IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
7. sep 2011

@pici aj ty?? 😀

zabka60
7. sep 2011

@adikasala nic,,??a dychas 😀 😀 😉 ..kedy sa chystas tetsovat????

adikasala
7. sep 2011

@sijust to si krasne napisala zabke 🙂

adikasala
7. sep 2011

@zabka60 no ty si nejako popletena vcera sme si pisali ze som zostala tehula na malte asom 5+4 🙂 🙂 🙂 🙂

zabka60
7. sep 2011

@sijust a co vam je ked iui je zbytocne????my mame pco 😠 len ovulka nam chyba,preto som sa poliehala,ze podari sa na prvy sup...mna nebolel zakrok,len stiplo,ked ma "napustil",ale ked sme dosli dom,tak som isla aj ja steny skrabat,len som sa viac nadychla a uz ako keby trojicky do mna kopali zvnutra 😀 este aj mama do mna rypala,nech nevzdycha,ze ako porodim 😖 uz keby to chcelo byt zamnou....a teda co dalej idete??

sijust
7. sep 2011

@adikasala ...som sa snazila 😉 citam,ze ti je uz lepsie...ze uz tak nespinis...to je super,sa tesim....moja ty zijes v IT?kde presne,ak sa smiem opytat....ja tu krajinu milujem,nemozem k vam prist byvat?aspon na prazdniny...prosiim 🙂

zabka60
7. sep 2011

@adikasala 😕 prepac,ale mate tu take rovnake nicky na prvy pohlad,sa mi to pletie,ked vas tu nejak extra nepoznam..nehnevaj sa...

sijust
7. sep 2011

@zabka60 ja som ok,mm ma dost zlu morfologiu...ideme na IVF...koncom sept.zacinam pichat...a beriem to ako fakt,vsetko...iui je proti ivf nic...takze sa neboj a hlavne nestresuj ako ja na zaciatku 😀 lebo aj to dost ovpyvňuje vysledok...

adikasala
7. sep 2011

@zabka60 v poho...ved sa spozname......ty si riadna betarka videla som ta v inej temicke 🙂 🙂 🙂

zabka60
7. sep 2011

@sijust uuuha,my mame spg ukazkovy az som enchapala prvy krat yvsledky,ale som stastna,bo neviem ci by som brala darcu 😝 ...viem viem,citam o ivf sem tam,ale nie moc,bo nerada by som si ho na seba nalepila 😠 ....tak budem drzat palecky,az to zvladnes bez nejakej ujmy 😉

zabka60
7. sep 2011

@adikasala betarka????????????????????????????,ja?????? 😕

adikasala
7. sep 2011

@sijust zijem nedaleko milana presnejsie monza,ak ta zaujima sport tak teraz v nedelu je velka cena talianska formula1 priamo od nas mame to za rohom takze hukot formul pocujem aj doma v obyvacke.mm samozrejme ide,,aj ja som mala ist ale som razej doma snozkami hore 🙂

adikasala
7. sep 2011

@zabka60 ale nie len tak zo srandy..... 🙂

zabka60
7. sep 2011

@adikasala aaale nieee,ved mi poveeec 😵 beriem to ako kompliment jasne!!!! 😀 som som betarka....ja sa zdrziavam len u nas v temicke,tu som ako mimozemstan,kedze zas vela bab kazda iny problem,je to tazko riesit kazdeho kto ti napise a pamatat si vsetky nicky...aspon pre mna 😅

adikasala
7. sep 2011

@zabka60 preco ako mimozemstan? 😀 😀 ved si uz nasa iuivacka 🙂

sijust
7. sep 2011

@zabka60 darcu potrebujes len v tom pripade,ked su spermie nepouzitelne,alebo nie su vobec...nam dr hovori,ze je z coho oplodnovat,tak to nejako neriesim...dakujem,musim to zvladnut,inak sa neda 🙂 co by si si nerada na seba nalepila?? ivf? lebo parom sa nedari aj ked su 100%zdravi a musia podstupit ivf ak chcu mat vlastne dieta,treba sa zmierit so vsetkym,prijat to ako fakt...ja uz sa tiez nepytam preco akurat ja,preco uz mm ma dve deti z prveho manz.a so mnou sa to uz prirodzene neda...ja pocitam aj s tym,ze sa to cez ivf nepodari,snad to zvladnem,aj ked viem,ze si to odrevem,ale zabijat sa nebudem...treba ist dalej a ak sa da skusat,tak skusat...ak nie,treba sa s tym zmierit,aj ked je to strasne tazke ☹ ...drzim aj ja palce,nech sa zadari hned na prvy krat 🙂

sijust
7. sep 2011

@adikasala ...len pekne odpocivaj a zapni si to v telke 😀 ...ja Taliansko teda mozem,uz som sa zacala aj sama tal.ucit.... 😀 tisko zavidim,ale v dobrom...a budes mat malinkeho talianika alebo talianku...a bude ti hovorit ciao mamma 🙂

zabka60
7. sep 2011

@sijust ja viem draha,ked sme uz na to dali,uz prejde km kolko bude treba...aj mm ma syna s prveho manzelstva a "nalepil" sa na nich ani nevedeli ako a somnou ma tolke trapenie,on moc tuzi po dievcatku a mna trapy,ze zatial sa mi nedari mu ho dat,ale spolu to zvladneme..zaklad je aby bol na strane partner,ktory sstoji za to a dokaze ta vo vsetkom podrzat a podporit

zabka60
7. sep 2011

@adikasala ooo vdakaaa...jasne,ze som 😉 sampuuuuus na privitannie...niektorym,ale len bublee bum 😀

adikasala
7. sep 2011

@sijust aj ja som sa sama ucila taliancinu este pred 12 rokmi 🙂 🙂 🙂 teraz som tu uz 10 rokov zakorenena.....uz sa na to tesim velmi ked mi povie mamma,ale samozrejme aj mamicka 🙂

sijust
7. sep 2011

@zabka60 to mas pravdu...mm sa bal,ze ho opustim,ked sme sa to prvy krat dozvedeli...ja som si totiz myslela,ze problem mam ja...on s tym vobec nepocital a ani ja...bol to sok,ale to nevymyslis....to je zivot 🙂

tinara23
7. sep 2011

@adikasala jej čítam, že žiješ v Italy, naša oblúbená dovolenková destinácia, najviac nás očarila Kalábria - Tropea, Capo Vaticano - nádherné pláže a super ľudia 😉

pici
7. sep 2011

@adikasala a v ktorej casti talanska byvas?

adikasala
7. sep 2011

@sijust neboj verim ze sa vam to podari.tvojim pristupom to urcite dotiahnete do stastneho konca 🙂

adikasala
7. sep 2011

@pici nedaleko milana!!
pisala som to vyssie konkretne v monze kde su preteky formuly 1 v nedelu 🙂

adikasala
7. sep 2011

@tinara23 poznam....ja mam taliansko prejdeneeee cele 🙂 more v calabrii nadherne

tinara23
7. sep 2011

@adikasala je to síce štreka, lebo chodíme autom 2100 km od nás, ale stojí to zato 😉

adikasala
7. sep 2011

@tinara23 no to hej je to dost daleko.aj mi ked chodime na juh tak to mame dalej ako prist na slovensko k mojim rodicom

adikasala
7. sep 2011

@tinara23 pocuj mi budeme mat rovnaky termin???? 🙂 kolky ytzden si? ja som 5+4 🙂

pici
7. sep 2011

@adikasala aha... niekedy fakt nestiham citat :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre