IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
4. okt 2011

@tinka9075 jasne moja musí sa ved si to už zaslužíme 🙂 😲

tinka9075
4. okt 2011

@majca55 moja reč zaslúžime si to 🙂

tinara23
4. okt 2011

@mirka2010 máš krásne fotečky 🙂 🙂 🙂

apolenka6
5. okt 2011

Dobré ránko!! 🙂
písala mi @zuzanka7834 dnes letí za manželom do Londýna ,mám vás pozdraviť 😉 a ked už tam bude zabývaná a aj čas tak napíše ..býva jej aj dosť zle,ale to k tomu patrí 🙂 ...čo som mala som splnila a odkaz odovzdala 😉

ketere
5. okt 2011

@zambilka ahoj, no super, daj potom vedieť, ako si dopadla... mrzí ma to s tým lekárom, hmmm, takáto skúsenosť.. ☹ ale mne sa napríklad stalo, keď som bola ešte u svojej starej lekárky, že nevidela vôbec vaječník... došla som na druhý deň a bol tam, aj s folíkom - vysvetlila mi to tak, že niekedy sa stane, že tiie vaječníky sú schované za črevami a vtedy to nie je vôbec vidieť... tak neviem, nechcem sa Maršíka zastávať, ale možno.. Ja som s ním spokojná 🙂 ..ale každopádne držím päste, tfuj tfuj tfuj 😀 😀 😀

ketere
5. okt 2011

@tinasc ďakujeme 😀 😀 😀

ketere
5. okt 2011

@zubrienocka Ďakujem, a z Teba sa tiež teším 😀 😀 😀 My tiež ideme do Ďalšej poradne až na prelome október/november... ☹ ☹ ..ale teším sa na ten morfologický utz, ktorý bude v 20tt 😀

ursula5
5. okt 2011

@tinka9075 na krv idem 10.10. neviem či testnem sama zatiaľ som nenadobudla istotu a rozhodnutie či to chcem 😉

tinasc
5. okt 2011

@ursula5 a ako sa zatiaľ cítiš?

ursula5
5. okt 2011

@tinasc nijako sa necítim, žiadne príznaky dnes je 11 deň a špiniť som neprestala tak neviem čo to značí 🙂 neviem či nemám volať no centra a popýtať sa koľko to môže trvať už som trošku zúfala či to prejde alebo to znamená niečo zlé 😉

tinasc
5. okt 2011

@ursula5 tak dúfam, že to bude to, v čo dúfaš, že to bude uhniezďovanie fazulky... držím palce 🙂

ursula5
5. okt 2011

@tinasc tak som volala s Gaťovou zdvihla mi dávku utrogestanu mám vkladať aj na obed ale potom mi nevyjde dávka do pondelka tak začnem až zajtra 3x denne a mám mať kľud čo aj mám tak už neviem či niečo ešte podniknúť, povedala, že to špinenie je úplne normálne pokiaľ nekrvácam 🙂

tinasc
5. okt 2011

@ursula5 a ty si po iui alebo po vklade? a koľko si si dávala doteraz utrogestanu?

ursula5
5. okt 2011

@tinasc ja som po vklade 🙂 2x2tabletky a teraz mi povedala 3x 2 tabletky

tinasc
5. okt 2011

@ursula5 u nás v centre automaticky po vklade ordinujú 3x2... po iui 2x2... zaujímavé, všade je to iné...

ursula5
5. okt 2011

@tinasc veru všade je to iné niekde dávajú aj hneď duphaston mne ho dali až na 8 deň keď som začala špiniť, no čo musíme sa spoliehať na lekárov že vedia čo je dobré 😉

mirka2010
5. okt 2011

@majca55 moja, naozaj s tebou moc citim....ale tak ako pises, ste na to dvaja, mas skveleho manzela a uricte sa vam to co najskor aj podari....neviem ci si dobre pamatam, ale v statuse si mala napisane, ze mas dve deticky...neviem, mozem sa pliest....velmi, velmi ti drzkam palce, aby druhe iui bolo uspesne a mala si co najskor pokladik v brusku 🙂

mirka2010
5. okt 2011

@tinara23 moc dakujem 🙂 uricte este nejake pridam...aj malickeho, aby ste ho videli 🙂 a ty sa ako citis???? krasne si precitat ze uz si v 9 tt...to je uzaaaaaaasne 🙂

ursula5
5. okt 2011

@majca55 neostal Ti náhodou utrogestan potrebovala by som len 1 tabletku nevychádza mi to do pondelka dnes mi zvýšili dávku na 3x2 tabletky 🙂

tinasc
5. okt 2011

@ursula5 áno, ja som tiež ten typ, ktorý poslúcha lekárov a verím im 🙂 nič iné nám neostáva...

mirka2010
5. okt 2011

@ursula5 ahojky, ja mam celu krabicku utorgestanu, ani som ju nenacala, chces ju?

mirka2010
5. okt 2011

@sijust mojinka, moc, moc na teba dnes myslim a verim, ze vsetko dobre dopadne a napises nam, ze to bolo uplne v pohode...uricte mi daj vediet 🙂

ursula5
5. okt 2011

@mirka2010 si z Martina? potrebovala by som aspoň jeden kus 🙂 len ako si to doručíme

mirka2010
5. okt 2011

@ursula5 kludne mi napis adresu do internej posty a ja ti to poslem v obalke....kedy presne ti to treba? este dnes by som ti to poslala

mirka2010
5. okt 2011

@ursula5 a hlavne ci ti naozaj jedna tabletka staci, vypocitane to mas presne?

ursula5
5. okt 2011

@mirka2010 no mám brať 3x2 tabletky a to je do pondelka rána lebo idem ráno do heliosu takže potrebujem 30 tabletiek a mám 29 😀 no a pošleš mi v obálke? do nedele mám len na ráno v pondelok mi chýba jedna? netreba mi celá krabička stačia mi 4 ks ale ako Ti dám peniaze 🙂

petuska123
5. okt 2011

ahojte baby....takze idem sa vam rozpisat a citajte vsetky poriadne .dnes sme mali ist na konzultaciu ohladom druheho umeleho plodnenia kedze som mala dostat mrchu v pondelok a dnes je streda pred odchodom do martina som si spravila test a boli tam dve palicky.oznamila som to aj v centre v martine a tam ma dali hned na sono a vyzera to ze je to na dobrej ceste sice nic nevideli este ale sliznicu som mala 12.5vysoku bolo tam aj zlete teliesko a dokina povedala ze sa tam daco crta a rovno mi aj zablahozelala.zajtra idem na krv dnes mi uz nestihli zobrat a na dalsie sono pojdem o tyzden vo stvrtok a ze tam by uz malo byt daco vydno. takze som stastnaaaaaaaaaaaaaa

in131
5. okt 2011

@petuska123 gratulujem - držím papce. Oddychuj čo najviac. Koľko ste sa snažili o bábo. Takéto príbehy som už počula že chystaju sa na IVF a predtým otehotneju - bola si uvolnená a rada že idete na pohovor a šup je to tam. SUper!!!!

tinka9075
5. okt 2011

@ursula5 tak držím palčeky nech je krvička pozitívna 🙂

ursula5
5. okt 2011

@petuska123 tak to Ti moc gratulujem, krásna správa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre