IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
24. sep 2011

@fomarik nebuď moja ja som nikdy nebudila a mne tiež spali chlapci celé noci 😉 ked bude hladná ona si vypýta 😲 to vždy doktorka mi kázala budiť aj v knižkách píšu.je to blbosť narušila by si jej spánok a takto ste obe vyspinkané 🙂 neboj všetko bude v pohodičke ja som niečo podobné zažila pri druhom synčekovi do polroka všetko dobehol a vnútorne orgány mu dorástli a nikdy žiadne problémy nemal 🙂 🙂

tinasc
24. sep 2011

@fomarik aha a ešte som chcela, nechaj ju spinkať, keď si nepýta, takto si zvykne v noci spinkať, možno keby si ju cielene budila, tak by si zvykla sa budiť na papanie... a je lepšie keď bude v noci spinkať, budete vyspaté obidve 🙂

adikasala
24. sep 2011

@fomarik aj luci ako sa mi mate krasne pohladkaj za mna malinku,tesim sa ze pomaly sa davate do rezimu.stym sexikom ale opatrne...aby nebolo hned druhe... 😀 ja tiez misu obimam ostosest,je mi na nic cele dobeda potom pobede ma to trochu prejde,aj som zchudla 1 kilo za 3 tyzdne,ale nas stuplik sa ma dobre vo stvrtok sme videli mame 15 mm!!!ozaj chcem sa spytat bryndza sa moze jest v tehu?mam doma este z augusta tak by som chcela urobyt bryndzaky 🙂

adikasala
24. sep 2011

@majca55 jej drzim palce aby ti tu krasnu spravicku potvrdila krvicka 🙂 🙂 tesim sa stebou

adikasala
24. sep 2011

zuzanka7834 zuzi no takze aj ty obimas wc,ani mi nehovor,aj ja sa trapim,ale niekedy sa da,niekedy menej potom viac,je to take vselijake,doky mi zvysila utros pre istotu,no malinke sa ma zatial dobre...dufajme ze to bude dobre....vydim ze aj ty si uz utekala koli spineniu 🙂 🙂 ja som tak jak na pasi 🙂 ale uz mi doky povedala aby som bola v klude,ze nic sa nedeje,ze mam prist iba ked by som mala krvacanie ako mrcha,zatial spnim tak sem tam stava sa mi ze dva dni nic apotom znovu,tak uz si ztoho nic nerobym,len vydrzat do 12 tyzdna a bude dobre 🙂

majca55
24. sep 2011

@adikasala dakujem moc 🙂 🙂

adikasala
24. sep 2011

@sijust super pokracujete...bude to dobre uvidis,stafeta caka na teba 🙂

hope2011
24. sep 2011

@sijust moja zlatucka, tak to su super spravy...mam obrovsku radost....takze v utorok sa presnejsie uz bude vediet co a ako bude dalej, vsak??? no sa tesim 🙂

alibabaa
24. sep 2011

@majca55 drziiim palceky 🙂 je to super sprava takto na vikend 🙂 uz aby bol pondelok poobede... 😉

majca55
24. sep 2011

@alibabaa dakujem presne tak nech je už pondelok 😉 😉

katy33
24. sep 2011

@sijust No, mojenko, paradička, vajok a vajok, krasne dorastu a to bude potom špuntov 😀 aby ti ešte nazahlasili v utorok, že už aj bude punkcia 😉 ...jojha, nech už je tu pekne vklad, nech sa tešime z dalšej tehulky 😉 😲 😲

katy33
24. sep 2011

@majca55 Zlatinko, je to tam, určite, to je jedno, že sa čiaročka ukazala po limite, ale je tam, v pondelok bude krvička taka pozitivna, že viac ani nebude môct byt 😉

majca55
24. sep 2011

@katy33 jej dakujem ti 😉 dúfam,že máš pravdu 😲 😲

katy33
24. sep 2011

@hope2011 No tak vy ste nemuseli pit tu dobrotku, tak to sa mate 😀 Hlavne, že je všetko ok, ja budem mat v pondelok vysledky z toho cukru a sa celkom bojim, lebo , ako sme boli teraz na 3D, malinka je už o dva tyždne väčšia - je na 29tt amy ešte len sme začali vtedy 27tt a babule ma vystrašili, že take velke deturence byvaju, ked žena ma teh. cukrovka, tak teraz sa budem aj bat zavolat si o vysledky 😔 ale verim, že všecičko bude vporiadku, ved i ja som mala 4100g, ked som sa narodila, tak aspon niečo bude mat Vikinka po mne, všetko ostatne ma po tatinovi-je cela na neho 😕 😀 😲 😲 a hrozne je živa, včer sa s nou mm stihol v noci aj zahrat, klopal jej na bruško a ona mu vždy odkopkala, tak mal z toho srandu 🙄 😀 😀 Citim sa inak dobre, snad to nezarieknem, dokonca mam už treti den pocit, že necitim ani take tvrdnutie bruško, dr. sam vravel, že to môže byt spôsobene tym, že Vikinka je velka a tym ako sa hybe, tak na to reaguje maternica, no a ona sa vrti stale ako ventilator 😀 A vy ako? Ešte stale sa chodi do robotky? Slniečko poslucha? Božinku, ale ved tiež sa nam to už ako krati, ochvilu 30tt-posledne sono , potom nastup na matersku a už budeme čakat 😕 😉

pici
24. sep 2011

@sijust jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky pekne sa to posuva... to asi diktoval velkost vajicok :D

pici
24. sep 2011

@fomarik ano takto to ja beriem, ze ak by babo prislo prirodzene tak ja by som sa len potesila v buducnosti :D

apolenka6
24. sep 2011

@fomarik No ja skúsená nie som,ale švagriná malú v noci budila aj ked spala a potom časom už sa mala na to naučila 😒 a teraz ked je väčšia by si radi pospali, tak ona sa im v noci budí 😕

apolenka6
24. sep 2011

@majca55 Neboj sa ty nič ! slabá čiarka nieči neznamená aj ked to nebolo do 5 min 😉 dôkaz? malá Livinka @fomarik 😀

katy33
24. sep 2011

@fomarik No micinka, tak ty nam maš domka takychto chrapkačov 😀 ..pokial suseda nebucha, tak je to dobre 😀 😉 Som taka rada, že Livinka už negrcka a tolko prespinka, aj mne mamina vravela,že som takto prespala cele noci, tak chodila do mna štuchat, či dycham 😀 Som zvedava, ako bude spinkavat naša laska, mm mi už včera zasa opakoval, ako ju on už chce mat vonku 😀 ako ju bude nosit na rukach už vidim, že mi ju nebude chcet dat ani nakojit 😀 , ale počkaj to, ked bude bobek v plienočke, to mi ju presunie zavratnou rychlostou 😀 ozaj, Mirko aj prebaluje-je učastny takychto aktivit 😕 😀 Lucinka, si spominala tušim, že si si mliečko aj odsavala-akou odsavačkou a bola si spokojna?A to naozaj malinka nosi velkost 68 😕 ...som sa až prelakla, lebo vyzera to tak, že aj naša Vikinka bude valibuk a dnes som obkukala tie male vecičky a mam strach, či ju vôbec potom do toho napasujem 😀 Kupovala som od 56 vyššie, no i tak sa mi to zda všetko take miniaturne 😕 😀

pici
24. sep 2011

@katy33 viki bude tloustik.. no a co :D hlavne nech je zdrava a pekna po maminke :D a sikovna po tatinkovi, lebo vykuzlit taku malu krasavicu, chce tiez trosku pracicky, ze ?:D

katy33
24. sep 2011

@pici Micka, aj my to takto chceme riešit, nebudeme nasilu skušat druhe mimi, ved tych stresov bolo už dost, ale ak sa nam podari normalne, tak budeme len radi 😉 ...moja, budeme mat po dva štupliky, uvidiš 😉

pici
24. sep 2011

@katy33 je to mozne a ja sa nebranim. ja uz som tolko hormonov pojedla... ze neviem ci chcem este nejake :D zase aby ma na pecen neliecili :D ale zase ta moja endo... to budeme musiet s dokym tiez vymysliet... ze co s tou hnusobou

apolenka6
24. sep 2011

@katy33 Achoj Katuška ešte som ti neodpísala aj to som tu ,len na skok 😕 ideme do Nitry ,chcem si kúpiť nejaké rifličky 😉 bola som v práci a konečne víkend 😝 no ale zajtra končí,nevadí nabudúci víkendík mám voľný a aj 5 výročie sobáša tak to oslávime s mm 🙂 🙂

katy33
24. sep 2011

@pici Mi hovor, on sa stale chvali za svoju pracu - ako sa len na malinkej namakal 😀 ale , že až taky zodrany ešte nie je, aby druhe nezvladol 😀 😀 😀 ,,,jeeejda, Zuzi, neblazni, hlavne nech nie je ,,šikovna,, po tatinovi, on sa snaži byt velky kutil, no chudačisko ma taku smolu, že čo chyti pokazi 😀 😝 ...to by som mala doma spol. PAT & MAT 😀 😀 😀

apolenka6
24. sep 2011

Babulky tak sa tu majte! frčím preč ...Nitra volááá!!!..@pici @katy33 @majca55 @alibabaa......atd 😀

katy33
24. sep 2011

@apolenka6 Eeeejha, fintit sa nam ty ideš 😀 ...len si to pekne užite, i ked sa asi skôr nabehate 😕 My sme mali tento pondelok vyročie a vy tiež o chvilu, to je paradička, bude oslava a budu aj kolače 😀 😝 😝 Mala by som ist začiatkom tyždna k očnej, tak cestou spät ta nakuknem 😉 😲 😲

pici
24. sep 2011

@katy33 boze zlatik, ty si uz 27? sak to neni mozne.... posli nejake bruchate fotky nech sa pokocham a navnadim :D

katy33
24. sep 2011

@pici Pcha, aj by som, cica moja, ale drahy kupil novy fotak, nejake profesionalne megero, že pre malinku a ja s tym neviem robit 🙄 😠 a môj stary dobry fotak vzal do roboty 🙄 Leti to, ako šibnute, a ked bude malinka naberat dalej na zapasnickej vahe, tak počitam, že v polovici decembra je tu a nie na konci, kiež by radšej tak, nech sme už na Vianoce doma 😉 Skusim s tou foto-obludou niečo porobit, snad mu to nedovrzam 😕 😎

pici
24. sep 2011

@katy33 dobre moa tesim sa velmi :D

oknosmas
24. sep 2011

@sijust nie, chodime do iscaru...

dievcata, mate skusenosti s cetroritom? mna dnes po nom bolelo brucho..miesto vpichu, cele to scervenalo a navrelo okolo ako ked sa poprhlite na zihlave. volala som koordinatorke, vraj sa to zenam stava a maju takuto reakciu dakedy. ale ze je to ok...tak sa tesim na tie krasne rana s cetrotitom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre