IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
11. sep 2011

@lenisko1 a neskusili ti dat vyvolavacku??aby si dostala marchu a mohla zacat brat clostil...

lenisko1
11. sep 2011

@majca55 no ano budem brat ale kolko neviem to mi vsetko povie ked dôjde mrcha .. takze preto som bola zvedava ako to vlastne prebieha lebo zatial nic neviem inak mala som ist teraz v auguste ale presne ako mi prisla mrcha tak mali mat dovolenku vlastne zajtra zacinaju po 3-týždnovom volne takze som mala smolu :(
snad sa to teraz vynahradi a vsetko vyjde tak ako ma... nemyslim že by sa nepodarilo lebo ked sa nam podarilo normalnou cestou na clostil tak prečo by sa nemalo teraz podariť len sa bojim že sa to neudrzi.. a este som čítala že ten pregnyl ma v neziaducich učinkoch riziko spontánneho potratu ta paraaada

lenisko1
11. sep 2011

@cmelica vie čo on mi hovoril že ked nedostanem do 33DC tak mam príst len po vyvolávacke ti príde mrcha do 10dni a to mas to iste akoby som dostala sama na 42DC takze nechcem tolko hormonov brat

tinasc
11. sep 2011

@lenisko1 no @cmelica Ti to tu pekne popísala, nič sa ty neboj, všetko bude ok, inseminácia je úplne v pohode, môže ťa na druhý, tretí deň bolieť v podbrušku, pichať a pod. ale to je normálne, budeš brať utrogestan na udržanie prípadného tehu... je mi ľúto, že si si už 2x prežila potrat, teraz sa už určite podarí 🙂

majca55
11. sep 2011

@lenisko1 tak to som sa nedočítala.ja som potratila takto pred rokom ☹ normálne som otehotnela ale teraz mi odporučili IUI tak uvidíme.tak ti moc držím palce 😲 daj potom vedieť 🙂

lenisko1
11. sep 2011

@tinasc dakujem pekne za podporu 🙂

lenisko1
11. sep 2011

@majca55 dakujem pekne aj ja vam kazdej jednej drzim silno palceky nech sa nam to kazdej podari a nech mame doma už toho vytuzeneho drbca a nech je zdravucky

tinasc
11. sep 2011

@lenisko1
@majca55 nejako je nás stále viac a viac, ktoré majú skúsenosť s potratom ☹

lenisko1
11. sep 2011

@tinasc to no je to smutne :(

tinasc
11. sep 2011

@lenisko1 hej je, ale snáď už sme si tú dávku nešťastia vybrali a už bude všetko ok a na budúci rok budeme držať tie svoje vytúžené bábenká v náručí 🙂

lenisko1
11. sep 2011

@tinasc snad mas pravdu už by bolo nacase

majca55
11. sep 2011

@tinasc mám pocit že naozaj je nás dosť a je to moc smutné,kto to nezažil tak nevie o čom hovoríme ☹ pozviechať sa potom je dosť náročné a musím povedať žienky že sme veľmi silné keď stále vstaneme a ideme ďalej.prajem nám to všetkým zaslúžime si to 😲 🙂

zuzana151
11. sep 2011

@hope2011 to som rada ze uz to nemas. Mne spominala mama ze ona to tiez mala pocas tehotenstva ze si raz nasla krv na zachode ale tiez ako ty iba raz ked cakala mojho brata tak ja si myslim ze pokial sa nazoaj necitis zle je to v poriadku..ale radsej to skus v poradni spomenut. No s Olivkou sa mame dobre, je riadne velka mam pocit ze za posledne dva dni poriadne narastla...uz nech je december 😉 a ty este chodis do prace?

zambilka
11. sep 2011

@zuzanka7834 tfuj tfuj tfuj na zajtra modlím sa za teba nech je krvička pozitívna daj vediet ok? 😉

hope2011
12. sep 2011

@sijust ahoj zlaticko, no vies, to sa riadne prelaknes, hlavne ten strach o malickeho je hrozny...ale nastastie, to uz nie je klop, klop, klop a malicky si krasne kopka...tak sa v piatok, ked pojdem do poradne na to opytam....a ty sa ako mas????

hope2011
12. sep 2011

@zuzana151 ahojky, jasne vsetko prezistim v poradni, len vies, sme si pisali, ze ja mam tiez takeho dr ze uz sa ho pomaly aj bojim nieco opytat, aby si o mne nemyslel, ze som precitlivela...ale ja sa nedam a vsetko sa ho popytam....vsak malicky je najdolezitejsi, co tam po jeho naladach....tak Olivka takto krasne rastie? no my sme vcera vyrazili do prirody a manzel mi porobil fotky s bruskom....joooj, ked som sa videla...si hovorim...ach, to mam az take brusinko????? som ani nechcela verit 😲 ale som stastna, ze malicky rastie a to je to najdoliezitejsie....a do prace chodim...jasne, ako inak....od buduceho tyzdna mi zacne poriadny frmol, lebo okrem mojej prace mam este nieco ine, tak som zvedava ako to budem zvladat...vcera sme isli aj na zmrzlinku peknych 40 minut tam a 40 naspat...tak som ledva prisla...nevladzem uz ani to. ty si kolko doteraz pribrala? pekne vas pozdravujeme 🙂

zabka60
12. sep 2011

ahoj baby takze dnes 10dpo a mamatest ukazuje jednu ciarku 😢

majca55
12. sep 2011

@zabka60 ahoj no možno ešte o 4 dni tam budu dve // 😉 ja sa toho tiež bojím ale ideme ďalej že 🙂 držkaj sa

zabka60
12. sep 2011

@majca55 jasne ideme a tak sa pomaly pripravujem na druhe iui....uvidime ako to pojde dalej,ako budu foliky zas a ci sa to nebudde musiet odlozit..ach jaj,tak moc som verila a dufala ☹

majca55
12. sep 2011

@zabka60 moja to každí veríme,ale tá spravodlivosť je niekde inde ☹ prečo by sa ti malo IUI odložiť?neboj budú pekné folíky 😲 ale ešte ten 14 deň testni 😉 držím moc palce

zabka60
12. sep 2011

@majca55 dakujem,no uvidiiime,mam plnu hlavu myslienok 😒 ..uvidime co bude do piatku..ty sa ako citis

cmelica
12. sep 2011

@zabka60 nezufaj este...vela kociek pisalo ,ze im ukazali testy // az na 14 den aj neskor...ty si pocitas aj den ked ti robili IUI...ja som to tiez tak pocitala,ale ze sa to ma az na 2 den zacat pocitat...sobotu si mala presne tyzden nie??tak dnes by si mala mat 9 a ja 10...teraz som mimo z toho...

zabka60
12. sep 2011

@cmelica ak sa to ma ratat od druheho dna po tak ja mam 9dpo dnes a ty 10dpo sme jeden den od seba vsak...

majca55
12. sep 2011

@zabka60 dnes už celkom fajn len nesmiem si prudko sadať to má ešte bolká ale dá sa 🙂

majca55
12. sep 2011

@cmelica ajja ratám až od druhého dňa 😉 dnes som druhý deň po IUI 🙂 😲

cmelica
12. sep 2011

@zabka60 ano,malo by to byt tak...takze je ste skoro vesat hlavu...pockaj este 2-3 dni a testni...ja budem testovat az v piatok 14 den...teda ak vydrzim,xixixi
@majca55 a ani sa nenazdas bude to tyzden,dva... 😀 a sup na krvicku... 🙂

majca55
12. sep 2011

@cmelica nech už to je 😉 aj keď sa trošku bojím 😎 😲

zabka60
12. sep 2011

@cmelica vidis tosom nevedela,ze az od ruheho dna ratat,ze to tu tak nikto nespomenul 😕 no tak skusime neskor,ako dopadneme,len v lekarni sa uz na mna kukaju ako na blazna 😀

zabka60
12. sep 2011

@majca55 stale ta to boli??ja som na druhy den ani envedela,ze som niekde bola,len ked je tak zamracene a prudsie vstanem,tak strasne ma pichne vo vajkach 😒 tot vsjo 😉

cmelica
12. sep 2011

@majca55 to sa bojime asi kazda 🙂 🙂 🙂priam hruza z toho ked sa to blizi 🙂 😲
@zabka60 ani ja by som to nevedela,len som citala niake forum a tam to kocky pisali...mne ho pojde kupit mm 🙂
mamatest to isti,tam su 2 pasiky,ze??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre