IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

miminkad
22. okt 2011

@apolenka6 magdi,to mala sijust.mna len sem tam trosku pichlo. 😉

apolenka6
22. okt 2011

@miminkad jááj 😨 ,ale to na veci nič nemení 😀

miminkad
22. okt 2011

@apolenka6 ty si pripad 😀

apolenka6
22. okt 2011

@miminkad beznádejný 😀 ale čo už....ozaj aj ti pomohlo to cvičenie ??

miminkad
22. okt 2011

@apolenka6 no to neviem,uvidime,aky bude efekt.ale co sa tyka krcnej a ramien,tak urcit ano

apolenka6
22. okt 2011

@miminkad no ved si myslím,že by ti to malo pomôcť...ty si ešte PN? či ako?

tinasc
22. okt 2011

@sijust netýraj sa predstavami ani pochybnosťami, nemôžeš sa stále báť, nechaj to plynúť a uvidíš ako rýchlo ti to ubehne 🙂

miminkad
22. okt 2011

@apolenka6 hej,este hej.tento tyzden padne rozhodnutie o ojom navrate...

apolenka6
22. okt 2011

@miminkad žiaden nebude 😵 ..tak v utorok rozhodne o tom krv al možno test 😅 nech ti ho mm spraví a bude konečne vidieť // bakule ako si to nazvala 😀

tinka9075
22. okt 2011

@majca55 len jej dohovor a nech sa drží a pekne zavrta 🙂

jovanka81
22. okt 2011

baby, ako?co nove? ja okrem krvacanie 9 den cyklu, co sa mi niekdy nestalo som si dnes vytkla cenok, tak nemozem ani chodit a naberam odvahu na pohotovost 😒

majca55
22. okt 2011

@tinka9075 aj 100 krát za den jej to hovorím tak dúfam,že už poslúchne potvorka jedna 😀 😀

apolenka6
22. okt 2011

@jovanka81 a čože si robila ? ten členok brr 😖 ja nemám nič nové,len som okná umyla a som rada,že som nevypadla z 5 poschodia ....akože od konca MS krvácaš na 9 deň? 😨

tinka9075
22. okt 2011

@majca55 poslúchne a bude tam neboj 🙂

jovanka81
22. okt 2011

@apolenka6 zle som szupila .-( som smochtava, xixixxi no ano koniec menzes 5 den, klud, nic a zrazu 8 den krvacanie a potom uz len 2 dni spinenei a uz je clekom pokoj dnes je 12 den...

walta
23. okt 2011

dievcata, ja vas zdravim... ako zacat??? v 15.tt mi brali krv na triple test, vsetko ok, ale AFP (alfa feto protein) bol znizeny, tak mi zopakovali test, tak teraz cakam a aj sa obavam, aby vsetko bolo OK. Mala aj niektora z vas v tom 15.tt AFP znizeny a dietatko je zdravunke? Ja ani nechcem pomysliet na nieco zle, pane boze pomahaj...

apolenka6
23. okt 2011

@walta ja sa v tom to nerozumiem..moc držím palce aby bolo dieťatko v 100% poriadku...vieš napíš krátku správu a spýtaj sa .... a mamičky ti odpíšu kt. majú takú skúsenosť 😉 držím päste nech to nič vážne nie je !!!

ursula5
23. okt 2011

@sijust ja si to tiež myslím, že to záleží od veľa faktorov ale išli hlášky v inej téme, že v Heliose sa to s ICSI ešte na prvý krát nepodarilo skoro nikomu, tak preto Ti strašne moc držím palce 🙂 som zvedavá kedy sa to chytí mne a či mi je o vôbec súdené, strašne by som bola šťastná

sijust
23. okt 2011

@ursula5 ked som si spravila test,bola som strasne stastna aj s mm,ale teraz som uz trosku opatrnejsia...uvidim az podla krvi... je to velmi nevyspytatelne,hlavne takto v zaciatkoch....velmi ti prajem,aby ti to vyslo....hned v nov.mas zmrazene blastocysty?

ursula5
23. okt 2011

@sijust áno mám zmrazené 2 blaskocysty po 140h PK, uvidíme ako sa rozmrazia, lebo mne vkladali na ET úplne najlepšiu kvalitu a vidíš akosi sa nechcelo zahniezdiť asi to tak malo byť a nebolo to to pravé....
Idem asi vkladať 1, aby som mala ešte jednu šancu ak to nevyjde a nemusela ísť na ďalšie IVF a hlavne potom budem musieť do šetriť peniaze, teraz budem makať do vkladu som zohnala brigádu za pár € 😀
DRŽÍM PALCE, zajtra bude krásne potešujúca správička 😉

mirka2010
23. okt 2011

@sijust zlatko moje, ak je tam druha ciarocka a je pekne viditelna, tak nie je o com pochybovat....to naozaj nie!!!!!! testy neukazuju len tak tehu ciarocky 🙂🙂🙂 takze zajtra bude hcg kraaaaasne vysoke a my sa budeme s tebou tesit neskutocne moc...velmi dufam, ze nam das co najskor vediet 🙂

mirka2010
23. okt 2011

@walta ahojky, vobec sa nicoho nebojkaj....mne vsetci vraveli, ze tieto testy byvaju casto na prvy krat skreslujuce a tak sa robi odber druhy krat....a tie uz byvaju presnejsie...aj ked si myslim, ze by sa hodnoty znova zopakovali, co sa nestane, samozrejme, tak ta poslu na amniocentezu a ta je uz taka presna, ze to hned ukaze....ale urcite sa nicoho nebojkaj, vsetko dobre dopadne, malicke je v absolutnom poriadku, este mam vlatne jednu skusenost, moja 36 rocna susedka mala tiez tieto hodnoty zvysene, isla aj na odber plodovej vody, dokonca dva krat, lebo na prvy krat sa im nepodarilo odber urobit a na druhy krat uz presne neviem, ake mala vysledky, ale si dobre....a uz ma nadherneho, zdraveho synceka...takze ziadny strach 🙂🙂🙂

pici
23. okt 2011

ahojte no nepise lebo od piatku vecer mi niekto sedi na zaludku uz som myslela ze som dneska v pohode, ale prd makovy... vracat sa mi nechce ale zaludok ma boli... tak len lezim... a citam obcas co pisete... test je biely... tak ma naladicka nejako opustila...

rehotka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rehotka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ketere
23. okt 2011

@zubrienocka Zlato už cítíš pohyby?? Ja ešte stále nič necítim... už začínam byť z toho nervózna... veď už by som asi mala niečo cítiť!!! ☹

alibabaa
23. okt 2011

@ketere ahoj, noo, nemam este babo, ale toto som sa docitala na rodinka.sk: „Prvý zreteľný prejav života sa môže objaviť kedykoľvek medzi 14. a 26. týždňom, ale obyčajne medzi 18. a 22. týždňom... takze zlatko este 2 tyzdne su v norme 🙂 podla tohoto... neboj, vsetko je ako ma byt 🙂

alibabaa
23. okt 2011

@ketere a este toto je tam napisane: Netrápte sa, ak ste v 22. týždni tehotnosti a pohyby ešte necítite, ak bolo na ultrazvuku, ktorý ste absolvovali v 20. týždni všetko v poriadku. Príčinou môže byť, že sú tieto pohyby veľmi jemné a vy ste napríklad veľmi aktívna osoba.

mirka2010
23. okt 2011

@pici mojinka zlata.....tak si testovala??? a na kolky den??? lebo neviem presne kedy si mala? a na krvicku mas kedy ist??? jooooj, neverim, ze by sa to nepodarilo...este je cas...nebojkaj, malicke tam urcite su...joooj, verim tomu, moc ti to prajem, nadovsetko...zlatko moje...z celeho srdca

zubrienocka
23. okt 2011

@ketere ahoj mojenko, akurat som to riesila v "nasom druhom fore",ze ci aj ostatne baby su na tom tak isto ako my. Vcera sa mi zdalo, ze citim nejake take "hniezdenie",ale nie som si ista, ci to boli creva, ci babätko. Uz som tiez z toho taka nesvoja, ale zda sa,ze nas je viac...asi kym nebudeme citit riadny kopanec do brucha, tak spokojne nebudeme.... 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre