IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
24. okt 2011

@sijust ahooj tehulka 🙂 🙂 🙂 jee ako to krasne znie 🙂 🙂 moooc ti gratulujem a tesim sa s tebou 😀

cmelica
24. okt 2011

@lenisko1 to je super!!!neboj urcite bude uz len silniet...drziim moooc palceky 🙂

cmelica
24. okt 2011

@pici zajtra budem na teba mysliet a dufam,ze budu len dobre spravicky 🙂 drzkaj sa!

pici
24. okt 2011

@cmelica dakujem... asi zial nie...

cmelica
24. okt 2011

@pici pokial nemas vysledky z krvi nieje nic stratene...mooc ti to prajem!!

pici
24. okt 2011

@cmelica krcok makky. test biely... to je 2:1 ze je to v prdeli :D

cmelica
24. okt 2011

@pici aj si este testovala?

pici
24. okt 2011

@cmelica jasne. zajtra uz nebudem... zbytocne vyhodeny dalsi test... takato je realita.. co uz...

cmelica
24. okt 2011

@pici nevzadavaj to...ak sa mozem opytat este mate mrazacikov?

pici
24. okt 2011

@cmelica nevzdavam... preco by som vzdavala... ja uz toto poznam totiz.... mame este 4

cmelica
24. okt 2011

@pici tak super... a kedy by ste isli na dalsi vklad??este do vianoc by ste sli?? ak je to tak ako pises,urcite to citis ze je to tak....je mi to mooc luto ☹ a drzim ti palce do dalsieho kola...

pici
24. okt 2011

@cmelica ano . teraz dostanem menzes. cize dasli cca 25novembra plus 14 dni.. stihame... :D

cmelica
24. okt 2011

@pici 🙂 🙂 🙂 to bude krasny darcek pod stromcek 🙂

pici
24. okt 2011

@cmelica no ako slepy povedal... uvidime :D

apolenka6
25. okt 2011

@cmelica asi si mala poobednú ,ked píšeš až večer 😉

apolenka6
25. okt 2011

@pici Zlatko ty máš nevyčerpatelnú silu ísť stále dalej 😉 nevzdávaš sa a ideš tvrdo za svojím cieľom a to sa raz musí podariť!!!!!!!!! 😉

pici
25. okt 2011

@apolenka6 no to je diskutabilne...

apolenka6
25. okt 2011

@pici ty si už tu??? 😕 dobré ráno aj ked by mohlo byť krajšie ....ja viem je to diskutabilné,ale čo iné môžme napísať snažilky 😒

ursula5
25. okt 2011

@pici aj mne vychádza vklad okolo 25tého záleží kedy dostanem menzes 😎

cmelica
25. okt 2011

@apolenka6 hej hej a takto cely tyzden 😅 je to proste zavislost sem nakuknut 😀

sijust
25. okt 2011

@dasaa dakujem pekne 🙂 prajem vela uspechov 🙂

sijust
25. okt 2011

@cmelica ahoj skoro tehulka 😉 to znie tiez pekne,co povies? 🙂 dakujem strasne moc,si zlata...drzim palce,kedy ta caka dalsie IUI?

sijust
25. okt 2011

@majca55 tesim sa,ze je chatka hotova a ze z nej mate radost....budete mat kde chodit aj s princeznou 🙂 zlatko nejdes nahodou na krv bud.pondelok?mohli by sme stretnut 🙂

sijust
25. okt 2011

@apolenka6 @walta babulky moc vam dakujem...snad to pojde tak,ako ma....velmi sa tesim 🙂

sijust
25. okt 2011

@buba13 moja,to bude najkrajsi vianocny darcek,uvidis 🙂 moc vam to prajem 🙂 ja pracujem doma...takze mi to vyhovuje,ze sa nemusim nikam trepat kazde rano 🙂

fomarik
25. okt 2011

@apolenka6 juj, mojka, mááálo času na koníka..... maličká nás zamestnáva ana plný úväzok. Sem-tam sem nakuknem, ale skutočne už veľmi málo. Livinku si užívame plnými dúškami, je to naše šidielko. Už jej tiahne na tretí mesiačik, a je už uplne iná ako ked sa narodila. Fakt, ako sa ten človiečik mení.
Zlatko, a vy ako? Baterka v aute opravená? Inak, neviem, či to, čo si písalla, nebolo nejaké varovanie....myslím, aby ste v ten den nevyrážali na cesty. Aj my sme včera išli z BB ( boli sme na pohrebe), a stáli sme v kolone pri zvolene, kde s astala havarka a umrel tam 3ročný chlapčeka j s dvomi ženami..no otras niečo. ked som sidela, ako ich nakladali do auta pohrebnej služby...mráz po chrbte.
No ale odbočila som.... neviem, či si už bola na tom pohovore, alebo vás to ešte len čaká. Stále máš ešte dva mesiačiky na to, aby si bola tehulkovaná tehuľka. Včera som pozerala na stv2 diskusiu o IVf, boli tam lekári z Iscare a hovorili, o velmi velmi velkej uspešnosti poslednu dobu. Veľmi si vážime aj s Livinkou, že na nás myslíš...my ťa za to ľúúúbime!!!!!!!! A posielame štafetu, tak ju chytaj!!! 😉

fomarik
25. okt 2011

@sijust jehóóóó.... dalšia tehulka... no super!!!! Sliznica vysoká tak, ako má byť, hcg krásne...držíme palčeky aby išlo všetko tak, ako má!!!!!! teším sa s tebou!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

majca55
25. okt 2011

@sijust moja až v stredu škoda ☹ tešíme sa a mm hovorí že tu bude postieľka a tam kočík 😵 a ty sa ako cítiš?hrozne som rada,že si tehu 😵 je to tu potom povzbudzujúce aj pre nás ostatné 😵

majca55
25. okt 2011

@ursula5 tak a nech je už ten vklad ten pravý a on bude a budete mať krásne vianoce tfuj tfuj moja ti to prajem 😵 😵

majca55
25. okt 2011

@pici moja strašne na teba myslím a držím ti palce tá neistota nás niekedy zabíja 😒 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre