IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
16. sep 2011

@cmelica tak to ma mrzí, ale možno krv... no však druhé kolo vyjde uvidíš 😉

tinasc
16. sep 2011

@zabka60 ono je vždy takáto nespravodlivosť, nikto nevie, kde je tá rovnováha, prečo jedným, ktorí si moc želajú dieťa a nemôžu ho mať a druhí ho ani riadne nechcú, žena fajčí, pije, nezdravo žije a reprodukciu má úplne v pohode, počne bábo po jednej noci... nuž ale aj my sa dočkáme 🙂

cmelica
16. sep 2011

Dakujem za podporu kocky naozaj ste moooc zlate vsetky 🙂 🙂 ...som rada ze som tu na MK....
@tinasc veru tak davame si tu nadej pokial neni ms...

zabka60
16. sep 2011

@tinasc @cmelica no co narobime co je nam sudene musime prijat a ak mame v knihe osudu napisane,ze mat babatka budeme,tak ich mat budeme,to je jaasne 😉

tinasc
16. sep 2011

@fomarik nuž to už nie je tak, keď si bola tehuľka a mohla si si ešte užiť oddych aj vyložené nohy mať 🙂 vidím, že Livinka je šikovná, v mesiaci sa pretáčať, chytať hrkálky, no super šikovnica 🙂 problémy určite prejdú, Livinka z toho vyrastie a bude babulka krásna a šikovná 🙂 to nespinkanie, papanie a nosenie a to, že som nič nemohla celý deň urobiť, tak to poznám, ale aj to prejde, však ako si napísala za to bábätko určite tá námaha stojí a človek si všeličo radšej odoprie, hlavne že máš v náručí vysnívané dieťatko... držte sa babulky, nech vás problémy len obchádzajú, Livinka nech je už len a len zdravá 🙂 a ty dúfam, že tiež budeš čoskoro v poriadku 🙂

zabka60
16. sep 2011

@adikasala no ako som uz pisala,vsetko je vo hviezdach a mne sa uz nechce ani nemam silu vsetko tlacit a silit,viem,ze je tu obrovska kopa zien,ktore maju za sebou strasne veci 😢 ...ale kazdy si sam musi povedat a uznat,kedy a kde je jeho hranica 😉 ja sa k nem pomaly blizim

cmelica
16. sep 2011

@zabka60 je to jasneeeee,ze budeme...teraz tak trosku pre usmev...kamoska mi vestila s obruckou na snurke,ze kolko budeme mat deti...vyslo nam obom dievcatko a chlapec 🙂 🙂 🙂 jej to vyslo ma 2 deticky a viac jej uz neukazalo.. 🙂

zabka60
16. sep 2011

@cmelica tak to ti straasne moc drzim palceky,aby tvoja kamoska mala veeelku obrovsku pravdu a mala si krrdel krasnych zdravych deticiek

cmelica
16. sep 2011

@zabka60 silenie veci nikdy nebolo dobre...ked sa na to necitis a dokazes si povedat koncim je to uspech...
mozno to na teba znova pride tak za 2 mesiace a budes bojovat dalej...sme silne zeny...Zvladneme to!!!!!

jovanka81
16. sep 2011

@cmelica
@zabka60
baby, netreba to riesit, dajte si dobry poharik vinka, dajte zo seba von emocie zo sklamania vyplakanim a ideme do dalsieho kola......vsak IUI este nie je nic, ked vidim alo musia trpiet ine zeny.....ja uz si nalievam a pijem na nase zdravie....slepa nadej zbytocne boli......realita je kruta, ale niekedy aj radostna 🙂

cmelica
16. sep 2011

@zabka60 Dakujeeeeeeeeeem moooooooc!!!a napodobne 😀 😀

cmelica
16. sep 2011

@jovanka81 Na ZDRAVIE!!! 😀 😀 😀 ja si dam na nase a vase zdravie na druhy tyzden 😀 😀 😀 tak to zapijem,ze uz budu len dobre spravicky 🙂

fomarik
16. sep 2011

@alibabaa juj, veru, naša polovička sa o nás stará ako nikdy!!! Dokonca nai do práce nechce chodiť. Pripravuje mliečko, v noci vstáva k malej, dáva jej liečiky, chodíme spolu k doktorovi, pravidelne na spoločné prechádzky, oslobodil ma od varenia a zakazuje mi čokolvek robiť doma...ani upratať nempožem. Som rada, že ho mám, fakt mi velmi pomáha.

pici
16. sep 2011

@cmelica
@zabka60 babulky nezufajte... trpezlivost je to co vam chyba... niektore veci nejdu hned a tie ktorym to vyslo na prvy krat tak tym bolo trosku viac dopriete ako nam ostatnym... IUI je sanca zial len 10%.... treba sa pozitivne naladit a babatko coskoro pride...
@fomarik vitaj herecka... pusinku livinke posielame.. reflux sa upravi.. aj bratova krpana to mala a vyrastla z toho... to mliecko jej velmi pomohlo...

pici
16. sep 2011

a ako sa maju moje oktobrovky vkladovky? sme pozitivne naladene dievcata? lebo ja asi az moc :D

cmelica
16. sep 2011

@pici presne mas pravdu 😲 sme nedockave a chceli by sme vsetko hned...no nie vzdy to ide podla nasich predstav...a hej dnes som sa poriadne pozitivne naladila 😀 😀 😀 ideeeeeeeeem bojovat 🙂 🙂 🙂

noa_33
16. sep 2011

@pici Ahoj. My sme dnes mali prvu konzultaciu vo Ferticent a dr. nam hned odporucil IVF. V mojom pripade je to myomatozna maternica a v pripade partnera asthenozoospermia. Ukludnil ma, ze otehotniet by nemal byt problem, no skor je problem, ci drobca v brusku s tymi myomami udrzim. Bud tyzden cakam menzes, takze budem chodit do centra na odbery, po 2 tyzdnoch nas caka opat spermiogram a potom chcem podat ziadost na poistovnu. Snad sa mi to podari v priebehu oktobra. A potom ak vsetko dobre pojde mozno mozno 😀 prve IVF pred Vianocami. 😀 😝

majca55
16. sep 2011

@cmelica JUPííííííííííííí držím všetky palečky moc moc 🙂 🙂 🙂

pici
16. sep 2011

@noa_33 no tak to je parada.. pocuj a tie myomi sa nedaju dat von? ci?
@cmelica ja som si tiez myslela ze vysadim HAK a do dvoch cyklov som tehotna... no a vidis... osud to zariadil "trosku" inak. a jasne ze som chcela vsetko hned... a kazdy nevydareny pokus ma rozplakal a zosmutnel... ale ideme dalej... sme mlade, musime bojovat :D

cmelica
16. sep 2011

@majca55 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Dakujeeeeeem mojka!!!! 🙂 🙂

noa_33
16. sep 2011

@pici jeden odstranili min rok. ostatne su v stene, operaciu neodporuca ani jeden dr. pokial by som ju podstupila, vyrazne znizujem sancu na otehotenie aj donosenie. chcela som sa ta opytat na poistovnu, ohladom ziadosti, ako dlho ti ju schvalovali (ja mam doveru).

pici
16. sep 2011

@noa_33 ja mam union a trvalo to 3 tyzdne... aha... tak to ano... to by maternicu zdevastovalo... tak sup sup do IVF

noa_33
16. sep 2011

@pici dik za info. a veru sup sup na IVF 😀 😀 😀 uz teraz tesim 😝 😀

pici
16. sep 2011

@noa_33 oni maju na to 30 dni zo zakona, ze sa musia vyjadrit

noa_33
16. sep 2011

@pici super tj. max 30 dni a MUSIM mat vyjadrenie. odsledujem si to a budem ich nahanat...

pici
16. sep 2011

@noa_33 ano. oni si to radi nechavaju na poslednu chvilu... treba to sledovat a pripadne volat tam...

noa_33
16. sep 2011

@pici presne to mam v plane... 😉

pici
16. sep 2011

@noa_33 super. mne dosiel aj papier dokonca domov :D

noa_33
16. sep 2011

@pici staci ak to co najrychlejsie schvalia...a papier nepotrebujem 😀 😀

pici
16. sep 2011

@noa_33 ano ja ale vedela som to tym padom skor ako v centre...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre