IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
13. sep 2011

@zuzanka7834 ja sa tak neskutočne teším aj mi slzy išli... neskutočne sa teším pekne nech vás tu pribúda, ja sa k vám pridám koncom roka, alebo začiatkom roka uvidíme ako nám to vyjde 🙂 aj máte nejaké mrazáčiky?

tinasc
13. sep 2011

babulky, len pekne otehotnejte, aby ste mali ktorá odovzdať štafetu mne... ja som si volala výsledky tak hematológiu netreba riešiť, ale mám protilátky proti spermiám ☹

zabka60
13. sep 2011

@majca55 noo vidis tak ty ides pracovat???a kde pracujes??co robkas??davaj na seba pozor vies ako 😉

majca55
13. sep 2011

@zabka60 ja som zdravotná sestra 😀 ufuf budem si dávať ďakujem

alibabaa
13. sep 2011

@zuzanka7834 som sem prisla na chvilocku a co to nevidiiiim. zlatko drz sa, teda drzte sa!!!!!!!! drzim strasne moc palceky.... vobec neriesim, ze si to napisala az teraz. kazda potrebujeme svoj cas ako je v hre time out cize cas same pre seba (vesmirny cas, kde su hodiny minutami a dni hodinami) 🙂 az sa mi dych zastavil od uzasu. uz bude len a len dobre. ine si nepripusti 😉 pozitivne myslenie... aj adikasala ma za sebou ten film ci knihu s pozitivnym myslenim a tiez caka baby... co je uzasne. tato skupina zacina dostavat spravny smer a to je samo o sebe uzasne 🙂 a velmi sa tomu tesiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀

apolenka6
14. sep 2011

@tinasc Ahoj mojko! neboj aj na to sú liečiky 😉 hlavne že sa na to prišlo 😉 ..pekná reťaz tehuliek tu nastala,že? 😨 a hlavne naša stará parta ...snád aj my sa pridáme ..aj ja by som na štafetový kolík pristala 😀 😠

cmelica
14. sep 2011

Dobre ranko!!!tak uz tu mame stredu...este 2 dni a testujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂
dufam,ze stastlivo 😲

hope2011
14. sep 2011

@zabka60 no vidis, tak to je super, ze aj nieco citis....ale tazko je ti napisat, ze som to mala aj ja,..lebo kazda z nas to preziva inak....ja som mavala pichanie vzdy pred ms....ale ty to mozes mat ako priznak tehu 🙂 co ti samozrejme z celeho srdca prajem...ale ak mas vnutorny pocit, ze si tehulka, tak je naozaj mozne ze si....u mna to bolo podobne...aj ked som mala sklopene usi, ze sanca je tak mala...tak nejako v hlbke mna som cititla, ze testik bude mat // 🙂 velmi sa tesim na tvoj testik 🙂

petuska123
14. sep 2011

@dzuli08 ahoj u nas nic nove.este stale cakam na vysledky genetiky pomaly by sa mali ozvat.momentalne ma zas boli slepak.takze trpim bolestami .ale tak uz dako vydrzim-musim 😠

dzuli08
14. sep 2011

@hope2011 Noo tento rok sa práveže rodia viac dievčatká, aspoň ako som počula :D :D Ja ti verím, že si sa musela zľaknúť, keď si si našla tú krv, ale keď to bolo len také jednorázové, tak to možno len praskla nejaká žilka. To sa stáva. No ja som pribrala od 3. mesiaca, vtedy som dostala knižku už 18 kíl, ale pred tým tretím mesiacom ešte 2 kilá, takže dokopy mám na sebe 20 kg plus, čo je fakt dosť. Ale uložilo sa mi to len na bruchu a zadku, takže to až tak na mne nie je vidieť. Ja som mala pred mesiacom problém s tým, že ma bolel chrbát pod ľavou lopatkou, ale tak strašne, že som sa nemohla v posteli ani len otočiť. Prešlo ma to ale vtedy, keď som ležala v nemocnici. Tam mi dávali infúzky s magnéziom, tak asi sa mi svalstvo uvoľnilo a odvtedy ma chrbát ani kĺby nebolia klop, klop , klop. A od začiatku si meriam aj obvod pása. Na začiatku som mala 74 cm a teraz už 108 cm, takže je zo mňa poriadna bruchaňa :D :D

dzuli08
14. sep 2011

@zabka60 Veľmi pekne ti to napísala hope2011. U nás to bolo rovnako. My sme mali 3IUI neúspešné a potom, keď sme podpísali žiadosť o IVF, sme to začali brať ako poslednú možnosť a úplne sme sa na snaženie vykašľali. Krajko hovoril, že s IVF nám dáva šancu až 80 % a tomu číslu sme fakt uverili. S mm sme si ani nevedeli spomenúť, či sme v ten mesiac mali keksík, alebo nie. Proste len sme každý deň čakali na telefonát, či nám žiadosť o IVF schválili. A nakoniec nám doktorka hovorila, že práve som vám chcela volať, že vám žiadosť schválili a pozerám, že vy ste už tehotná :D :D

dzuli08
14. sep 2011

@tinasc A to ti zistili až teraz? Myslíš, že preto to tehotenstvo nevyšlo? Mne robili toto vyšetrenie ako prvé, keď sme začali chodiť do helíku.
Neboj, už čoskoro ti odovzdám štafetu :D

dzuli08
14. sep 2011

@petuska123 Tak to verím, že to čakanie je neúnosné. My sme na tie výsledky čakali až 6 týždňov. A slepák nech dá pokoj, teraz treba iné veci riešiť, však? :D :D

zabka60
14. sep 2011

@hope2011 neviem stale mam nejaky divny krcok po iui,nechapem tomu,ako keby bol strasne ale strasne navrety 😕 ....myslim,ze mrcha uz sa bali na cestu ku mne a som na to pripravena,v klude,11dpo a zas nic,uz kaslem na to,aako bude tak bude...
@dzuli08 ahooj no nam poslali ziadost o ivf hned ako sme prvy krat riesili iui,ze aby sme mali rezervu a nemuseli potom cakat,ale nechapem,kedze u nas je problem len ovulka,preco by mi chceli robit ivf 😒 ...davam sancu a spolieham sa na druhe iui ak to nevyjde kaslem na to,citim,ze sa dostavam do zlej psychickej pohodyy a to nechcem..na milion ¨% to nevyslo teraz,som si ista,pichanie bruska je na mchu

tinasc
14. sep 2011

@apolenka6 dúfam, že sú na to lieky, však povedali, že to ma potom doktor nastaví pri stimulke... asi to znamená, že fakt nemôžem otehu prirodzene... 😉

tinasc
14. sep 2011

@cmelica tak držím palce, nech je tam aj tá druhá čiarka 🙂

tinasc
14. sep 2011

@dzuli08 no zisťovali mi to až po MA... neviem či to malo s tým súvis... však som otehotnela, tak neviem... popýtam sa na to...

cmelica
14. sep 2011

@zabka60 ahoj!!!a ty si zas testovala???ani len naznak duch tam nieje???a priznaky na mrchu mozu byt aj priznaky na tehu 😀 😀 testni teraz az ten 14 den 🙂 este nehadz flintu do zita!!

cmelica
14. sep 2011

@tinasc Dakujem!!!

hope2011
14. sep 2011

@dzuli08 to je mile, ako napises ze bruchana 🙂 nie siiiii 🙂 sme krasne tehulky, aj ked sme vacsie...ja mam tiez vacsie brusko, vcera mi jedna akurat povedala, ze ani pred porodom take namela ako ja...ale to jej veverim, lebo az take velke ho nemam....ja mam na sebe plus 6 kg-7kg, ale myslim, ze do tych 15-17 kg sa aj ja vysplham...a pritom od zaciatku menej papam...no neviem cim to je 🙂
inak praveze v mojom okoli su sami chlapci a praveze si hovorime vsetky tehulky ze je toto rok chlapcov...sranda, mozno ako kde 🙂
mna strasne bolievaju krize...a kostrc, ale tak strrasne moc, ze niekedy nemozem ani chodit....a popri tom som v praci,takze je to pre mna tazke...ale pre toho nasho drobceka vsetko, prevsetko vydrzim 🙂

hope2011
14. sep 2011

@zabka60 no krcok som si nejako zvlast nikdy nekontrovala, takze neviem....aky ma byt....ale nebojkaj...este do piatku su dva dnicky, takze pockame, co sa ukaze 🙂

hope2011
14. sep 2011

@tinasc ahojky, uvidis, aj ty tu o chvilu napises, ze si tehulkaaaaa🙂 noazaj tento rok je plodny a kazdej sanzilke a buducej tehulke sa to splni.....🙂 vsetkym vam to prajeme 🙂🙂🙂

zabka60
14. sep 2011

@cmelica anooo dnes sme skusali a ani uplne malilinky naznak ducha a myslim,ze by som uz nieco citila ved su to dva tyzdne,kaslem na to,nechcem sa stresovat....nerobi mi to dobre,,no uvidime nech uz je pondelok,bud pride mrcha abo mi doki oznami,ze nic s toho nebude 😒
@hope2011 nemyslim,ze by som bola tehu,ale ze nechapem,preco je taky ten krcok,som ho taky nikdy nemala,ako teraz a aj utros ked si dam,tak mi ide vypadnut,akosi sa mi to tam zvacsilo 😀 😕

tinasc
14. sep 2011

@hope2011 ďakujem aj ja tomu verím 🙂

tinara23
14. sep 2011

@zuzanka7834 🙂 🙂 🙂 🙂 gratulujem 🙂 🙂 🙂

hope2011
14. sep 2011

@zabka60 no uvidis, este stale je cas..tie testy su naozaj take, ze nemozes im uplne verit, lebo niektore maju dobvru citlivost a niektore nie.....ja som si kupila mama test, ten je velmi spolahlivy....skuste ten 🙂

zabka60
14. sep 2011

@hope2011 😅 sklamem ta,ale pouzivam len mamatest,ten je najkvalitnejsi a 11dpo a ranny moc,pochybujem,uz sa ciiarka neukaze....idem poupratovat sice sa mi nechce ani trosku,ale aspon na chvilu nebudem mysliet

ketere
14. sep 2011

@zabka60 ahoj, len sa chcem vyjadriť k babytestom... Môj prípad... IUI robené 24.6.2011, 14-ty deň po IUI - čiže deň, kedy som bola na krvičke kvôli hcg - výsledok? hcg 165 😀 😀 ....na 15-ty deň po iUi som si robila test.... samozrejme ako blbá... tehotenstvo potvrdené z krvi, no ale chcela som na teste vidieť tie vytúžené 2 čiarky 😀 😅 a výsledok? test negatívny.... 😕 chápeš? a bol to test s citlivosťou 10. Na 18-ty deň po IUI som bola objednaná na kontrolné vyšetrenie hcg z krvi, výsledok bol 865, následne na to, som si robila znova babytest s citlivosťou 10 a zasa len jedna palička.... 🙄 prvý duch - podotýkam, že LEN DUCH sa mi na babyteste objavil až zhruba na 22.deň po iui... takže o čom su tie testy? Bola som veľmi nahnevaná a povedala som si, že už nikdy si test robiť nebudem, lebo testy klamú.... A už vôbec nechápem, ako môžu reklamovať testy s veľkým nápisom - reakcia už 5-ty deň po styku!!! - len som chcela napísať môj názor a môj príbeh s vytúženými dvoma čiarkami...

zabka60
14. sep 2011

@ketere 😕 tak to si mala teda poriadne soky..nechapem preco to vyrabaju ked je to take nekvalitne a tak isto kem mas cystu tak ti ukaze tehu,nerozumiem,samozrejme vsetko marketingove tahy a my hlupe sme na to uverili,teda aspon ja 😅 .....v pondelok idem k dokimu,ale nerozumiem,skoro kazda po iui na 14dpo isla na krv a mne v centre kazali volat a ak bude negativny test ist na 10dc a foliky a dalsie iui,ale poviem mojmu dokimu aby mi vzal krv nech som si ista a aj tak pondelok mam dostat mchu,ak pride,je to jasne...ale moc ti dakuem za tvoj skvely pribeh,zas si mi dodala silu a nadej 😵

cmelica
14. sep 2011

@zabka60 mysliz ze ked beries utros tak ju dostanes hned v pondelok???ja mam utros do piatku,no chcem si rozdelit stvrtok aj piatok po 1 tabletke rano a vecer ,aby mi ostal aj na sobotu a nedelu....ty mas utros do kedy???co tu pisali kocky,tak po visadeny utrosu by mala prist mrcha do 2-3 dni...teda aspon co som citala...ja mam cyklus 33-34dni a mrchu by som mala mat az okolo 21-20.9...len ma to pletie ako to bude po tom IUI,ked ovu bola pravdepodobne na ten 14DC ked mi robili IUI...som strasne zvedava...ja budem testovat teraz az v piatok rano....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre