IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
5. nov 2011

@alibabaa zlatko zajtra všetko ok dopadne neboj 😵 hlavne si všetko kým ťa neprispia zapamataj lebo potom budem vyzvedať 😀 myslím na teba

tinka9075
5. nov 2011

@alibabaa zajtra na teba myslím neboj všetko bude dobré uvidíš ved len čo zaspíš o chvílu si už hore aspon ja som to tak vnímala 😉

majca55
5. nov 2011

@tinka9075 moja a ty si mala už aj IVF že?vieščo premýšlam či nepojdem na 3 IUI 😕

tinka9075
5. nov 2011

@majca55 ano už dva krát ja by som na tvojom mieste skúsila ešte jedno iui čo som tu čítala na fore vela babám sa podarilo 3iui a je to lacnejšie ako ivf a nepcháš tolko hormonov do seba 😉

tinasc
5. nov 2011

@majca55 to nie je taká narkóza, že by si človek nepamätal... za chvíľku je po všetkom 🙂

majca55
5. nov 2011

@tinka9075 vieščo premýšlam silno o tom a hlavne ked už viem načo všetko sa mám pýtať a čo žiadať.hlavne všetko chcem len od dr.Gaťovej a nikoho iného 😵 v pondelok si zavolám do centra

majca55
5. nov 2011

@tinasc ja viem,že je to len oblbovák poznám to 😵 ja len tak trošku zlepšiť náladu moja vieš 🙂 a ty kedy moja ideš na IVF?

tinka9075
5. nov 2011

@majca55 ja by som to skúsila a dr.Gatová ona je velmi dobrá ja som už tiež rozmýšlala že ked nevyjde toto tak skúsim ešte jedno iui a až potom ivf 😉 ved to jedno iui u mna ako keby ani nebolo všetko bolo také rýchle tak sa nečudujem že to nevyšlo 😒

majca55
5. nov 2011

@tinka9075 vieščo u mna prvé zabralo ale som potratila ☹ a toto druhé mi Galo úplne pokašlal aj horšie by som napísala ☹ presne viem že ako by som si to celé sledovala teraz aj o sono by som pred IUI požiadala ako tú píšu kočky.3 krát mi prepisoval dátum IUI a nemala som ztoho dobrý pocit ako prvý krát 😠

tinasc
5. nov 2011

@majca55 v januári idem na ivf... teraz už to pre mňa nebude taká neznáma ako vtedy 😉

majca55
5. nov 2011

@tinasc hrozne ti držím palce,bože také sme skúšané až až musí sa už na nás usmiať šťastie v podobe miminka 😵

tinasc
5. nov 2011

@majca55 hej hej, dúfam, že už takú skúsenosť nebudem musieť prežiť... veru skúša nás ten život koľko vydržíme 😉

tinka9075
5. nov 2011

@majca55 tiež mám pocit že ti to pokašlal ako som ti písala ja som to mala ozaj načasované ako hodinky ešte aj ten folík praskol ako docent povedal ale ved doktor musí vediet kedy je naj čas na iui mne sa zdá že v tom Heliose už na všetko kašlú okrem doktorky 🙂 ja som zase bola pred týmto iui nejaká nesvoja neviem prečo ale muž sa smeje a volá má tehulienka on si je istí že teraz sa to podarilo 🙂

cmelica
5. nov 2011

@tinasc drzim palce mooc 🙂
@majca55 nech len skusa...my sme silnejsie a vydrzime vsetko 🙂 🙂 🙂

tinasc
5. nov 2011

@cmelica ďakujem, aj ja Tebe 🙂

cmelica
5. nov 2011

@tinka9075 chlapi maju na toto nos 😵 tak urcite je to tam 🙂 🙂

cmelica
5. nov 2011

@tinasc dakujem 🙂

majca55
5. nov 2011

@tinka9075 ja som si úplne istá že to pokašlal moja ☹ skúsim ešte všetko len s doktorkou konzultovať a snikým iným a basta 🙂

tinka9075
5. nov 2011

@cmelica no veríme a ako sa cítiš mna trošku bolí brucho ale inak v pohode no neviem či nebudeme obe kočikovat dvojčatá aj ked folikul bol prasknutý stále tam oxidovali dalšie dva asi čakali na bojovníkov 😀 😀

tinka9075
5. nov 2011

@majca55 moja reč len chod k doktorke a dohodni sa s nou a podarí sa uvidíš a nebude ani ivf 🙂

majca55
5. nov 2011

@tinka9075 díky zlatko idem teda do toho 🙂 ešteže vás tu mám kočeny všetky zlaté dakujem vám moc za podporujúce slová veľmi si to vážim a pomáha mi to 😵 🙂

cmelica
5. nov 2011

@tinka9075 mna tiez boli spodok,a mam pocit,ze viac ako 1x... no mne praskli 2 a 2 tak este ostali,tak neviem 🙂 ale bohato by stacilo jedno krasne zdrave babatenko 🙂 🙂

tinka9075
5. nov 2011

@majca55 to som rada chod ale len k doktorke ona ta pekne pripraví je to fakt super človek škoda že sme nechodili k nej ale ku Krajkovi doktorka mi robila KET a bola velmi milá 🙂

tinka9075
5. nov 2011

@cmelica aj mna to bolí viac ako predtým a ovulka bolela neskutočne aj mne by stačilo jedno a je mi jedno čo to bude len nech je zdravé 🙂

cmelica
5. nov 2011

@tinka9075 ja moc ovulku necitim,len som mala bolesti dole ale take v pohodicke 🙂 hlavne ze praskli,hned som bola spokojnejsia...a predtym mi Galo musel aj krcok posunut aby sa tam dostala a Gatova v pohode 🙂 🙂

tinka9075
5. nov 2011

@cmelica aj ja som bola taká spokojná ked mi povedal že praskol minule tam ešte bol tak som sa hned na to pýtala a Tomáš mi povedal že je lepšie ked praskne tak musím mu verit 🙂

majca55
5. nov 2011

@tinka9075 idem dám vám vedieť ako som pochodila 😵 pekný večer babulky všetkym 😵

cmelica
5. nov 2011

@tinka9075 tak urcite vie co robi a hlavne co povie 🙂 🙂 🙂 som rada,ze si to tu napisala o tom sone...by som ani nevedela co je lepsie a hlavne ako som na tom pred IUI 😵

cmelica
5. nov 2011

@majca55 aj tebe plny zabavy 😀 😀

tinka9075
5. nov 2011

@cmelica jasné ved ked môžem poradit tak prečo nie ved všetky sme tu čakatelky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre