IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinara23
14. okt 2011

@adikasala ja som síce len 10tt, ale tiež ma pobolieva podbruško, občas ako na ms a občas ma pichá naspodu. Začalo sa to iba pred pár dňami, medzitým už prestalo. Neboj sa, rozťahuje sa maternica.

jovanka81
14. okt 2011

@apolenka6 veru tak, nic ine mi neostava, len si zaspievat, ked mi je tazko 🙂

nikaaaaa
14. okt 2011

Mne ani druhe IUI nevyšlo :o(

walta
14. okt 2011

@alibabaa komu nastastie nedali meno adam????

adikasala
14. okt 2011

@tinara23 no ved to ze som bola uz v pohode ze mi nic nebolo,a teraz uz par dni ma sem tam picha, no a dnes ma aj pobolieva.ked sa postavim a chodim...len lezat mi je dobre,dnes som 10+6 😉 😉 dufam ze to bude iba tou maternicou....

walta
14. okt 2011

@jovanka81 ahoj.... no, diagnoza bola, ze manzel mal slabsi spg a aj moje vajecniky nie su na 100%. IUI nam nevyslo, tak hned nam odporucili IVF, tam je sanca vyssia. A vyslo to, dnes som uz v 15.tt a babatko krasne rastie 🙂

adikasala
14. okt 2011

@walta ahoj si tu? mala si bolesti v 11 tyzdni? odpis 🙂

walta
14. okt 2011

@adikasala ahoj... som tu.... bolesti som doteraz nemala, iba mi byvalo zle od zaludka... ty mas bolesti???? akeho charakteru?

adikasala
14. okt 2011

@walta no mam take bolesti,nie ako mrcha ale take tazenie neviem to opysat,cele podbrusko ma pobolieva

walta
14. okt 2011

@adikasala treba skocit k doktorovi, inak ti neviem poradit

adikasala
14. okt 2011

@walta a vcera som mala take pichanie....neviem co si mam o tom mysliet....

walta
14. okt 2011

@adikasala ja by som rozhodne skocila k doktorkovi, ved za to nic nedas a budes spokojnejsia si myslim...

adikasala
14. okt 2011

@walta uvidim ci to bude pokracovat dalej pripadne skocim na pohotovost k dokymu idem v stredu

alibabaa
14. okt 2011

@walta no tvojmu muzovi.. ci on nie je narodeny na vianoce?

walta
14. okt 2011

@adikasala ano, len chod... a verim, ze to nic nie je a si ok 🙂

adikasala
14. okt 2011

@walta dakujem aj tak,tebe uz nevolnosti presli?mne zacina byt lepsie po tejto stranke naposledy to somnou zatocilo v pondelok ale riadne... 😉

walta
14. okt 2011

@alibabaa ale aaano.... je...len mi usla nit

katy33
14. okt 2011

@adikasala Mojenko, ja som mavala sem-ta bolesti, aj teraz mavam 😉 ....ono to môže byt spôsobene tym, ako sa roztahuje maternica a všetko sa tam utlača...aj vaječniky ma neskutočne istu dobu boleli...tak sa nebojkaj 🙂 😉 ...pokial to nie je nejaka ostra a velka bolest,, tak si myslim, že je to ok 😉 len oddychuj 🙂 😲 😲

alibabaa
14. okt 2011

@walta nevadi 🙂 mam kamaratku, ma syna. narodil sa 21.12. to ma narodky, potom ma meniny lebo je adam a este v ten den aj vianoce.. chuda to ma vsetko pokope... ☹

walta
14. okt 2011

@adikasala ano, mne uz presli, len mi vadia vone a obcas ma napina na vracanie

katy33
14. okt 2011

@sijust Slniečko, mne ako prve, ked som bola tehu a ešte som o tom nevedela, najskôr didinky narastli 😀 ...až ked si ma v praci doberali, že kde som upila take prska, tak mi to nedalo a urobila som si test a šup...takže ja pevne verim, slniečko, že t bude tehu priznak 🙂 😉

walta
14. okt 2011

@alibabaa no, to ano... chuda maly adamko 😀

adikasala
14. okt 2011

@katy33 ahoj katuska diky za radu. dufam naozaj ze to bude iba ztej maternici,lebo naozaj mi chyba iba tyzden aby som bola zavodou!!!

adikasala
14. okt 2011

@apolenka6 ako????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 info

alibabaa
14. okt 2011

@apolenka6 no jake sme my nedockave.. zlatko... haloooo

apolenka6
14. okt 2011

@adikasala @katy33 @sijust @pici @alibabaa @ursulka5 @mirka10 @aby @walta @zuzancek22 @smeyka27 @tatinka @jovanka81 @cmelicka.... atd.. ahojte dievčatá! No čo sa nám dnes stalo ,neuveríte 🙄 pekne sme sa vychystali do MT na podpísanie žiadosti na IVF ...a ?!?! sme sa tam nedostavili 😒 autíčko nám začalo haprovať na začiatku cesty,začala svietiť baterka ..museli sme sa hned na začiatku cesty vrátiť,na baterke by sme nikam nedošli .....môže sa toto niekomu stať?! jedine nám .... 😖 tak som to dnes musela zrušiť,auto je v oprave a neviem kedy bude hotové tak som ani nemohla dať nový termín .. tak,že asi tak sme dnes pochodili hm...

sijust
14. okt 2011

@apolenka6 moja,nic sa neboj...koordinatorka vas tam pocka 🙂 ale vies ako sa to hovori?na pos*ateho aj hajzel padne 🙂 ja toto porekadlo velmi dobre poznam 🙂 aby sa nic horsie nestalo,zlatko 🙂 netrap sa...

pici
14. okt 2011

@apolenka6 zlatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik tak to uz co je????? ale mozno to bolo aj znamenie ze tu ziadost ani nebudete potrebovat :D

apolenka6
14. okt 2011

@sijust no my sme mali dnes ,len žiadosť podpísať ,koordinítorka si ešte na nás veru počká 😕 a sa netrápim asi to tak má byť 😝

apolenka6
14. okt 2011

@pici veru aj mna to napadlo... 😨 všeto zlé je na niečo dobré ,ale mám MS tak potrebovať ju asi budeme 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre