IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
13. okt 2011

@tinasc 🙂 to je kraaasne, aj ja by som chcela mat perinku po mne, ale asi taku nemame ☹ mozno este svokra bude mat po manzelovi....musim sa opytat...lebo to je to najkrajsie co moze byt....aj ked moderne je pekne, ale klasika je klasika 🙂

pici
13. okt 2011

@sijust zlatko ten duphaston ber az ked zacnes spinit, myslim ze odporucanie davkovanie je 2x1... skor to neber. to je na udrzanie tehu... mam ho doma :D

zuzancek22
13. okt 2011

@apolenka6 no v brušku mám dvoch drobcov, ale cítim sa zle, vracanie už začalo a občas mám problém vyliesť aj z postele to ako mi je zle.

sijust
13. okt 2011

@katy33 Zlatik,vsetkymi desiatimi odporucam Cys-control-je to akutna pomoc pri zapaloch moč.mechura....obsahuje to brusnice,mam to stale doma,lebo ja mavam dost casto zapaly,takze viem co ti radim 🙂 prajem skore uzdravenie mechurika 🙂

ursula5
13. okt 2011

@pici
@sijust ja som brala duphaston až keď som začala špiniť 3x1 🙂

sijust
13. okt 2011

@pici @ursula5 dakujem 🙂

mirka2010
13. okt 2011

@zuzancek22 moja zlatucka, citam ze sa citis zle...to ma velmi mrzi...len pekne oddychuj a davaj si na seba velky pozor...a to mas potvrdene dve srdiecka???? joooooj, to je nadhera...mi to nejako uniklo, som si to asi nestihla precitat...to sa neskutocne tesim 🙂 ako to vnimas?

walta
13. okt 2011

@ursula5 ahoj a dakujem... velmi sa na to tesim, ked zacnu pohyby 😉

katy33
13. okt 2011

@zuzana151 Zlatinko, vahou sa vôbec nestresuj, my ked sme začinali 27tt, mala malinka už takmer 1200g, čo by malo byt až v nejakom 29-30tt - no dr. sam povedal, že vaha je velmi kolisava, že sa može stat, že sa na dva tyždne zastavi a bude to potom sediet...no nemôžeme mat predsa tabulkove hodnoty...ono zaležo , akí su aj rodičia, vyzera, že ty si drobunkava, tak nemôžete mat takeho slonika , ako my 😀 ....malinka ma určite všetko, čo potrebuje a to je hlavne, nič jej nechyba, nebojkaj sa 😉 😲

sijust
13. okt 2011

@mirka2010 @dzulli08 @katy33 babulky,dnes som objednala tovar,neviem vobec co tam bude, ani ake velkosti...dam vam vediet...objednavam veci z UK je to SH 1tr. znackovy-Next, H&M,Tiny Ted, Londsale, George, Marks&Spencer,Adidas,Nike a ine...najcastejsie vel.su od 62ky...budem nahadzovat aj sem na MK 🙂

mirka2010
13. okt 2011

@sijust super, super...tak sa tesime...🙂 a ako sa mas nasa tehulka??? ako sa citis???

mirka2010
13. okt 2011

@zuzana151 a este som ti chcela napisat, ze som sa rozpravala s mojim porodnikom, teda som mu spomenula, ze na poslednom sone nam povedali, ze maly je o tyzden vacsi ako by mal byt a on mi na to povedal, ze to su naozaj len orientacne hodnoty, ze sa vobec toho nemam drzat...tak urcite mozes byt v klude, ze malicka je v poriadku...a hlavne ked si tak chudunka, tak naozaj nemoze byt velikanska...za to mna sa dnes v jednom obchode opytali, ci cakam dvojicky? proste ludom ked poviem, ze rodim na zaciatku januara, tak si myslia, ako je to daleko...a ja uz ake mam brusko, ach, jaaaaj....a ja pri tom som stastna, ze malicky tak krasne rasite tuk, tuk, tuk 🙂

sijust
13. okt 2011

@mirka2010 zlatko,dakujem za opytanie,dnes som mala trosku stresiky a hrozne si to vycitam,aby si to drobcek nerozmyslel... ☹ stale ma pobolieva podbrusko,dnes som dokonca mala pocit,ze sa mi spustila mrcha..a to taky biely vytok mam...neviem,co to moze byt,lebo ja utros zapijam... 😨
a este k tvojej maminke,som velmi rada,ze uz ma za tym...dufam,ze vsetko bude ok...aby sa mohla tesit na vnucika 🙂

mirka2010
13. okt 2011

@sijust mojinka, nicoho sa nebojkaj, vytok nemusi nic zle znamenat, ak vsak nie si si ista, radsej zavolaj do centra, oni ta upokoja....urcite je to v poriadku,, malicke si nic nerozmyslelo a bude v najlepsom poriadku...hlavne nic nerob, len lezkaj a rozmaznavaj sa, aby si bola v klude a vytok prejde a to ze mas pocity na ms je normalne...ja som ti pisala, ze som to mala stale, az kym som si testik neurobila....mojinka, dzkaj sa a hlavne ziadne stresy 🙂

katy33
13. okt 2011

@sijust Mojenko, nestresuj-sa mi to hovori, ja stresujem furt 😕 😀 😀 ...ja som tiež takto chodila stale nakukat do gatiek, či sa spustila ms, al. nie 😀 ...nič sa ty neboj, verim tomu a aj ty, že fazulka si tam robi miesto...pride tovar, zamestnaj hlavu aj ruky nim a bude 😉 ...joj, sa tešim na vecičky, určite nam daj vediet... 🙂 😎

katy33
13. okt 2011

@walta Zlatinko , ja som citila prve pohyby nejako v 16tt...ale to bolo len take šimranie, uvidiš, spoznaš to - je to ten najkrajši pocit na svete...ja mam teraz niekedy pocit, že mi malinka chce rabra vykopat 😀 ...ale nech si len kopka, bude z nej maly jedoško 😀 😲

katy33
13. okt 2011

@zuzancek22 Srdienko, budu dva chrustiky??? 😕 😀 😀 😀 ...to jekrása...verim, že ti časom bude lepšie a lepšie 😉 ...aj niečo dostaneš do seba papat, či všetko putuje von?

katy33
13. okt 2011

@sijust @dzulli08 ..vdaka, bambulky, volala som sestričke a ta mi povedala, aby som priniesla radšej moč, že ho aspon pozrie tym papierikom a na naše prekvapenie, je moč upplne vporiadku , už ani bielkovina zvyšena nie je, no predsa mi dr. predpisala nejaky prašok, kt. si mam večer zarobit, vypit a ist cikat až rano, tak som sa celkom dobre pobavila, lebo ja chodim cikat za noc aj 4x 🙄 😕 😀

tinasc
13. okt 2011

@zuzancek22 však tam máš dvoch drobcov, takže musia o sebe dať vedieť, však ako jeden robí, tak aj druhý 😀 na to si zvykni, keďže budeš mať dvojmo... 🙂 no ale to prejde, neboj, hlavne oddychuj, nohy hore a bude dobre 🙂

tinasc
13. okt 2011

@sijust aj ty sa drž, určite to nič neznamená 🙂 bože ja keby som zapíjala utroš, tak za celý deň ani z postele nevstanem, párkrát som musela zapiť, ale tak sa mi chcelo spať, že no 😉

tinasc
13. okt 2011

@katy33 tak moč je v poriadku, super, všetko sa dá do poriadku a bude v poho... 🙂

katy33
13. okt 2011

@tinasc 😉 🙂 ...inak, zlatinko, ste prekrasna rodinka, malinká je úžasna, prekrasne slniečko a ma šibalske očka 😀 😝 ...veru to bude maminkina pomocnička 🙂 😉

tinasc
13. okt 2011

@katy33 joj ďakujem 🙂 hej, hej, je to malá šibalka, ale moja a ja som neskutočne rada, že ju mám... 🙂 aj keď chytá tie jedináčikovské maniere, ale dá sa to tlmiť 🙂 😉 tak dúfam, že bude pomocníčka, ak sa zadarí 🙂

walta
13. okt 2011

@katy33 uvidim, sama som zvedava... a ty mas kedy termin? lebo v profile to nemas 🙂 😉

katy33
13. okt 2011

@tinasc ...ved o chvilu ju jedinačkovske maniere prejdu 🙂 😉 😉
@walta Mojenko 28.12. - no počitam, že mi ho prehodia skôr, lebo malinka je velka-uvidime, teda aj ja mam pocit, že to bude určite skôr...na Vianoce by sme už mohli byt domka 😕 😝

sijust
13. okt 2011

@tinasc moja,ja by som si ho tiez radsej vkladala,ale neda sa 😖 taka som unavena z neho...uplne nemozna,neschopna 🙄

sijust
13. okt 2011

@katy33 Som rada zlatik,ze uz mechurik kosturik netrapi 🙂 a jasne ze dam vediet...budem to postupne nahadzovat,len to este musim zehlit...aaaaaaaaaaaaa,nieeeee 😝 lebo je to zlisovane v balikoch...

walta
13. okt 2011

@katy33 jeeeeej, zelam ti to... moj manzel sa narodil presne na stedry vecer pod vianocny stromcek... rano ma narodeniny a vecer chodi Jezisko 😉 😉 😉

alibabaa
13. okt 2011

@walta nastastie mu nedali meno adam 😅 😀 😀

lenisko1
13. okt 2011

ahojte zajtra mam den D 🙂 držte palčeky nech to vyjde na prvý krát 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre