ju uzili,a samozrejme moju celu rodinu na slovensku 🙂 🙂 no a odnes zaciname pracovat,len vcera sme sa vratili zo slovenska...a uz mi je smutno za rodinou...stihla som si vas docitat ale nejako mi blbne konik..
@fomarik velmi sa tesim s vami k narodeniu vasej malinkej,zelam vela zdravicka a gratulujemmmmmm 🙂
@apolenka6 ahojky magdi no konecne som naspet u vas. dovolenka bola supis naozaj.... 🙂 🙂 videla som tvoje foto z egypta krasne urcite ste sa mali super,,,,a suvenir ste si needoniesli??? 😀
@katy33 ahojky no skoda ze sme sa nevideli casto som na teba myslela....vidim ze z davidka bude nakoniec viktorka...no sranda.ale tesim sa stebou baba je baba... 🙂
@zuzanka7834 zuzi ako pokracujes s pichanim?kedy by mal byt odber asi?myslela som ze uz budes aj po vklade.mrcha ta dobre ponatahovala 🙂
@aby klobuk dolu co si si musela vytrpet....neboj vsetko sa vylieci a bude len dobre a dockas sa aj ty dietatka
@tinasc ahoj ky vy ste boli v tatrach na dovolenke to je moja srdcovka velmi sa mi pacia tatry aj sestra bola na tyzden teraz v smokovci
@walta ahoj nitrancanka vidim ze tvoje tehu pekne pokracuje,,,tie nevolnosti patria k tomu.hned by som stebou menila 🙂
@alibabaa ahoj je mi luto ze ti ani 3 pokus nevysiel,a obdivujem ta zesa hned davas na ivf..ja sa stale neviem odhodlat nic riesit,verim na prirodzene
@pici takze oktober to isti,drzim palec aby to bol ten naj cyklus...

zuzancek22
25. aug 2011

injekcie už máme doma, už len počkať do stredy a začíname s prvým aj posledným IVF

in131
25. aug 2011

@si31si Ahoj aj ja mám isť zajtra do MA na test - na štrnásty den po IUI - ale asi si urobím rano test a ked bude negatívny tak tam nepojdem. A rozhodli sme sa počkať do februára - bola som u Anny Kopačkovej - píše sa aj o nej na modnom koníku - tak chceme vyskušať rady od nej. Volala som s jednou babou bola na 4 umelých a ked robila čo jej ta pani povedala bola do 4 mesiacov tehotná. Keby vedeli tak ušetria dvestotisíc.

zuzana151
25. aug 2011

@katy33 no to dam info o porode ,aj ked sa trosku bojim ako to zvladneme 😉 Mojenko vies ako ma poslednu dobu bolia klby tak nad zadkom??!! to sa neda normalne vydrzat ani lezat na chrbate sa mi neda ani na boku ja neviem cim to je,ale je to strasna pichlava bolest ktora vystupuje az do noh☹ nevies mi poradit nejaku mast alebo nieco podobne???

zuzana151
25. aug 2011

@katy33 ozaj pozerala som kocik co ste objednali je krasny to je uplne novy alebo pouzivany??? a kolko stal?? ja sa v tom ak ti mam pravdu povedat vobec nevyznam , vobec neviem podla coho mam vyberat 😒 mozes mi napisat par takych zachytnych bodov coho sa drzat pri vybere? diiik 😉

si31si
25. aug 2011

@in131 a tá pani bylinkárka ti čo poradila?

zuzanka7834
25. aug 2011

ahoj dovolenkarka 🙂 @adikasala Mas pravdu, ze ta mrcha ma ponatahovala, ale potom som bola odbremenena od vysokych davok dalsich hormonov - pichala som nizucke davky a namiesto 14 dni iba 9, takze uz som po odbere - ten bol v utorok. 19 folikov, v nich 9 vajicok z ktorych sa nam 7 oplodnilo a zajtra rano budem volat, kolko mame embryjok. Dufam, ze su zdrave a krasne sa nam delia, kazdu chvilku na ne myslim... Ak bude vsetko v poriadku, transfer by mal byt v nedelu alebo pondelok... Iba sa modlim, aby bolo vsetko v poriadku a drobcekom sa darilo...

A vy ako? Mate v brusku suvenir? 😉

pici
25. aug 2011

@zuzanka7834 jeeeeeeeej tak coskoro si maminou :D nech prdolky pekne rastu tak ako maju a ne ze ne

pici
25. aug 2011

@adikasala nech sa paci,. ja som robila jak srobik a niekto sa valal na maltskej plazicke? aka paradicka... srsi z teba dobra naladicka a energia, tak z nej kusok posli nech aj mne ta moja aspon do oktobra vydrziiiiiiiiiiiiii

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre