IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzancek22
17. dec 2010

@fomarik no vidš, ono to bude riadne napínave.

zuzancek22
17. dec 2010

dostali ste niektorá mrchu skôr ale tak o týžden až 10 dní?

fomarik
17. dec 2010

@zuzancek22 Ja osobne mrchu skor som nedostala nikdy. No, napínavé to máme vlastne všetky...každá niečo rieši, napr. ty - ako si si narýchlo musela vybavovať CAR, ved to je o nervy toto všetko. Nič nejde plynule, za všetkým je nejaká prekážka.

zuzancek22
17. dec 2010

no ani mi nehovor, ja ma teraz asi tak že (sorry za výraz) keď sa sere , tak sa sere......... aj dnes ráno zle mi bolo tak že som sa ledva obliekla, nastupim do auta a ono nenaštartovalo, tak som musela zobudiť môjho drahého a ten ma musel odviesť do práce, a to mohol kludne spinkať.

fomarik
17. dec 2010

veru, ked sa niečo se...r i...e, tak poriadne a všetko. Volal som do MT, mám počkať do pondelka a podľa výsledkov znovu volať do helisou...áááááá...vlasy si vytrhám! A to v pondelok idem do roboty, detváky majú jedličkovú a ja mám dozor, ja ich asi roztrhnem od nervov!

petuska123
17. dec 2010

@fomarik vsak si este sprav test musi byt tmava //

fomarik
17. dec 2010

@petuska123 ved som si robila, ale u nás v tomto zapadákove majú len s citlivostou 20 a duch tam bol. Včera bol s citlivosťou 10 a paličky tam sú aj sestričke u gynekologa som ho ukazovala a videla ich aj ona. My tu máme 2 lekárne a v každej majú asi po dva tehu.testy a všetky som im vykúpila asi ja...ved to je hanba na jedno mesto!!!!!

zuzancek22
17. dec 2010

@fomarik no tak to bude super, ja som sa už donervolala, volala som teraz z dokim, takže.... je to asi podla neho menzes, ževraj z tých všetkých hormonov, a pod . to prislo skor, ale mal este aj druhu správu a tá nebola dobrá , prišli výsledky z cytologie a je to zlé, ved čo ineho sa dalo čakať ked je to zlé už 2 roky, takže v januári operácia, nič iné ma nečaká, takže do blavy ani chodiť nemusím, a ivf sa odkladá. ☹

fomarik
17. dec 2010

@zuzancek22 srdiečko moje....... takto ťa vytrápiť pred sviatkami 😔 . V januári sa dáš pekne do poriadku...konizácia krčka je jednodnová záležitosť...to vydržíš...... trošičku si oddýchneš, drahý ťa bued neskutočne rozmaznávať, pretože ty budeš pacient a ked začnú vtáčiky čvirikať a všetko sa začne prebudzať, vy pojdete do IVF. ... amožno pojdeme spolu 😉
No ale tie hormony...to mi nie je celkom jasné, ved progesteron, kt. je v utroši mám mrchu stopnúť a nie ju vyvolať. Či si brala aj niečo iné?

zuzancek22
17. dec 2010

@fomarik nie tento mesiac som nebral už nič, bo som nemala ani prečo

fomarik
17. dec 2010

@zuzancek22 aha....... ani sa mi nezdá, že to je už tak dávnejšie, ved iba teraz si vybavovala IUI...... ten čas ale letí.

fomarik
17. dec 2010

mna tak napadlo, nemohli sme sa oplodniť pozdejšie ako po IUI, ked sme s drahým poisťovali?.... to je iba taká úvaha 😨

zuzancek22
17. dec 2010

@fomarik no mohlo to byť, ale pýtala som sa doktora že či som nemohla aj potratiť. ale kukal ma včera aj normálne ma vyšetroval aj sonom,

fomarik
17. dec 2010

@zuzancek22 a ako sa k tomu vyjadril?

zuzancek22
17. dec 2010

@fomarik povedal že ide o menzes, na sone videl že prebehla aj ovulka, a aj sliznica bola vpohode.

yasminne
17. dec 2010

dobre ranko vsetkym 🙂

@fomarik fuuu teda taketo natahovanie ani ja nemusim, ale vydrz to babulik kasli na testy ja verim, ze v pondelok tu budes na nas sirit tehu virus 😉 Ak som to spravne pochopila robili Ti dnes na gynde tehu test s vyssou citlivostou a boli tam riadne viditelne // ?? ja by som skusila este zistit cislo na labak v Lucenci a zavolat tam poobede, ci by Ti nemohli povedat vysledok...aj to je moznost 😉 Moc moc Ti drzim palceky!!!

@zuzancek22 a Ty nasa dalsia velka bojovnicka Ty tiez cakas po IUI?? nejak to nestiham vsetko evidovat prepaaac 😅

erickaa
17. dec 2010

@fomarik ahoj, strašne ti držím palce..podľa mňa ten duch je viac ako nádejný...!!!! Ale samozrejme nechcem nič zakríknuť, takže som vlastne nič nepovedala. tfuj tfuj tfuj 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Ja som si po 3. IUI tiež robila testy s citlivosťou 20 a aj 25, lebo desiatky som nedostala a boli biele ako vápno. O duchovi ani chýru. Tak preto si myslím, že to je u teba na dobrej ceste 🙂

katy33
17. dec 2010

@fomarik Juuuuj, ja a tak teškam, slniečko, je to tam, ja to viem 😉 ...a verim, že v pondelok t i oznamia pekne vysoke čisielko HCG 😉 ...A dokedy maš ešte utroš, ja by som ho asi brala dalej-určite aspon do pondelka.....zlatko, tie dve //, nemohol v žiadnom pripade zapričinit pregnyl, pretože už je to dlho ..a tiež o niečom svedči to, že skôr tam // neboli a teraz suuuuu 😉 ....neda sa to foto 😵 ....juj, mam pocit, akoby to boli moje // 😀

katy33
17. dec 2010

@zuzancek22 Mojenko , bude to vporiadku.....po konizacii sa vam nakoniec podari i prirodzenou cestou 😉 ....a môžu spôsobovat zle vysledky z cyt., že sa ndeari, či 😕 ....a v lete začneme tehulkovat, je to tu cupi-dup 😉

zuzancek22
17. dec 2010

@yasminne nie nečakám po IUI ja som mala skončené IUI posledné už minulý mesiac. začala som si vybavovať už ivf. ale už mi nieje treba. lebo idem na operáciu, konizácia krčka.

yasminne
17. dec 2010

@zuzancek22 tak ako pise Katy33 spravia Ti co treba a potom to uz pojde 😉 tak uzivaj vianocnu pohodu nech nacerpas vela novych sil.

strelicia
17. dec 2010

@zuzancek22 moja, to mi je luto, ale zas nikdy to nebyva vsetko len dobre. Raz sme hore, raz dole. Ja som tiez najprv zacala ako po masle s prvou IUI a teraz som sa 2 mesiace za sebou ani len nedostala na IUI. nuz co, kedze horsie uz to asi byt nemoze, tak uz sa mozeme len tesit ze to bude konecne uz len lepsie, no nie?

fomarik
17. dec 2010

@yasminne vidíš...to ti ma nenapadlo...už aj zisťujem tel. číslo. No ty si kapacita 😉 😉 😉
Inak k tým testom: včera poobede som si robila jeden test Via med baby test s citlivosťou 10a bol hned pozitívny. POtom som si robila rapiclear tiež 10 a ten bol negatívny. Dnes ráno ešte pred odberom som testla s citlivosťou 20 Via Med Baby test a slabulinký duch tam je, aj manžel ju videl 😉

fomarik
17. dec 2010

@katy33 zlatko utrošu mám dosť..ja ho beriem 3x1..papám ho. Ved to, ako píšeš na 10DPO bol test neagt. a teraz na 13 a 14DPO sú čiarky, tak to asi pregnyl nie je 😔 Ale aj tak...ešte sa neteším..... to by bolo príliš jednoduché otehotnenie, kebyže sa to podarí na 3 IUI.......

fomarik
17. dec 2010

@erickaa mojka a ty si ktorý den testovala? Fuha, 25 tak na tu by som si ani netrúfla.

yasminne
17. dec 2010

@fomarik ozaj meriavas si aj BT ci nie? ja hej od ovulky mam stale rovnako zvysenu teplotu ...ozaj ako je to s tym utrosom ja ako novacik stale nechapem, mne MS nepride dokial to nevysadim? Ale to mi asi povedia az po tom krvnom teste, ze co a ako dalej..
ak sa smiem spytat aku davku beries? Ja beriem 3x denne 200mg vaginalne. Ale tie mokre pocity mi pekne lezu na nervy :D no vydrzim to ved uz len tyzden!
drzim Ti palce, aby si sa dovolala do labaku ! ved ja to normalne prezivam s Tebou, tak daj hned vediet!!!
a nebud taky pesimista, ved preco nie 3 IUI ved sa vravi ze do tretice vsetko dobre 😉

katy33
17. dec 2010

@fomarik Zlatinko, ja to nechcem zakriknut, ale ja si naozaj myslim, že fazulka sa uhniezdila 🙂 Ja to citim až v kostiach 🤐 Ak sa dovolaš, daj hned vediet, pjosiiiiiim 😉 Najradšej by som ti stadeto poslala dalši testik-aj zo desat, a ty by si nam ich rozoslala aj s tymi krasnymi // a plus samozrejme s tehu virusikmi 😉 Modlim sa, kuriatko - za fazulku v tvojom brušku...jujha, normalne dnes pôjdem do prace s usmevom na tvari 😅 A mužík kedy pride, daj mu bojovu ulohu, nech prinesie zasobu testikov, ale takych, kde su napisane // 😀

katy33
17. dec 2010

@yasminne Ms by nemala prist, dokial sa uživa utroš, ono tu ms brzdi-vytvara umelo hormon, kt. ju brzdi 😉 A vy, kedy idete na krvičku 😕

zuzancek22
17. dec 2010

@fomarik zlatko určite máš v sebe fazuľku, joj nechcem moc predbiehať, ale moc moc ti to prajem.

fomarik
17. dec 2010

@yasminne k tomu utrošu.... to je asi individuálne, ale ja pokiaľ beriem progesteron, teda duphaston alebo utrogestan tak mrchu nedostam. Dostanem ju na 3 -5 den od vysadenia. Ja vlastne na duphastone fičím už 4 roky, pretože ja by som bez neho nemala mrchu vôbec. Ja utroš beriem 3x1, ale ja si ho nevkladám,normálne papám. Ale ak by som si ho vkladala, tak mám predpísané 2x2 tbl.
@zuzancek22
@katy33 Takže do labáku som sa dovolala. najprv som volala k mojej sestričke a tá mi dala kontakt. V labáku bola veľmi milá teta a o 14.30 si mám zavolať.ááááááááááááááááá...ja kolabujem.
Drahý je už doma, teraz sladko spí, bol na 24 hod. šichte. Paličkám sa teší, ale ešte nič nechceme zakríknuť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre