IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
6. sep 2011

@adikasala ahooj!!!tak to je super,ze je trosku lepsie...a neboj coskoro to pominie,,,fazulka sa poriadne zavrta a bude dobre... 🙂 🙂

hope2011
6. sep 2011

@adikasala ahokyyyy, tak to je super, mam radost...ze spinenie nie je krvicka..to je velmi dolezite.....uricte sa malicke ma dobre 🙂 je mu u maminky dobre, najlepsie....🙂 mam radost 🙂

hope2011
6. sep 2011

dievcata, prosim vas, neviete ako je to s herpesom na perach v tehu???? mala ste to niektora??? tak som si davala pozor a teraz po dlhsej prestavke som sa v robote zacala stravovat.....tak sa mi hned objavil...co vy na to? citala som ze to nemoze nijako dietatko ovplyvnit, klop, klop, klop 🙂

ursula5
6. sep 2011

@adikasala prosím aj mne niekto odovzdajte vírus .... beriem ho všetkými dvadsiatimi 😀 😀 😀

katy33
6. sep 2011

@adikasala No , mojenko, ja som ti to stale vravela, že to bude všetko vporiadku, fazulka rastie tak, ako ma 🙂 😉 špinenie prejde a bude dobre, o tyžden bude krasne srdiečko a potom to už pôjde rapidnou rychlostou, o chvilku sa nám gulaš 😀 😉 Davaj na fazulienku aj na seba pozor a vychutnavaj si to 😉 😲 😲

ketere
6. sep 2011

@zubrienocka ahoj moja, ako? kedy idete na usg?

tinasc
6. sep 2011

@adikasala drž sa, všetko bude v poriadku 🙂

zabka60
6. sep 2011

KOCKY 4DPO A MNA BOLI BRUCHO AKO NA MRCHU...JE TO V PORIADKU???

adikasala
6. sep 2011

@zabka60 no mozno sa tam nieco deje asi bolo oplodnenie 🙂 🙂 🙂 snaz sa oddychovat ked musis do prace nenamahaj sa.drzim palce 🙂

zabka60
6. sep 2011

@adikasala som na pn od vcera,v robote sa narobim,takze lepsie mi je pn,aj pychicky 😉 snazim sa oddychovat,ale bola som aj v meste,aj na nakupe a sem tam nieco upracem,ja neobsedim zas,ked nemusim 😒 ....no zaujimalo by ma ake ste ostatne babule mali pocity po iui.....

adikasala
6. sep 2011

@zabka60 posluchaj a nevymyslaj bud pekne doma snohami hore!!!!ja som mala 3 iui neuspesne,po 3 som mala take pocity ze presne o tyzden po iui som mala hrozne krce v podbrusku,uz som si bola ista ze to vyslo no nakoniec z toho nic nebolo.to bolo v aprili a teraz som sa dockala prirodzene zmiesili sme na malte ani neviem ako 🙂

zabka60
6. sep 2011

@adikasala na malte 😀 ste akoze prerabali??ci????no tak gratuujeeem,myslim,ze po 3 iui,sa tam porobili soky a konecne dostali rozum a oplodnili sa 😉 ...kolky tyzden????booze gratulujem 😉

adikasala
6. sep 2011

@katy33 kati no uz manzo hladka ostosest rano ked ide do prace pohladka a povie rasti dobre! 🙂 a ako ju vemi cakal nasu fazulenku.inak to vyznie v taliancine,,,,no je to krasne pocut odneho!!

adikasala
6. sep 2011

@zabka60 nie boli sme v auguste na dovolenke na malte a doniesli sme si najkrajsi suvenir aky sa da doniest.vobec sme to necakali!!!!ja som este nic necitila az uz mi mrcha meskala 5 dni tak som si zo srandy urobila test a bolo to tam bola som uz 4+5 a dnes som 5+3 ale mam spinenie dufam ze prejde.

zabka60
6. sep 2011

@adikasala jeeezin no museli ste byt poriaddne stastnyyyy.....moc vam prajem teeda vidis ako zaberaju tie dovoleky to nieje mozne......a bola si u dokina,ze spinis??

adikasala
6. sep 2011

@zabka60 bola precitaj si vyssie uz dva krat na pohotovosti.zda sa ze dnes je uz lepsie.mame uz aj gestacy vacok, a buduci pondelok by som uz mala vydiet aj srdiecko.a sme velmi stastny este sa nevieme z toho spamatat.cakali sme presne 4 rokyyyyyyy 🙂 ja som to tusila ze to pride....

zabka60
6. sep 2011

@adikasala tak ste sa veru dockali.....aky ste mali problem,???urcite uz bude vsetko v poriadku

adikasala
6. sep 2011

@zabka60 obaja v poriadku,psychyka+ nerovnovaha v tele bola som liecena 1.5roka homeopatikami 🙂

zabka60
6. sep 2011

@adikasala aha no to zanechaa svoju dan,ale doopadlo to vyborne nakoniec...vela stastia zelam 😵

zuzanka7834
6. sep 2011

@adikasala milacik ja som presne v den, ked sa Livi narodila dostala mrchu, a teda riadne meskala, takze dufam ze preberame stafetu obe, ved si ju vieme rozdelit 😉 ♥

alibabaa
6. sep 2011

@zuzanka7834 bol to magicky den 😀 😲 😎

zuzanka7834
6. sep 2011

@zabka60 ja som po kazdej neuspesnej iui mala vsetky priznaky ktore len mozu byt a pri tej jednej, co nam na chvilku aj vysla som nemala ani jeden priznak, ani len prsia z utrogestanu ma neboleli... iba som bola unavena, ale to tiez z utrosu asi... drzim palce 😉

zuzanka7834
6. sep 2011

@alibabaa verim tomu 🙂 Co si ty robila v ten den, len tak mimochodom? 😀 😀 😀

jovanka81
6. sep 2011

@zabka60 mna tiez boli brucho...uz od asi 4 DPO, dnes som 11 DPO a idme si kupit test, sadam do auta a valim, lebo som nervozna sama zo seba 😒

adikasala
6. sep 2011

@zuzanka7834 jasne ze si ju podelime velmi rada zuzik stebou 🙂 🙂 🙂

tinasc
6. sep 2011

@adikasala inak rozmýšľala som, koľké sme tu ešte netehotné 🙂 😀 všetkým sa tu pomaly začína plniť ten najkrajší sen, dúfam, že sa čoskoro pridám... inak uplynul rok, čo sme začali chodiť do centra 🙂

adikasala
6. sep 2011

@tinasc drzim palce aby to prislo cim skor a mozno prirodzene to by bola pecka dalsi zazrak v nasej temicke 🙂

tinasc
6. sep 2011

@adikasala tak to by bol riadny zázrak 🙂

adikasala
6. sep 2011

@tinasc neboj bude skocte si na maltu a bude mam to overene na vlastnej kozi 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
6. sep 2011

@adikasala neviem či sa niekedy vôbec na Maltu dostanem, ale asi nie 🙂 to skôr na tú našu maltu 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre