IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

nemko
25. nov 2010

@katy33 boli sme na 1.IVF vo Ferticente, tam nezistuju nic tam sa staraju o to aby bolo co najskor IVF a mali zisk, potom sme isli do Iscare k Durechovej co bol asi najspravnejsi krok v mojom zivote lebo ona bola jedina kto sa mi naplno venoval.Prisla som k nej po laparoskopii na ktorej nezistili, ze mam PCO ona to zistila ihned podla vysledkov a zacala sa nasa etapa.V aprili sme mali ist na IUI lenze vdaka mojmu gynek co nevie asi co je prava lava sme to nestihli a bolo po OVU tak sme isli na IVF lenze vtedy Durechovu prepustili z Iscare a ja som uz musela dostimulovat a ist na IVF v iscare pod dohladom ineho lekara.Nevyslo to a tak som znova isla za Durechovou do Antolskej no noveho CAR a som velmi rada lebo viem, ze ona ma raz k zazraku byt mamou doslova dokope 😀 ona je moj hnaci motor a vie ma vzdy nakopnut aby som bojovala a len vdaka nej to vnimam tak ako to vnimam.Pred 3 tyzdnami som bola uz z toho na dne, ale to je uz minulost 😀 Durechova povedala, ze IUI moze byt kazdy mesiac pokial ma to bude bavit a tak aj bude 🙂 ale na jar skusim IVF uz mi chybaju injekcie 😀

erickaa
25. nov 2010

@nemko nemko a ten metformín ti predpísala durechova alebo kto ti ho nakoniec predpísal? Ja som sa na to tiež pýtala doktorky, či by mi ho nedala..a zatiaľ odmietla 😕 Že mám iba slabé pco a že ho dávajú babám s nadváhou (ja mám iba 50 kilo), čo nereagujú na stimuláciu. 😖

nemko
25. nov 2010

s nadvahou ? 😀 😀 😀 😀 no lebo ja mam iba 55 kil a ked ma vcera Durechova videla tak mi povedala, ze som neskutocne chuda 😀 😀 metfos este nemam az v januari teraz idem na iui s clostikom

erickaa
25. nov 2010

@nemko mne tiež doktorka hovorí, že "jéj, aká ste maličká" 😀 A akú máš výšku? Ja 162 😀

nemko
25. nov 2010

165 cm

erickaa
25. nov 2010

@nemko No však prinajhoršom navštívim aj ja diabetológa a ten metformáč si vydupem. Ale to budem riešiť až od januára. Ak ešte bude treba 🤐 😉

nemko
25. nov 2010

metfos ti nedaju bez vysetrenia je to nebezpecne a Durechova mi povedala, ze moze nastat az kolaps.takze nie je to zase len take jednoduche 🙂 ale ja dufam, ze mi pomoze aspon nemat OHSS.

erickaa
25. nov 2010

@nemko však jasné, pôjdem na diabetologiu, nech mi pozisťujú, čo sa dá. Ale určite viem, že sú prípady, že babám predpísali Metformín aj keď nemali inzulínovú rezistnciu..tak ja neviem 😕 😕 😕 A ejhľa, už sú tehotné 😕

nemko
25. nov 2010

@erickaa o tom viem citala som to preto som sa jej nato pytala a tak mi to vysvetlila, ze to moze doviest kolaps.Mozno keby som vazila viacej tak mi ho da, ale ona ked ma vidi sa smeje a ja tiez 😀 ja si pripadam normalna nie kostlivec som taka stale 🙂))) a nie som typ anorekticky len mam proste stihle nohy ako Banasova 😀 😀 😀 😀

vejkasmejka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erickaa
25. nov 2010

@nemko no tak to som zvedavá ako dopadneme 😀 😀 😀 Držím palce zatiaľ, nech IUI vyjde a nebudeš potrebovať ďalej nič riešiť 😉 😉 😉

nemko
25. nov 2010

na IUI sa ide s plnym moc.mechurom?

nemko
25. nov 2010

@erickaa dakujem, uvidime, je to na nahode 🙂

katy33
25. nov 2010

@nemko
@erickaa No pekne baby, takže ja sa k vam tiež pripajam - tiež na mna dr. pozeral, že vy mate pco??? 😕 Moja vyška 175cm a 54kg, tiež sa ma pytali, či nemôžem pribrat a ja na to , že to mame v genoch 😎 Mamina ma 60kg aj s topankami a bratia vyzeraju ako rontgenove snimky 😀 Tiež na LSK povedali, že vaječniky su celkom vpoho a aj tak hnusoby nechcu spolupracovat 😠

nemko
25. nov 2010

@katy33 ale ja mam vazne PCO 🙂 mne moja vaha nevadi ja som spokojna 🙂

katy33
25. nov 2010

@nemko no ved aj ja si bačujem s pco, oni uveria, až ked vidia vysledky HP, lebo tie su katastrofalne 😝 Ja by som celkom rada aj trošku pribrala, hlavne mm by sa potešil 😅 Aj mi vraveli, že z horm. tabletiek priberiem a to ich užívam od februara a nič...asi sme tie vynimky 😀 A mm je vporiadku?

nemko
25. nov 2010

ani ja nepriberam po ziadnych, vzdy po stimulke este 2 kila schudnem 😀 no teraz ma spermos kde je sanca na prirodzene otehotnenie teda mal v juli ked sme boli na IVF tak snad bude aj teraz schopny

strelicia
25. nov 2010

@apolenka6
@little_miracle
baby pridavam sa k vam, tiez ma caka v decembri moje druhe IUI - teda iba ak sa nam tentokrat podari normalne nastimulovat, aspon na takych 25 mm 🙂))) nech su lekari spokojni. Kedy zacinate s clostylom? Ja neviem, bo zatial mrcha neprisla, ale asi cez vikend by mala. ak hej, tak to potom vidim tiez tak pred vianocami na to IUI. juchuuuu.

strelicia
25. nov 2010

@nemko s plnym mechurom???? to ta ako napadlo? Chces hned po IUI utekat na wecko a zbavit sa toho co do teba "nainstaluju"? 🙂

strelicia
25. nov 2010

@mrnous1 drzim palce. ja som sa uz po prvom neuspesnom IUI naucila, ze test je zbytocne robit. Mne vysli este aj na 15.den vsetky testy pozitivne takze som sla na krv s tym, ze som si bola na 99% ista ze som tehu a nebola som. to mi povedal aj lekar v heliku, ze tym mocovym testom neveri, a ja som bola potom len zbytocne v tazkej depke z toho. ak by som si od zaciatku nerobila test, tak by som s tym viac-menej pocitala a takto ma to zaskocilo. drzim palceky.

strelicia
25. nov 2010

@yasminne aj ja aj ja idem v decembri na druhe IUI....teda duuuuufam..ze stimulka vyjde, nie ako naposledy.

erickaa
25. nov 2010

@nemko chodí sa normálne, nemusíš mať plný mechúr. To sa tuším iba pri IVF robí, nie?

zuzancek22
25. nov 2010

@strelicia no mne povedali že mam prisť s poloplným mechúrom.

little_miracle
25. nov 2010

@erickaa ja tiež chodím do Iscare BA....ku ktorej Dr chodíš ???

little_miracle
25. nov 2010

@zuzancek22 to je super.....že poloplný mechúr??? A to sa ako dá odhadnúť??? 😀

zuzancek22
25. nov 2010

@little_miracle tak na túto otázku som sa spýtala aj ja , ked mi sestrička ked sme odovzdali spermie povedala uvidíme sa tu tak za hodinu a pol s poloplným mechúrom, tak som sa jej spýtala, že ako to mám chápať?

zuzancek22
25. nov 2010

@little_miracle takže babulky zlá správa zajtra do BA na testy nejdem, dala som si ich dnes urobit u môjho gynekológa a teraz mi volal že je to bohužial negatívne, takže len ivf, ☹ takže zajtra sa objednám do centra na nejaku konzultáciu, a uvidím čo a ako takže vianoce pre mna nebudú ☹

erickaa
25. nov 2010

@little_miracle k doktorke Tazberíkovej 🙂 A ty? A ako to, že ste prešvihli ovuláciu?

nemko
25. nov 2010

@erickaa hej pri ET a KET som musela mat plny mechur a skoro som praskla 😀

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre