IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
7. nov 2011

@cmelica psychika je veru veľmi dôležitá 😉

cmelica
7. nov 2011

@tinka9075 no mm povedal,ze ich schova a nebudem mat ziadny 🙂 si mysli,ze si nekupim dalsi v lekarni ci co?? 🙂 🙂 ale nie....skusim jeden za 14 dni a uz potom len krv 🙂

@apolenka6 presne tak je velmi dolezita,to som zistila uz davno,ale praca mi dala moc zabrat 😖 😖

apolenka6
7. nov 2011

@walta veru nie a hlavne v úplnom začiatku ked sa uhniezduje a zavrtáva do sliznice 😒 a aké mená sa vám páčia ,určite máte nejaké 2-3 najpravdepodobnejšie 😕

apolenka6
7. nov 2011

@tinka9075 ja stále kupujem nesprávne testy 😠 😠 😠

walta
7. nov 2011

@cmelica no a ja tie ovocne caje pijem jedna radost

tinasc
7. nov 2011

@lenisko1 určite povie dobré správy, budeš vidieť svoju bodečku 🙂

walta
7. nov 2011

@tinasc veru, snad to vsetko dobre dopadne

lenisko1
7. nov 2011

@tinasc snad , dam vediet 🙂 dufam , že mi da aj prvu fotecku 🙂

apolenka6
7. nov 2011

Dievčatá idem sa ja osprchovať nech mi je lepšie ,prsia bola ako bláznivé 😖 ako vždy pred MS a chute mám ajajááj!! jedla som chleba s pikantom a poškulovala som aj po otvorenej čalamáde 😕 😀 😀

cmelica
7. nov 2011

@walta skus radsej pigy caj,ale horky 🙂

tinka9075
7. nov 2011

@cmelica ja tiež kúpim len jeden stačí 🙂

walta
7. nov 2011

@apolenka6 mame nejake mena.... ale naozaj este nevieme, ktore z nich vyhra... napr. Stela, Charlotte... ale hovorim, vsetko je otvorene a mena este budu mozno pribudat, a potom z nich uz len vybrat

tinka9075
7. nov 2011

@apolenka6 neboj však ja tetám v lekárni poviem že chcem ten správny test 🙂 🙂

cmelica
7. nov 2011

@tinka9075 jeden 😵 a ten nam povie na com sme 😨 😨 😨

walta
7. nov 2011

@cmelica ale pigy caj je cierny caj, ten obsahuje teín, to nie je dobre... ja neviem, v kazdej potravine je nieco zle, co tehu nemozu, to je strane nieco

tinka9075
7. nov 2011

@cmelica ale verím že obe budeme mat krásne čiaročky 🙂

buba13
7. nov 2011

@tinka9075 @cmelica budete mat obe // 😉

alibabaa
7. nov 2011

@tinasc vysetril ma drabek. bola som tam a dali mi pocitit a aj najavo, ze som tam po case ktory maju urceny na vysetrenia a uz maju objednane pacientky.. to uz co je toto. ale skontroloval a povedal, ze to je len stara krv a ze novu nevidi, ze je to este po zakroku, robia totiz 2 vpichy a tie mozu sposobit krvacanie.. ale vacsinou je to hned alebo do par hodin. ja som zacala az rano.. aj to bol prekvapeny. ze to sa nestava tak neskoro. ale nastastie vsetko je ok a urobil aj sono. a ze keby som zacala viac krvacat okamzite mam prist k nim a ak to bude po 16,00 tak potom na pohotovost do ruzinova.. to uz ale zrazu neprekazalo, ze by som prisla cez "objednane pacientky". tak zacinam rozmyslat, ci bolo uplne vsetko v poriadku... 😕
a ta recepcna ako sa tvarila, ze uz je po vysetreniach a ze uz su objednane pacientky. ako najvyssi general.. a to som tam prisla necelu polhodku po case kedy zacali objednane pacientky.
krvacas nekrvacas, mas problem aj tak si len druhorada, lebo uz nieco absolvujes a si ista platicka.. a oni predsa potrebuju novych klientov..
len si viem predstavit co by tam narobil mm keby ma nechceli zobrat.

cmelica
7. nov 2011

@walta aha,dobre vediet 🙂 tak si urob len mlieko,maslo a medik ...po tom sa clovek uvolni a dobre sa aj spi 🙂 🙂

tinka9075
7. nov 2011

@buba13 jáj ty si zlatá 🙂

cmelica
7. nov 2011

@tinka9075
@buba13 verime,ze to tak bude 🙂 🙂 🙂

tinka9075
7. nov 2011

@cmelica ked nám to praje
@buba13 tak to tak bude 🙂 🙂

cmelica
7. nov 2011

@alibabaa to co je uz toto za pristup 😠 😠 😠 ach to dnesne zdravotnictvo brrrr 😠
hlavne ze uz je dobre a vajka sa pekne delia 🙂 🙂

tinasc
7. nov 2011

@alibabaa no teda, neverím vlastným očiam čo píšeš... a Drábek bol tiež nepríjemný? teda, no mám stále silnejší pocit, že je to len o peniazoch...

buba13
7. nov 2011

@tinka9075 @cmelica baby vy ste obe zlate 🙂 pridem pozried do BN vas 😉

tinka9075
7. nov 2011

@buba13 len príd budeme ta čakat ale aj s kočíkom a námestie je naše 🙂

cmelica
7. nov 2011

@buba13 jasne cakame ta 🙂 🙂 🙂 takze kocky stretavka je istaaaaaaaaaaa 😀

buba13
7. nov 2011

@alibabaa tak to je sila! Drz sa. Ono to bude horsie a horsie s nasim zdravotnictvom 😠

buba13
7. nov 2011

@tinka9075 @cmelica veru iste je to stretko, ale neviem ak sa k vam dopravim. mam mensi - vacsi blok so soferovanim. no ale busy chodia 😉 to si piste, ze budete mat kociky 😉 😉 😉

cmelica
7. nov 2011

kocky ja od rana kycham ako divaaaaaaaaa 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre