IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
7. okt 2011

@pici to fakt?jemine...tak ja nemozem nic pit pred tym,lebo kym prideme do Mt ja hned valim na wcko...to sa neda vydrzat...co ak sa pri tom pocikam??kks...to bude hanba 😕

tinasc
7. okt 2011

@sijust neboj sa nepocikáš... tak ak nevydržíš tak sa ráno vycikaj a potom pomaly popíjaj počas cesty... tak to nejako bude snáď akurát... 🙂

pici
7. okt 2011

@sijust nepocikas zlatko... rano ked vstanes sa vypisaj.. a potom uz nie...

majca55
7. okt 2011

@ursula5 moja držím palce do dalšieho kola 🙂

majca55
7. okt 2011

@pici ahoj moja ako bola si dnes v centre?

alibabaa
7. okt 2011

@sijust neboj nepocikas.. ja ked som chodila na HP ku gyndovi na 13,00 tak to bolo o chlp ... lebo to som musela s plnym... lenze ja som pila od rana a to sa potom uz len nabaluje a nabaluje.. a potom som sa tam uz len krcila.. a ked mi doktor robil utz z vrchu tak musel pritlacit.. videla som vsetkych svatych ale nepustila.. neboj.
myslim inac ze ale aj tak budem stresovat, ze co ked sa pocikam 😀 a pri opu musi byt aky mechur?

sijust
7. okt 2011

@tinasc pocas cesty popijat?moja,ved by som sa pocikala este v aute 😀 ja doma vzdy rano pred cestou vylucham 6dc caju,to mam taku salku obriu,ze tam celu hlavu vopcham,ked pijem 😀 idem na wcko a dobre...hodinka a pol v aute a ja do Heliosu pridem a nemozem sa dockat cikania...ja proste nemozem predtym pit

sijust
7. okt 2011

@alibabaa tam sa ides pred zakrokom este vycikat...moja a neboj sa nicoho to zvladnes...kedy zacinas?

pici
7. okt 2011

@alibabaa tam zase s uplne prazdnym....
@majca55 bola som a vklad mame v utorok :D

sijust
7. okt 2011

@pici dobre moja,dufam,ze to zvladnem,ale my budeme mat rovnako vklad,juuj tesiim 🙂

pici
7. okt 2011

@sijust mas aj ty v utorok? to je paradicka

alibabaa
7. okt 2011

jemine domine... uz nech je november a mam vsetko za sebou...
bola som vcera u homeopata. dal mi kvapky na vajecniky a zaludok... a povedal ze kym zacnem pichat mam mu volat a prist, ze skontroluje ako je to vsetko pripravene.. ach jo.. a spytal sa ma ci mi stacia na zaciatok dievcata dvojicky.. no skoro som tam odpadla.. ked na zaciatok mi staci aj jedno...

@pici v GF davaju dve uplne vzdy alebo si mozem povedat????

pici
7. okt 2011

@alibabaa na poziadanie vlozia aj jedno... v pripade nekvalitnych vajicok, niekolkeho IVF davaju aj tri

sijust
7. okt 2011

@pici no napisali mi rozvrh ze:zajtra si mam volat ako sa delia a potom v pondelok rano,ci bude v ten den vklad alebo v utorok...ale aj keby som mala v pondelok,tak je to tak rovnako... 🙂

pici
7. okt 2011

@sijust jasnacka.. super.. tesim sa velmi .. som vravela ze ideme na to spolu :D

tinasc
7. okt 2011

@sijust tak začni popíjať až tesne pred príchodom do centra 😉

majca55
7. okt 2011

@pici držím ti moc moc palce 🙂 v 11.10.2011 tolko jednotiek v ten den znamená štastie tfuj tfuj 😲

pici
7. okt 2011

@majca55 aha... pekne.. ja ani nemam sajnu aky je datum :D pekne :D

majca55
7. okt 2011

@sijust aj tebe držím moja palce tfuj tfuj až si tehulka 😉

alibabaa
7. okt 2011

@pici @sijust
to bude asi znamenie kocky.. budem na vas strasne mysliet. no chvalabohu aspon ze tam nebudem stresovat...
kocky, asi by som si nemala planovat ziadne vylety od datumu ked zacnem pichat, ci?
chceli sme ist s kamoskou pozriet do toho tropicaria v budapesti..

@sijust no ja zacinam pichat 18.10 ak dobre ratam.. do konca oktobra by som mala este stihnut aj opu.. tak som zvedava ako to budem zvladat..

pici
7. okt 2011

@alibabaa a preco by si nemohla? ja z vlastnej skusenosti by som po OPU nic neplanovala.. ale dovtedy preco nie? ja som si pichala injekcie aj v aute...

alibabaa
7. okt 2011

@pici tak mi nezostava nic ine len si priat jednotkove 😅 😕 😀 😀 😀

alibabaa
7. okt 2011

@pici zvladnem cely den chodit? pisete tu ze ste boli strasne unavene a sijust stale chodi cikat.. a 200 km stat kazdu chvilku .. tiez nie je bohvieco...

pici
7. okt 2011

@alibabaa zlatko... kazdy reaguje inak.. stale cikat som chodila ku koncu pred opu lebo som hlavne vela pila.. unavena som bola... ale kavicka rano to spravila.. urcite to nie je fyzicka prekazka na vylet...

sijust
7. okt 2011

@majca55 dakujem moja 🙂 ja tebe prajem zo srdca to iste...

sijust
7. okt 2011

@alibabaa moja,ja som bola tak unavena pretoze som mala kratky protokol a pichala som dvojite davky a tiez to nebolo take,ze by sa to nedalo vydrzat,lenze ja som taka na baterky a pri tej stimulke som sa citila akoby mi niekto tie baterky vybral 😀 myslim,ze kludne mozes ist aj na vyletik,ja som si tiez inj.pichala aj v aute... 🙂 mm mi zastavoval pri ceste a isla som cikat...no co?! 😀 neboj,to zvladnes...urcite... 🙂 a 18teho uz pichas?

sijust
7. okt 2011

@tinasc a preco nemozem pit az po? 😨

alibabaa
7. okt 2011

@sijust tak ok.. naplanujeme ten vikend po 18.10.
@tinasc @pici v GF aj cez vikend robia kontroly pri stimulacii, ci len cez tyzden? viem ze 4 dc mam ist do GF a ked to vyjde na vikend tak v piatok. ale plati to aj pre ostatne kontroly? a ako su casto? ako si to mala ty? jeeejda ja budem mat tolko zbytocnych otazok, ale som z toho trosku nervozna, ked neviem co ma caka a neminie...

pici
7. okt 2011

@alibabaa no ked prvy den ti vide piatook, tak pojdes na 4ty den v pondelok... kontroly a krv cez vikend nie je... ale vklady inseminacie a opu cez vikend je... ako casto? individualne. podla hp, podla toho ako ti budu upravovat davky... posledny tyzden som bola tusim kazdy den...

pici
7. okt 2011

@sijust milacik, lebo ked sa rano vypisas tak sa nema mechur z coho naplnit aby bol poloplny.. ja som sa rano ked som sa zobudila vypisala a do vkladu som vypila dokpy pol litrovku a dobre bolo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre