IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
26. okt 2011

@apolenka6 veru idem aj ja 🙂

sijust
26. okt 2011

@tinasc dakujem mojka,uz som veru brala calibrum...niekto ho nemoze jest,zaludok mu to neberie....ale zatial si musim zaklopat,ze ani utrogestan mi nic nerobi...tak dufam,ze zvladnem aj vitaminy 🙂

tinasc
26. okt 2011

@sijust tak snáď si nájdeš značku, ktorá ti bude vyhovovať 🙂

majca55
26. okt 2011

@pici moja ajja som bola a ešte aj na endokrinologii som bola vieš či náhodou aj štitka nerobí šarapatu 😉

katy33
26. okt 2011

@mirka2010 No , mojenko, tak ty nam maš krasnu ,loptu,, ten dr. je ale pripad 😀 😀 Boli ste na sone v MT, al. u svojho dr.? Aj ti povedal kolko malinky važi-aky je velky....tak možno bude tatino na Silvestra otvarat šampanske dvakrat 😀 😉 ...nech je to len hocikedy, len nech ste obaja vporiadku, zdravunkaví...nam podla rozmerov vyskočil termin o dva tyždne skôr 😕 , no ved uvidime, kedy sa tie naše lasky rozhodnu nakuknut von 😀 😲 😲
Tak kočik konečne vybrany a objednany, tak to je super, už budeš zasa o niečo spokojnejšia a čo ste nakoniec vybrali?A magn. stale berieš? Bruško poslucha? Mne včera dr. povedala, že magn. nemam znova nasadzovat, vraj som nim bola predavkovana 😕 🙄 ...parada, tak teraz, ked bude boliet bruško, tak neviem 😕

katy33
26. okt 2011

@sijust Ahoj, jedačik náš 😀 😀 😀 ...ja to poznam, ja som tak nenormalne jedla prve tri mesiace a to som ešte schudla 3kg, stale som niečo musela žuvat, inakmi tak grulalo v bruchu, čo som myslela, že odpadnem 😕 😀 A inak mi to zostalo doetarz 😅 A ktej kyselinke list. ja uživam femibion - prve mesiace sa užíva femibion 400 - stoji cca 12,- a potom sa berie femibion 400 a ten stoji cca 22,- je to vždy balenie na mesiac, som s nim velmi spokojna 😉 Určite kyselinku nasad, je doležita pre vyvoj fazulky 😉

pici
26. okt 2011

@majca55 dakujem skusim...

zubrienocka
27. okt 2011

@ketere Ahoj mojenko, tak super, GRATULKO OBROVSKE. Takze ideme riesit ruzove dupacky 😵 😵 😵 . Tesim sa spolu s Tebou.

alica311
27. okt 2011

@sijust Ahoj, veľmi ti dakujem za vysvetlenie, ako to v Heliose chodí, pretože som sa bála, že keď tam prídem vždy budem mať iného lekára a v ten piatok si určite budem pýtať žiadosť na IVF. Ja som podľa výsledkov OK, teda zatiaľ mi robili len HP, ktorý bol úplne v poriadku, tento mesiac som mala clostil a bolo až 8 vajok, takže s dorzievaním vajíčok nemám naštastie problém. Ale chcela by som vedieť, či pred IVF je povinná laparoskopia? alebo iné vyšetrenia? Do konca roka IVF už asi nestihnem, ale chcela by som začať najrýchlejšie ako sa dá, pretože tá neistota je naozaj hrozná ☹ Ale na konci bude bábä 🙂

ketere
27. okt 2011

@zubrienocka ďakujeme 😀 teraz čakám na Tvoje správičky 🙂 píš potom 😀

mirka2010
27. okt 2011

@katy33 ahoj zlaticko moje, maly vazi 1340 a je mierami akurat na 30-31 tt.....🙂 klop, klop, klop...na sone sme boli nie u mojho gyn. ale v centre, kdenam robia vzdy tieto meracie sona...mame prist este v 37 tt, ci bude mat malicky spravnu polohu, tak sme aj radi, lebo oni su tam uzasni....my sa tam vzdy citime, ako keby sme k rodine prisli 🙂 dc Tomas je uplne uzasny clovek 🙂 kocik mam v albumceku, tak si kukni...dnes by mal prist na predajnu a zajtra ho asi pojdeme zobrat do ZA....je pravda, ze budem kludnejsia, lebo moja jedna taka super kamoska tu z MK bola len o tyzden skor tehotna ako ja a uz maju maleho na svete....takze treba mat naozaj vela veci v rezerve...a akurat sa chystam, idem pozriet moju kamaratku na porodnicu, predvcerom poodila malickeho Vilka, tak ich idem kuknut 🙂 magnezium stale uzivam, mne to velmi pomaha, klop, klop, klop...beriem ho 4x1 a nerobi by ziadne komlikacie, ani castu stolicu, nic....len to, ze mam uvolnenejsie podbrusko, aj ked citim to obcas, ale nie su to take bolesti ako predtym....a vy sa ako mate????

katy33
27. okt 2011

@mirka2010 Jeeejda, tak to ozaj my mame malinku slonicu 😀 ...1745g 😕 tiež v 30tt...som prestrašne rada, že kočik už bude každu chvilku domka, ja som dnes konečne objednala 13D sadu do kočika, do kolisky, už len matrac a postielka vybavena 🙂 😉 Mojenko, budeš kupovat aj ohrievačka, sterilizovačku? 😕 ...prave som odprevadila maminku domov, bola tu na navšteve na dva dni, vidime sa malinko, byvame od seba 70km, o to viac sme si vzacne, velmi si rozumieme, aj mm ju ma rad ako svokru, tak to je super 😀 😝 Ja sa už chystam o nejake 2-3 tyždne prat vecičky a nachystat aj tašku do pôrodnice, mam velke obavy, malinka je naozaj velmi nizko a mam niekedy pocit, že ju naozaj vytratit 😕 v utorok som bola na poradni, dr. mi robila opakovane sono, čo som bola v 31tt a pozriem do tehu knižky a ona tam napisala, že vekost podu 33tt+5 😕 😕 😕 ...tak som z toho akasi vydivene, či jemožne, aby bola malinka taka velka, stihla ma potešit, že budem mat čo robit, vytlačit ju pri pôrode, no ja sa i tak nebojim a velmi sa na to tešim len nech nas to neprekvapi naozaj nejako zavčasu 😔 ...preto si chcem už pomalinky radšej všetko nachystat, ak by som nestihla poprat vecičky a musel by to urobit mm, tak potom by to boli vecičky pre palculienku 😀 😀 😀 ...inakk sa citim dobre, božinku to uteka, 16.11. už nastupujeme na matersku a to je čo nevidiet 😕 🙂

mirka2010
27. okt 2011

@katy33 zlaticko moje, tak to ten nas je naozaj nejaky chuducky oproti vam 🙂 aj ja sama som bola prekvapena, ze aj ta kamoska co rodila v tyzdni ako som teraz ja, tak maly mal pri narodeni 1750.....tak ja neviem..podla mna je vasa celkom na to dobre...vsak ked je dva tyzdne popred, tak to nemoze byt nic take zle....babika mala...no bude z nej krasna slecinka ked sa narodi 🙂🙂🙂 my sme po merani presne na 30tt, ale keby si videla mojebrusko, tak by si si myslela, ze tam mam valibuka ako svet....pretoze ludia si myslia, ze ja uz idem rodit...a ja este ze dva mesiace...moji zlati 🙂 ja mam zase maleho velmi hore ulozeneho a to tiez byva tazko vytlacit tak babatko ulozene....ale posnazime sa...a mas uplnu pravdu, treba byt prepravena na kazdu alternativu, aj ja casto uz myslim na to, ze sa pochystam podstatne skorej do porodnice, lebo clovek nikdy nevie.... aj malemu vecicky poprat...asi zacne aj ja uz nejako teraz, lebo tiez by to dopadlo, keby to mal mm prat...ale nie, moja mamina by to musela...vsak on ani pracku nevie pustit 😀 a nebojkaj sa.....budeme mat nasich malickych pekne v brusku ako sa ma 🙂 im sa tam predsa paci 🙂🙂🙂

katy33
27. okt 2011

@mirka2010 Mojenko a prečo prišiel kamaratkin malinký na svet tak zavčasu 😔 ...dufam, že je všetko vporiadku a krásne to všetko dobehne, drobček mrnavkavý 🙂
Slniečko, ja mám mm takeho motačika, ale takeho zlateho 😀 😀 😀 ...však ho lubkam 😲 ...on mi tak chcel raz pustit pračku a kriči mi, že mu to tam vypisuje ,,HZO,,...utekám tam a ono to vypisovala,, H2O,, - že nepustil vodu-prívod, prosím pekne 😀 😀 😀 ...a prišiel nám kolotočík do postielky, ja taka nadšená som na neho do noci čakala, než pride z prace, aby sommu ho predviedla, pustim na nom hudbu, no a tam spievaju anglicky, a môj drahy cely vydesený, že anglicky???? Však malinka tomu nebude rozumiet 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 ...no ved ona nebude rozumiet ani nam 😅

lenisko1
27. okt 2011

@majca55 ahoj čo máš nove?? ja idem zajtra na krv tak dufam, že hcg bude kráásne vysoke 🙂) kolko asi ma byt?? zajtra som 14 dni po iui

tinasc
27. okt 2011

@katy33
@mirka2010 ono celkom dievčence bývajú ťažšie ako chlapci keď sa narodia... naša bola tiež cez 4000g, nuž ani teraz nie je žiadny chrúst, nie že by bola tučná, ale je taká riadna, pevná 😀 takže babulka bude taká riadna babenka a Mirkin chlapček to potom dobehne 🙂 🙂 🙂 no držte sa dievčatá, veľa oddychujte 🙂

katy33
27. okt 2011

@tinasc 😀 😀 😀 ....tak baby su v predstihu 😀 😉 ...aj mm sa už teraz smeje, že ,,tej našej sa budu chlapi bat,, 😀 ...aspon so nebudu dovolovat, ked bude babulka riadne z nej 😉 ..srdienko, oddychujeme a ty sa nam ako mavaš?

tinasc
27. okt 2011

@katy33 no my sa mávame dobre, teraz si tu relaxujeme pri telke... no mávame sa stále rovnako 😉

sijust
27. okt 2011

@alica311 moja,mne nerobili laparku...asi nebolo treba podla vysledkov...vyslo mi vsetko v norme,nikdy som nemala ziadny problem...takze zrejme preto....je to asi individualne....viem,ze ta neistota je strasna,ale neboj ked sa zacne nieco diat...tak uz ta neistota pominie a budes sa tesit na kazdy dalsi krok,moc ti drzim palce 🙂

sijust
27. okt 2011

@pici mojecka,tak citam,ze musis patrat po pricine....moja,v niecom to bude...len na to prist....aky bude postup?kam najskor?stihne sa to do dalsieho vkladu?ci aky mas plan?

majca55
27. okt 2011

@lenisko1 juj moja strašne ti držím palce 🙂 ako sa cítiš?bolí ťa niečo?mna len prsia a dosť 😉

sijust
27. okt 2011

@katy33 @mirka2010 babulky,tak som zacala papat aj babyplan+kyselinu listovu,co mi predpisala moja dr.ja mam neskutocne zrave chvile,mm sa uz boji,aby som ho nenacala 😀 ale prestalo mi chutit sladke 😨 a vecer,ked si mam dat dole podprdu,idem odpadnut 😝 strasne ma boliaaaa....babulicky moje krasne,este sa pekne gulajte,ziadne predcasne odchody z bunkrov deticky zlate,teta sisi vam odkazuje 😀 hladkam bruska na dialku 😲

majca55
27. okt 2011

@sijust takže papkáčik si riadny to je super 😀 a moja dr.ti napísal na recept kysel.listovú?som nevedela,že sa to dá ja len že sa kupuje 😨

lenisko1
27. okt 2011

@majca55 dakujem pekne snad mi povie ze som tehu ak mi dva testy ukazali... až sa bojim... bolia ma prsia neskutocne a stale v podbrusku nie v kuse ale citim ho stale

majca55
27. okt 2011

@lenisko1 takže ty si testla a máš // jupí teším sa moja si tehu zajtra budem čakať na správičku 😵 😵 mna v bruchu nič nepichá len tie prsia a mám ich aj dosť vačšie 😀

sijust
27. okt 2011

@majca55 som rada,ze mi nie je zle...sem tam,akoby mi nieco nesadlo 😕 ale inak sa zatial dobre citim 🙂 ano,predpisala mi acidum folicum-taka bielo cervena krabicka...zlatko a ty sa ako citis?stale prska bolkaju? 🙂

sijust
27. okt 2011

@lenisko1 verim,ze si tehu 🙂 mna tiez bolelo podbrusko ako pred ms,uz neboli....ale prsia bolia neskutocne 😒

majca55
27. okt 2011

@sijust ano moja až hrozne a ako si ty písala ked si dam dole podprdu tak hruza ale nepichá má v podrušku nikde tak som ztoho taka nervozná 😨

adikasala
27. okt 2011

@sijust ahoj este stale mi je onicom dnes trosku lepsie,,,,no nechcem to zakriknut.brusko uz trosku vykuklo,len som dost schudla tak to az tak nevnimam 🙂

sijust
27. okt 2011

@majca55 zlatko,ale ved to ta nemusi boliet...tak ako ja nemam kovovu chut v ustach,nie je mi zle,nechodim casto cikat....proste u kazdej je to individualne...toto vobec neries...mysli pozitivne,je tam drobcek,urcite 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre