IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
9. okt 2011

@apolenka6 a kolko IUI si mala?

apolenka6
9. okt 2011

@majca55 už 3 ... 😝

majca55
9. okt 2011

@apolenka6 moja to by som asi ani ja nešla 😝

apolenka6
9. okt 2011

@majca55 keby som to mala aspoň za rohom MT 😕 tak možno a ked si zrátam cestu+ cena IUI ,a od marca možno aj zdraželo kolko ťa stálo teraz v H?

apolenka6
9. okt 2011

@ursula5 tak v novembri chceš ísť na vklad 😕 ešte by si stihla aj materskú do 30 .augusta 😉 a aj ja by som sa tam rad zmestila 😕

apolenka6
10. okt 2011

Dobré ránko !!! dnes je ,ale kosa ,o chvíľu idem do práce a neviem čo na seba ,aby som "nezamrzla" 😖

apolenka6
10. okt 2011

@sijust tak dnes ked prídem po piatej z práce ,čakám,že budeš už tehuľka 😵 paráda 😅

ketere
10. okt 2011

@zambilka Ahoj Moja, tak sa tešíme a držíme veľmi palčeky 🙂 aj ja som mala výtok zhruba prvý a druhý deň po IUI.. Myslím, že to je tým zákrokom..

ursula5
10. okt 2011

@apolenka6 veru chcem to skúsiť v novembri, nemusia sa chudáčikovia mraziť dlho a chcem mať uzavretú kapitolu prvého IVF do konca roka, potom nudem zas šetriť na ďalšie a aj kvôli tým odvodom ja si to už platím skoro 2 roky a ide ma vystrieť že to chcú zrušiť a všetko padne ale ak nevyjde KEt tak ich dlabem nech sa zadrhnú s tými prachmi 😀 😀 😀 a tak som rada mala toho Mihála na tých školeniach keď nám radil, a sľuboval ako nám prilepší no trt..... 😀

ursula5
10. okt 2011

@apolenka6 ja som dnes prácu vzdala pôjdem až zajtra budem mať kratší týždeň, ešte jeden deň PN ma nezabije 🙂

katy33
10. okt 2011

@sijust Slniečko moje, čakame,ake info nam sem hodiš, no ja verim, že už je mrňatko v brušku 😀 🙂 😉 ....držkaj sa nam, myslime na teba 😲 😲 😲

alibabaa
10. okt 2011

@sijust veru veru, mysliiiime na teba 🙂

mirka2010
10. okt 2011

ahojte, ak mate moznost, kupte si dnesny smer, je tam pisane o zmenach ohladom materskej, tak len aby ste vedeli 🙂

katy33
10. okt 2011

@mirka2010 No, mojenko, poteš ma, čo tam take píšu 🙄 😕 ...bude sa to týkat aj nas, či?

mirka2010
10. okt 2011

@katy33 ahojky, vsak prave neviem...hlavne sa to tyka zienok, ktore maju dobrovolne pripoistenie, ktore ja mam a to chcu od januara 2012 zrusit...tak neviem, ja si to platim vyse roka, dufam, ze mi to este bude platit...no a dalej pisu o dlzke materskej ze v 2012 bude 40 tyzdnov....a je to cele take, ze si skor myslim, ze menej vyhod, hlavne kvoli tomu pripoisteniu, vsak to je super, ze si moze kazdy kto chce pomoct..nie kazda mamicka ma vysoky plat

mirka2010
10. okt 2011

oprava kupte si SME 🙂 sa mi tam pridalo r 😕

adikasala
10. okt 2011

babenky pomoc dnes mi je priserne uz od 3 rano som hore a stale vraciam ☹ citim sa slaba!!!kolko si musim vytrpiet?

adikasala
10. okt 2011

@apolenka6 ahoj magdi no mame sa tak vselijak,stale onicom dva edni mi bolo lepsie no a dnes sa malinke naozaj vyburilo!!! v piatok mas konzultaciu?drzim palce aby ste nasli riesenie,,vianoce su za dverami 🙂 a ty musis byt uz bruskata!!!

katy33
10. okt 2011

@adikasala Ach jaj, zlatičko moje, vydržkaj nam to, uvidiš, polepši sa 😉

adikasala
10. okt 2011

@katy33 snazim sa....dva dni mi bolo lepsie a dnes to je priserne!!!

adikasala
10. okt 2011

@majca55 ahojky co to tu citam tvoje tehulko sa skoncilo????to mi je luto....ale vidim ze sa nevzdavas,pozitivny pristup sa mi paci!!ver tomu a buduce bude uspesne!!! 🙂

sijust
10. okt 2011

@mirka2010 @katy33 @pici @apolenka6 @alibabaa @cmelica @ursula5 @majca55 babulky,tak uz mame jedno krasne zlaticko v brusku....od rana sa s nim rozpravame,hladkame ho...len nech sa mu tam paci a ostane....dr.mi potlapkala po brusku a hovori,tak zlatko uz si doma a zostan 😀 aj fotecku mam,videla som ako ho tam vstrekli...je to "len" embrijko,ale uz ho/ju milujem najviac, ako sa len da 🙂 embriologicka nam povedala,ze je to expandovana blastocysta...jednotkova...ze mame dost velku sancu na uspech,tak prosim drzte palce,aby ostalo....zajtra si mam este volat, ako to bude so zvyskom....trom sa uz nechcelo dalej delit a styri boli dnes dvojkove,tak uvidime zajtra,kolko sa bude dat zamrazit...mne sa tak neskutocne chcelo cikat...ked dr.zbadala mechur tak mi hovori,ked ho vidim,aky je plny,aj mne sa chce 😀 este raz vam dakujem za podporu,mam vas vsetky velmi rada 🙂

sijust
10. okt 2011

@adikasala drz sa moja,myslim na teba,aby ti uz bolo lepsie 🙂

cmelica
10. okt 2011

@sijust jeeeeej!!!akhooj!!!tak uz mate zlaticko v brusku 🙂 🙂 to je krasne 🙂 🙂 drzkam palceky moooc aby sa mu u teba pacilo a pekne za zahniezdilo 😀 drzkajte sa!!!!

sijust
10. okt 2011

@cmelica Dakujem moja 🙂

si31si
10. okt 2011

@sijust držím ti palčeky moc 😉

sijust
10. okt 2011

@si31si jeej prepac,teba som zabudla oznacit ☹ dakujem ti moc 🙂

pici
10. okt 2011

@sijust zlatinko, tvojej malej prdinke zo srdca prajem aby u takej skvelej maminky ostala... moc na teba myslim, zajtra idem za vami :D

majca55
10. okt 2011

@adikasala dakujem moja dúfam,že sa už len tešiť budem 🙂

majca55
10. okt 2011

@sijust jej ja sa teším stebou 🙂 takže pekne relaxuj až sa pekne zahniezduje 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre