IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
19. sep 2011

@majca55
@pici
@alibabaa kocky aj ja rozmyslam co spravit,najracej by som pockala az potom ,len mam take nutkanie strasne sa podelit s rodicmi a sestrami o to co prezivam.aj preto ze maminu to dost trapi ze sa nemoze dockat vnucatka.ked sme sa vratili z malty sa ma hned pytala ci sme nezamiesili na malte 🙂 a ja jej na to ze neboj mami co sa ma stat sa stane...aj sestry by sa velmi tesili.tak by som im chcela urobyt tu radost,aj ked je to skoro ale snimi by som nemala problem,inak svokre sa to povie az ked to bude na mne vidiet 😉 chcela som im poslat mailom fotku v momente ked budeme napojeny cez skyp aby som videla ako zareaguju 🙂 no uvidime...

apolenka6
19. sep 2011

@adikasala tak takto!?! 😨 😀 😀 až dve??!! no teda to by bolo keby boli dve čo 🙂 🙂
Ako píšeš všetko má svoj čas a do 12 tt by som tiež nič nehovorila,aj ked už máš srdiečko tak to je výborné 😉 😉 😉 aspoň prišli na to prečo špiníš .....
Teraz sa snažím myslieť ako v tej knihe píšu...čitaam ju po večeroch pred spaním a ked sa do rána vyspím tak potom ráno premýšlam čo som to čítala.... 🙂 ale spomeniem si 😉 😀

pici
19. sep 2011

@adikasala ved to by bolo fajn...

cmelica
19. sep 2011

Dnes som volala pani Anke-bylinkarke, ako ju mnohe volaju ,a zajtra ideme za nou 🙂 🙂 🙂 tesim sa na dalsie poznanie niecoho noveho 🙂

adikasala
19. sep 2011

@apolenka6 super ze sa ti paci som velmi rada,,,,uvidis ze ti to pomoze k pozitvnemu mysleniu.no to by bolo keby boli dve,,s detmi mam skusenosti( robila som baby sitter) 😉 ale naozaj by to bola fuska,racej pekne po poriadku po jednom 🙂 🙂 velmi by som chcela urobyt radost doma nasim....mamina sa stale za nas modli a caka kedy....uz ma zacala nahovarat na ivf minule ze na co cakame...a ja som uz mala stuplika v brusku...no len som sa usmievala 🙂

cmelica
19. sep 2011

@adikasala este pockaj...ces skype je to take,,,kto ta obime ked nie mamina od radosti...Drzim palceky aby ste pekne rastli 🙂 🙂

apolenka6
19. sep 2011

@adikasala aj som sa ťa pýtala či pracuješ ..teraz si asi PN 😕
No dve naraz by bola fuška,ale ked inak keby nebolo tak aj to by sme zvládli a tešili sa 😉 predsa pri jednom je zábava a aká je pri dvoch ajajááj...
Musí to byť úžasne ked ti maminka radí ako dalej a ty už máš miminko v brušku...bude šťastná-prešťadstná 😵 😵 😵
Mňa sa zas včera mamina pýtala ,či som už mala MS ....hm ,ale aj ja ju raz prekvapím 😉

adikasala
19. sep 2011

@cmelica ja viem ze osobne je osobne...ale chcela by som aby sa mohli tesit uz teraz,aby im nebolo luto ze sa somnou netesili zo zaciatku...poznam moju maminu 🙂

apolenka6
19. sep 2011

@pici Ahojček Zuzka! ako pokračuješ? kedy bude IVF už 3 😨 😨 😨 sa mi zdá že??

adikasala
19. sep 2011

@apolenka6 som na pn.prave to riesim ako to skombinovat,lebo do prace sa nechcem vratit pre istotu,ale mozem ist na predcasnu matersku(tu to tak funguje)ale tu si mozem vybavit az od 12 tyzdna,tak riesim oktober zo sefovou,lebo musi najst za mna nahradu..no je to komplikovane,lebo robym na recepcii v jednom baraku asom tam sama.

cmelica
19. sep 2011

@adikasala veru je to krane ked sa tesi cela rodinka a zvlast nase maminy 🙂 🙂 asi by som tiez nevydrzala...
nasi ani nevedia,ze sme boli na IUI aby sa nestrachovali a zbytocne neboli sklamany...ked bude vsetko tak ako ma byt tak im to povieme..no zatial bojujeme dalej 🙂
nechces pockat do toho 12tt??

apolenka6
19. sep 2011

@cmelica No ja ked som mala úspešné 2 IUI tak som to hned oznámila rodičom,svokrovcom ..mala som počkať na srdiečko al to ani nebolo a potom som to musela odvolať 😖 ja mám takúto skúsenosť..ale ked je už srdiečko si myslím ,že sa nemusí až tak obávať

pici
19. sep 2011

@apolenka6 ahoj draha... vyborne.. dakujem za opytanie.. ivf je sice prve, ale vklad treti :D to mas pravdu... a posledny :D vy sa ako mate?

adikasala
19. sep 2011

@cmelica ani ja som nepovedala ze sme boli na 3 iui aby sa netrapili....o to viac stvalo maminu ze sa do nicoho nepustame,vies ona ma predstavu ze sa musi hned podarit na prvy krat iui alebo ivf,tak by iba trpela keby vedela ze sme mali 3 iui neuspesne 😉 uvidime mozno to potiahnem este 2 tyzdne do dalsieho sona,len je to tazke ked sa snimi bavime tak mamina iba o tom toci kto je tehotny a komu sa podarilo.... 😉 a ze mi co 😉

pici
19. sep 2011

@cmelica tak my sme to povedali hned co je vo veci. lebo po troch rokoch od svadby dieta nikde.. tak to su neustale otazky dokolecka dokola ... a je svaty pokoj...

apolenka6
19. sep 2011

@adikasala Jasné ,len si dávaj na seba pozor a nič nepodceňuj..áno ?!? 😨 tam sa ide na materskú už v 12 tt... 😕
to je bomba skoro ako na slovensku 😠 😀 jáj mňa bolí hlava koniec menzesu.... 😖

cmelica
19. sep 2011

@apolenka6 to mi je luto!my sme sa tiez tak dohodli...ak by nam to vyslo pockame az do toho 12tt...veru, vela kociek pisalo,ze potom boli sklamane...mozno teraz hovorim takto a budeme taky nadseny ,ze to nevidrizime 🙂
je to len na nej ako sa citi..ak ma potrebu to povedat tak preco nie 🙂

apolenka6
19. sep 2011

@pici aháá tak ty máš mrazáčikov 🙂 a kedy bude vklad?
Ja som si myslela,že sa nám tento mesiac podarilo prirodzene nechápem prečo som sa na to tak upäla ,ale nie 😠 no hádam nabudúce 😉 ja teraz nikde nechodím myslím dr ,nejak sa mi nechce rozhýbať ...ale mala by som niečo podniknúť ..ved naokolo sa tu všetko zagulaťuje 😀 😀 😀

apolenka6
19. sep 2011

@cmelica No ved toto! po 4 rokoch snaženia som otehotnela tak som to chcela vykričať do celého sveta...ale som sa poučila ☹ stačí počkať na srdiečko a teraz budeme mať 5 výročie sobáša @pici

cmelica
19. sep 2011

@pici nasi su v tom,ze najskor pojdem na liecenie a az potom budeme riesit IUI..to ze uz sme sa dali do boja nevie...
@adikasala moja mami to vie pochopit..tiez dlho nemohla otehotniet...a sup sme 4 sestry 🙂

adikasala
19. sep 2011

@apolenka6 no tu si mozes poziadat predcasnu ked mas rizikove alebo mas robotu co by mohla uskodit,no a moja sefova ma uz v robote nechce vydiet 🙂 🙂 vytrpela si somnou naozaj cele 4 roky kalvarii 🙂 tak mi dopraje oddychu aby som sa konecne docakala...

adikasala
19. sep 2011

@apolenka6 aj mi sme mali 1 jula 5 vyrocie 🙂 🙂 presne rovnako sme na tom,, 4 roky snazenia,uvidis pojdes mi v slapajach..uz sa na to tesim 🙂

cmelica
19. sep 2011

@apolenka6 presne tak...take nadsenie sa dlho neda skryvat...uvidime ked sa nas to bude tykat ako dlho vydrzime nikomu nepovedat 🙂
to by bol krasny darcek 😀 a Gratulujeeeem 🙂 🙂 🙂

pici
19. sep 2011

@apolenka6 no mame este 6 bojovnikov

sijust
19. sep 2011

@hope2011 @zuzanka7834 @pici....dievcata...spravila som si test...lebo ste ma tu nahovarali a nic...a ms tiez nic...a ja vobec nestresujem,neviem ci mi niekto hlavu nevymenil 😀 zajtra musim zavolat koordinatorke,ze ci si mozeme dovolit taky luxus a nestihnut vklad do 6teho 🙂

apolenka6
19. sep 2011

@adikasala my budeme mať 30.septembra 5 výročie ..no tak sme na tom rovnako a inak ani nemôže byť a aj ja otehulkujem nie?! 😀 😀
No aj u mňa v robote prežívaju somnou kalváriu ..tiež by sa potešili keby som vypadla na materskú

pici
19. sep 2011

@cmelica aha :D

jovanka81
19. sep 2011

@cmelica kde byva pani bylinkarka? potom daj vediet ako si pochodila 🙂

apolenka6
19. sep 2011

@cmelica No to si ja môžem grarulovať že som to s mm vydržala 😀 😀 ale nie on je môj pokladík a niekedy mu hovorím,že moje bábo ..ked iné nemám

apolenka6
19. sep 2011

@pici a kolko by si si dala vložiť? asi dve nie? či....a prečo posledný vklad chceš mať..jááj ja hlava deravá,lebo už nebude treba 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre