IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
8. dec 2010

@apolenka6 Ja som bola presne pred rokom. My sme to tiež odmietli. Lebo ak by mi robili lôaparku, nasledovali by dalšie 3 pokusy IUI a to sa nám veru nechce strácať čas a ani peniažky:

fomarik
8. dec 2010

@zuzancek22 že pár dní počkať...chi-chi...aká optimistka! ved uvidíme. Ráno ked som si umývala zubky, tak som grckala, ale som si pomyslela, že to mi určite kolišu hormony.

fomarik
8. dec 2010

@mrnous1 ved ty si tehuľka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fomarik
8. dec 2010

@yasminne tak zajtra ti budeme držať palce. Drž sa mojka!!!!! nech to aj ty vypáliš!!!

mrnous1
8. dec 2010

@fomarik Myslíš? Lebo ja sa ako tehuľka vôbec necítim. Prvý krát keď som bola tehu a nevedela som o tom ma strašne pichalo v podbrušku a teraz nič proste pohoda, len pocit ako keby mala prísť mrcha a môže to byť ešte pregnyl čo myslíš?

fomarik
8. dec 2010

@mrnous1 Takže moj názor...ak by to bol ešte pregnyl, bol by predsa na tom teste 10DPO, nie? 12 DPO je už v pohode na testovanie, si myslím a tá čiaročka tam jednoznačne je!!!!! Každé tehu je iné, nemusíš cítiť to isté, ako pri prvom tehu. ja tiež ked som bola 1x tehu, mala som tiež pichanie do bruška a bolesti.
Si proste tehulka!!!!!

mrnous1
8. dec 2010

@fomarik ďakujem 🙂 Určite ti dám vedieť ako som dopadla v piatok na krvných testoch a USG. Dúfam, že len potvrdia to čo tvrdí test. To by som skákala od nevýslovnej radosti to mi ver. 🙂

fomarik
8. dec 2010

@mrnous1 tak tomu ver, že nám dáš všetkým vedieť, ako si dopadla. Mojka a test s akou citlivosťou si si robila?

mrnous1
8. dec 2010

@fomarik robila som mamatest citlivosť 10. Zatiaľ ma tento typ testu nesklamal a vždy ukázal pravdu. 🙂

fomarik
8. dec 2010

@mrnous1 tento test je v pohode. aj ja ho mám skrytý v šuplíku. test s väčšou citlivosťou sa ani neoplatí v týchto dnoch robiť. Juj, len nech ti to potvrdia ja krvné testy. 😎 😎

mrnous1
8. dec 2010

@fomarik tak v to len dúfam, lebo ak nie tak to bol potom pregnyl. Takže ostáva veriť a dúfať. Snáď to už konečne vyšlo a usmialo sa na mňa šťastie, ale to sa s istotou dozviem v piatok no nie? 🙂

mrnous1
8. dec 2010

@fomarik Myslíš, že keby som testla ešte zajtra tak čiaročka by mala svojím spôsobom silnieť nie? 🙂

fomarik
8. dec 2010

@mrnous1 teraz musíš byť velmi trpezlivá do toho piatku. Ale podla mojho skromného názoru si tehulka. Tak skoro na začiatku nemusíš predsa nič cítiť. Teda písala si, že máš bolesti ako pri mrche a to je len a len dobre!! Neviem, ale podla mna je na pregnyl už dosť pozde. Ja som ho už nemala na 4 den po pichnutí...ale to som ti už asi písala. Joj, pomodlím sa večer za teba 😉

mrnous1
8. dec 2010

@fomarik Ty si taká zlatá dušička. Ďakujem 🙂 .

fomarik
8. dec 2010

@mrnous1 jasné, že testni. Aj som ti to chcela napísať. hned ráno, ked je HCG najvyššie 😉 😉 😉 . ja tu ráno budem, ak mi pojde net, pretože aj dnes som mala výpadok. Budem sa tešiť. Po kolkej IUI si?

fomarik
8. dec 2010

@mrnous1 kebyže som zlatá, tak som v záložni 😅

mrnous1
8. dec 2010

@fomarik Je to moje prvé a zároveň posledné IUI, lebo ak by to nevyšlo tak potom hoplá na IVF. A so záložňou nerátaj tam by ťa totiž bola preveliká škoda 🙂 .

mrnous1
8. dec 2010

@fomarik No ja už budem musieť ísť variť niečo dobré na večeru, takže sa maj pekne a ešte raz veľmi pekne ďakujem za tvoju podporu a zajtra ráno ti dám určite vedieť ako som dopadla s ďalším testíkom. 🙂

apolenka6
8. dec 2010

To som teda dopadla 😠 začalo ma bolieť v noci hrdlo a k tomu aj zvýšená teplota 😒 ani si nemôžem nič nasadiť čo ak náhodou sa nám zadarilo? 😕 na hrdlo mám Bioparox a na teplotu Paralen ☹ to sa dalo čakať ved vôkol zúri chrípka

apolenka6
8. dec 2010

@yasminne tak vám držím palce nech sa to podarí hned na poprvé..... 😉 😲 😲

zuzancek22
8. dec 2010

@fomarik a kedy ides na test?

apolenka6
8. dec 2010

@fomarik hm...tak môžem čakať laparku 😒 ked si predstavím ten zákrok vôbec sa mi do toho nechce a určite ma tam budú posielať ked som mala operáciu cysty a rezané brucho 12cm ☹ ako po cisárskom len bábo nikde....a ešte mi po laparke pod pupíkom začali viacej rásť chlpky 😠 ako ma oholili.Domka je ti dobre?že sa pýtam čo? 😉

apolenka6
8. dec 2010

@zuzancek22 kukuk 😕 😕

zuzancek22
8. dec 2010

@apolenka6 ahojček 😀

apolenka6
8. dec 2010

čo ty tu takto na večer? ved ty sem o tomto čase nechodiš 🙂

apolenka6
8. dec 2010

@mrnous1 práve som študovala tvoj testík a myslím že to tam je 😨 😀 tak zajtra bude už silnejšia

fomarik
8. dec 2010

@apolenka6 No, ja mám tiež rezane podbruško, ked mi operovali vaječníky a určite mám aj zrasty, mna to aj bolí. A práve preto nám hovorili aj o tejto možnosti - opakovanej laparke...kvoli operácii, že po nej možem mať upchaté vajcovody kedykolvek. Ale my sme to už zamietli.A tie chĺpky ..... tak to mám aj ja 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
A doma je skvele...pripravujem sa na Vianoce. už len počkať kedy príde výplata a pôjdem troška oplieskať peniažky do mesta 😉

fomarik
8. dec 2010

@zuzancek22 ja idem 15-teho na kontrolné sono, lebo som v pondelok mala zväčšený vaječník po stimulácii a na krv idem 17-teho, ale tu, u nás vo VK Potom sa len telefonicky dohodnem s Heliosom, kedy možme prísť na tú konzultáciu, ak to nevyjde.

fomarik
8. dec 2010

@mrnous1 nemáš za čo mojka. Teším sa na ránko. Takže pekne cikaj a poriadne!!!! 😠 😀 😀 😀 😅 😅 😵 😵 😵

fomarik
8. dec 2010

@katy33 kde siiiiiiiiiiiiiiii?????????????? Chýbaš nám 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre