IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zabka60
7. sep 2011

@tinara23 ja viem len som myslela,ze pregnyl ich ukaze,ak teda este funguje a ani naznak....

zabka60
7. sep 2011

@tinasc a kedy si tetsovala??a aky vysledok??

tinasc
7. sep 2011

@zabka60 pri iui som testovala najskôr 10 deň po zákroku, ale aj to bolo skoro ono skôr by sa mohlo tak na 12 deň... no a pri ivf som testovala najprv 9 deň a nič a potom 11 deň a ukázalo slabú čiarku... takže to máš fakt moc skoro...

tinara23
7. sep 2011

@zabka60 tak aspoň vieš, že už nemáš pregnyl v tele, ja som tiež skúšala testovať 7DPO a nič ani náznak čiarky. Potom som testla 10DPO a bola tam čiaročka (kuk album), ono veľmi záleží od uhniezdenia, mne sa muselo uhniezdiť dosť skoro, myslím, že okolo 6DPO, lebo vtedy som sa aj zle cítila, taká oslabená ako pred chorobou. Takže naozaj klud, škoda testov, na testovanie máš naozaj ešte čas 🙂

tinasc
7. sep 2011

@tinara23 teeeda ty si tiež riadne testovala 🙂 😉

zabka60
7. sep 2011

@tinara23
@tinasc tak dobre koceny,kulud,skusim to o par dni teda v stredu na ten silny sviatok,co bude 😉 ...a ak to nevyjde,skusime druhe iui...dufam,ze sa to da podniknut aj 20x 😀

tinara23
7. sep 2011

@tinasc ale ja som ani nechcela, kamoška ma vyprovokovala, tak som išla s tým, že aj tak škoda testu a zrazu čiarka, skoro som odpadla a potom som testila ako šibnutá každý deň, kým sa nepotvrdilo na 16DPO hcg a teraz som stále nervózna, kým zase na sone niečo uvidím 🙂

tinara23
7. sep 2011

@zabka60 tak som rada, pekne pozitívne treba ísť do toho 😉

katy33
7. sep 2011

@zuzana151 Mojenko, nebojkaj sa, aj ja mavam take dni, že malinku citim velmi malinko, ale ono to zaleži aj od toho, ako je otočena, ale vraj pomaha aj spapat niečo sladke, napit sa a lahnut na lavy bok 😉 vyskušaj, ale skôr si myslim, že malinka oddychuje, ja malinku teraz už necitim celu noc, až rano okolo 7.00 zacitim šimranie, už si robia asi svoj režim 😉

tinasc
7. sep 2011

@zabka60 iui môžeš podstúpiť aj viac ráz... držím palce 🙂

tinasc
7. sep 2011

@tinara23 áno tú nervozitu poznám 🙂 tak držím palce do ďalšieho sona 🙂

zabka60
7. sep 2011

@tinara23 skusime to,budem sa snazit ako budem vladat 😉

zabka60
7. sep 2011

@tinasc velka vdaka 😉

katy33
7. sep 2011

@zabka60 Mojenko, velmi zavčasu testuješ, ale aspon vieš, že ked budeš cca o tyžden robit testik a budu tam krasne //, tak to nebude pregnyl 🙂 😉

zabka60
7. sep 2011

@katy33 😵 babyyyyyyy moje kiez by ste konecne aspon jedna mali pravdu.....takze kedze ciarka nieje tak pregnyl je uz vyplaveny?????no a vy ked ste testovali mali ste aj vy kusky utrosu v pohariku??ja ked som dnes cikala,tak mi tam aj utros plaval 😝

tinasc
7. sep 2011

@zabka60 áno aj mne plával 😀 ono telo si zoberie to čo potrebuje a ostatné vyteká, to je na tom utroši to najprotivnejšie 🙂 😉

adikasala
7. sep 2011

@katy33 ahoj katuska akosi ma zacina omynat okolo maternici...asi sa mala potvorka roztahuje moc 🙂 🙂 a mam taky dojem ze mi zacina byt spatne,tak som si trosku ziedla broskinu a je mi lepsie 🙂 spinenie ubuda 🙂

zabka60
7. sep 2011

@tinasc mno zatial ho v pohode znasam,ale uz aby som ho nemusela davat 😝 ....boze keby som mala schovavat kazdy test s jednou carkou,tak ich uz nemam ani kde davat

tinasc
7. sep 2011

@zabka60 no moja ak budeš tehu, v čo verím, tak ho budeš brať do 12tt 🙂 😉 pre bábo všetko 🙂

adikasala
7. sep 2011

baby len testujete co????pokial na slovensku stoja par euro testy!!!!.tu v it by ste tak urcite netestovali.jeden test tu stoji okolo 13e a dvojbalenie okolo 18e 🙂 🙂 🙂

tinasc
7. sep 2011

@adikasala čožeee? až toľko? no tu podľa toho aké, dvojbalenie kúpiť niekde za 2 eurá, iné značky okolo 4-5 euro, niektoré do 10 euro...

zabka60
7. sep 2011

@tinasc jasnacka,pre mimi vsetko,uplne vsetko 😉 boze pre nas otehotniet je ako trapit sa pri nevyliecitelnej chorobe ☹

adikasala
7. sep 2011

@tinasc no vidis tak tu testujes az ked naozazj nieco je asi.......aj som si chcela kupit doma testy v auguste ale som zabudla 🙂 esteze som mala testiky este z poslednej iui,tak som pouzila tie 🙂

tinasc
7. sep 2011

@adikasala však ti mohol niekto poslať nie? ale no však už netreba 🙂

tinasc
7. sep 2011

@zabka60 asi tak ☹

zabka60
7. sep 2011

baby 5dpo mozem ist povysavat???bo sa topim v tom prachu co sa okolo mna viiri

adikasala
7. sep 2011

@tinasc no o to som nechcela prosit nazozaj,nikdy som sa dotoho testovania nehrnula.takze som za cely cas testla iba 2 krat ked nic. a teraz 2 krat s //

adikasala
7. sep 2011

@zabka60 to mozes ale s optrnostou a nezohynaj sa privelmi a nedvyhaj nic,ja suz 10 dni nic nerobim.byt pocka.....neujde 🙂

pici
7. sep 2011

ja som tolko penazi minula na ovu aj tehu testy, ze moje male mohlo mat uz postielku kupenu :D

sijust
7. sep 2011

@zabka60 ano,strasne svrbelo...az do krvi som to mala "roztoto" 😀 ...vies si asi predstavit,ake to bolo fajn,ked som isla na vcko 😝 ....este nic neznamena,ze neboli na teste dve palicky...bud trpezliva,ved to nemoze byt ani uhniezdene...nic sa neboj hlavne nebud takato pesimistická,lebo ta to polozi....musis mat vela sil....my sme boli raz na iui,mala som vsetky priznaky,teraz viem,ze to bolo z utrog.pretoze som ho zapijala...a dokonca mi na sone dr.povedal,ze sliznica je taka,ze to vyzera na tehu...no a netes sa....a potom nic 😒 a napriek utro.som dostala menzes...a bol taky,ze som isla z koze vyskocit...ja som teda naucena na bolest,lebo to som prvy den KO kazdy mesiac,ale toto bol texasky masaker...mna iui fakt ze bolelo...a v nasom pripade nema ani vyznam...takze hlavu hore,myslim na teba a drzim palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre