IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzancek22
17. dec 2010

@fomarik juj moja dnes máme v práci večierok,ale odbehnem si na PC aby som zistila tu dobru správu odteba. moc na teba budem myslieť.

petuska123
17. dec 2010

@fomarik tak super......uz len aby to bolo pozitivne

yasminne
17. dec 2010

@fomarik no vidis, na co cakat az do pondelka! 😀 to je podla mna dobre znamenie nie??
daj vediet ja idem na nakup a potom sa idem pustit do varenia a pecenia, zajtra u nas organizjeme Vianocny punc pre SR kamosov 🙂 a chem si to vsetko dnes predchystat, bo zajtra nas cakaju este nakupy v Bruseli... uz vidim tu mackanicu v meste 😨 tak zatial papa.
Ja viem, ze stale dookola sa vypytujem na utros, len som hcela vediet hlavne tu davku aku beries 100mg alebo 200mg.
Tak tfuj tfuj tfuj!

@katy33 na krvicku idem 24.dec 😀 lepsi termin byt nemohol!

fomarik
17. dec 2010

@yasminne aha...tak ja mám 100mg tbl...takže vlastne 300mg denne.
pekne nakúp, nemiň veľa a večierok nech sa podarí. Tam daleko, kde si, musí byť prenádherne...tá vianočná výzdoba atak..... tu u nás máme 1 vyschnutú jedľu a betlehem...toť vše.

erickaa
17. dec 2010

@fomarik ja som vtedy testovala 9-ty, 12-ty a 14-ty deň a všetko biele ☹ Na krv som potom ani nešla, lebo som bola prechladnutá. Som vysadila utroš a teraz už mrchujem štvrtý deň. A tento cyklus už na všetky tabletky kašlem..potom v januári začnem riešiť endokrinologiu a tak...

fomarik
17. dec 2010

@erckaa
@zuzancek22
@katy33
@yasminne
@strelicia
@petuska123
@apolenka Takže hcg máme 37....neviem, mám sa tešiť? Do Heliosu sa neviem dovolať, nik mi to nedvíha 😠 😠 😠 😠

erickaa
17. dec 2010

@fomarik a tehotenstvo je od 50, či 5?..teraz neviem 😅

zuzancek22
17. dec 2010

@fomarik ani ja sa tomu nerozumiem ale je to tam..................hurááááá ale este len potíšku.

fomarik
17. dec 2010

@erickaa
@zuzancek22 práve som pozerala tabuľku, hodnota zodpovedá 2 tt.... ale ešte stále mám pochybnosti. Prečo?

erickaa
17. dec 2010

@fomarik ja ti veľmi gratulujem, už aj toto je obrovský úspech, teraz nech to len rastie 🙂 Pekne cez víkend testíkuj a uvidíš ako ti budú silnieť paličky 😉 Nakúp si aj 10 testov, najlepšie rovnakých, aby si mohla porovnávať. A teraz ti nezostáva nič iné iba čakať, kým to bude vidieť aj na ultrazvuku. 😉 A šetri sa 😉

yasminne
17. dec 2010

@fomarik boze to je napinave ja som tomu, tak nerozumiem, ked tu udavas hodnoty HCG 😅, ale verim, ze si v tom!!! 😀 . Uz len vydrzat! Gratulovat Ti budem radsej az napises ze je to 100%-ne 😉 Myslim na Teba!

yasminne
17. dec 2010

@fomarik no trosku som pohladala o tom hcg nech som mudrejsia 😀 a kuk: http://www.babymed.com/pregnancy-tests/early-pr..., snad si to vies precitat. ale podla tohto co tu pisu by to mala by si byt tehotna!!!

zuzancek22
17. dec 2010

@fomarik moja je to tam, a sup sup posielať tehulkovské výrusíky, mne asi teraz nepomôžu ☹ , bo od pondelka idem na anikoncepciu na 3 mesiace, lebo ked budem po tej operácii tak krčok bude slabučky, a aj tak by ťažko udržal fazulku.

makovicka53
17. dec 2010

ahojte zienky....uzivam 3x1 clostyl a mam vytok...je to normalne ci ani nie...tiez sa tento mesiac chystam na IUI snad sa zrealizuje....a este jedna vec ja uzivam duphaston v com je iny ako utrogestan...lebo co citam po väcsine uzivate utros....

erickaa
17. dec 2010

@yasminne @fomarik hCG over 25 mIU/ml:You are pregnant!
Read more at http://www.babymed.com/pregnancy-tests/early-pr...
🙂 čo viac dodať?

apolenka6
17. dec 2010

@fomarik jééééé 😵 😵 😵 😵 čo tu čítam tak to tam musíííí byť ešte počkám ked to bude oficiálne pssst 😕 😅 už tie tehu vírusy potrebujeme ako sol moja.... jááj tak sa teším ako aj babenky a keby nebodaj aj mne mrcha neprišla 😵 snííívam 😔 daj nam vedieť ked bude niečo nové ale ved toto je už novinka oplatilo sa mi z práce ponáhlať domov už som bola nedočkavá ako si dopadla a toto je fakt bomba 😀

fomarik
17. dec 2010

@apolenka6
@erickaa
@zuzancek22
@yasminne
@petuska123
@katty33 Takže dievčatá, najskôr vám chcem všetkým veľmi pekne poďakovať za úžasnú podporu!!!!!!!!!
Do Helisou som sa už od pol tretej nedeovolala, tak som volala priamo Krajkovičovi na mobil a povedal som mu ako sa veci majú. Povedal, výborne, gratulejem, ste tehotná, v stredu alebo vo štrtok prídite na sono. Takže den pred Vianocami ideme na sono. Veeeelmi sa bojím....vracajú sa mi spomienky z prvého tehu 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 . Bože som v tvojich rukách....... teda sme 😉
A posielam tehu vírusy a dúfam, že to tu poriadne zamorím TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT ešte? tak dobre TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

fomarik
17. dec 2010

aj vám sa to tak blbo zobrazuje?

petuska123
17. dec 2010

@fomarik ahoj hej aj mne to tak blbo ukazuje jej tak ti gratulujem super odpalila si to tu uz musime ist za tebou

makovicka53
17. dec 2010

@fomarik ...gratulujem....hlavne nech je vsetko v poriadku 🙂

apolenka6
17. dec 2010

@fomarik ♥♥♥♥♥ gratulujeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aký je to pocit?to si predstavujem to sa ti musí štastím točiť svet 😵 😵 😵 to máš nádherné VIANOCE strašne moc som ti to priala ako každej ktorá je tu 😉 júúúúj len sa opatruj aj s fazulkou

yasminne
17. dec 2010

@fomarik jaj zlatko si ma veeeelmi potesila!!! Velmi vam to prajem, gratulujem zaroven a drz sa, opatruj sa ako v bavlnke nech sa to tam pekne drzi 🙂 Jaj taku mam radost! Dufam ze Ta budem pekne nasledovat :-P

yasminne
17. dec 2010

@fomarik a potom si oprav este status! 😀

zuzancek22
17. dec 2010

@fomarik zlatinko moc moc dakujem ja si ich odložim a budem ich od teba potrebovať ked pojdem tak v juni na ivf.

nemko
17. dec 2010

@fomarik strasne Ti gratulujem a drz(te) sa

katy33
17. dec 2010

@fomarik Juchuuuuuuu.....ja som to vedelaaaaaa 😀 😀 😀 ...strašidelne moc gratulujem...a hlavne davajte na seba pozor 😉 ....juj, zlatíčka moje, ja s atak hrozne tešíííííííím 😅 😅 😅 ...Budu to kraaasne Vianoce a už nemysli na zle veci, to bolo, už sa to nezopakuje, musiš mysliet pozitivne a stražit domček pre fazulku 😀 ..utekala som domov hore schodmi ako o život, zapala pc, drahy na mna pozera, že či som ok...a teraz sa vytešuje i on 😀

fomarik
18. dec 2010

Takže dnešná čiaročka je ešte krajšia!!!!! Výraznejšia..... 😅

katy33
18. dec 2010

@fomarik Zlatinko moje, to je super, pretože to znamena, že to krasne stupa 😉

katy33
18. dec 2010

@fomarik A nezabudni- v škole na dozore sa nerozčulovat 😝

fomarik
18. dec 2010

@katy33 Jááj, ved to... nesutále rozmýšľam, ako sa z toho vyvliecť...myslím z tej roboty. krajko povedal, že sa mám šetriť, nikam nechodiť a ja mám už PN ukončenú. Tak neviem, či v pondelok znovu nepojdem za dokym, aby mi dal novú PN. Inak testy rapiclear mi stále ukazujú negatívny výsledok,ale via med baby test, tam vidieť, ako mi čiarky pekne silnejú

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre