IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
14. nov 2011

@tinka9075 ahooj!!!stale nic len to brucho sem tam da o sebe vediet...dnes sme boli v meste a nevedela sa dockat toho ked prideme domov...bolelo dost,no uz je dobre 🙂
co dnes porabas??

sijust
14. nov 2011

@cmelica ahoj moja,si zlata,ze na mna myslis 🙂 uz mi je fajn,nevraciam...uz som ani chora neni...vajecniky sa davju do normalu a nasmu drobcekovi krasne bilo srdiecko,som stastna ako blcha 🙂 a ty moja ako?

cmelica
14. nov 2011

@sijust jeeee to je uzastne 🙂 🙂 🙂 moooc gratulujem a tesim sa stebou 😀

cmelica
14. nov 2011

@sijust ja stale po starom a to,ze mi nic nieje...len sem tam da brisko o sebe vediet...v sobotu testujem,tak uvidim 🙂 naozaj krasna fotecka 🙂 🙂 este idete do heliku na poradnu??

sijust
14. nov 2011

@walta mojinka,prajem skore uzdravenie...nech ste obe zdravucke... 😉

buba13
14. nov 2011

@cmelica veru nic moc... cely tyzden do 21h 🙂 aspon sa rano vyspim 😉

sijust
14. nov 2011

@cmelica dakujem 🙂 uz nie...povedal,ze ak chceme mozeme,ale je to dost daleko,bud.pondelok idem k svojej dr.uz mi idu robit prve testy...to je dobre,ze nemas nijake priznaky...podbrusko ma pobolievalo,ale nic strasne...moc drzim palce 🙂

tinka9075
14. nov 2011

@cmelica dnes som bola u obvodnej zaniest nejaké papiere lebo zajtra je posúdková ale povedala že nemusím príst všetko vybaví za mna zlatá doktorka 😉 inak mna to brucho včera dost bolelo no uvidíme dnes budem len doma zavretá v teplúčku 😉 😉

buba13
14. nov 2011

@tinka9075 no len aby. neriesim uz radsej, lebo ma migne z toho

buba13
14. nov 2011

@sijust krasny poklad mas v brusku. musi to byt nadherne prijemny pocit. vela zdravicka

cmelica
14. nov 2011

@sijust dakujem moooc 🙂 🙂 vy sa drzte a pekne papajte aby ste rastli do krasy 😀

tinka9075
14. nov 2011

@buba13 podarí sa uvidíš a ked bude manžel zdravý skúsiš iui 🙂

cmelica
14. nov 2011

@tinka9075 aj ja tak...chcela by som si pospratavat spajzu,vymenit papiere a tak no neviem...niako sa mi do toho nechce 😵

tinka9075
14. nov 2011

@sijust krásna fotečka keby sme takú už čoskoro mali všetky snažilky 🙂

buba13
14. nov 2011

@tinka9075 pche, ked bude zrdavy. to tak skoro nebude... stale mu je nieco

cmelica
14. nov 2011

@buba13 jasne ,ze sa podari a budes s nami tehulkovat 🙂 🙂 mm je uz v poriadku?

tinka9075
14. nov 2011

@buba13 ale neboj určite bude na tom tak že na iui pôjdeš 🙂

cmelica
14. nov 2011

@buba13 povec mu nech sa da do poriadku,sak je niaky chlap,nie 🙂

alibabaa
14. nov 2011

@sijust 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to su dalsie lajky.. kedze sa to da zmacknut iba raz 😀

sijust
14. nov 2011

@tinka9075 @cmelica @buba13 babulky,vsetky budete mat taketo fotecky,velmi vam to prajem a moc sa na ne tesim 🙂 drzte sa

tinka9075
14. nov 2011

@sijust veríme všetky potom ich sem postupne budeme dávat 🙂 🙂

sijust
14. nov 2011

@alibabaa to som rada,ze sa ti paci 🙂 je to taky maly bugrisko,min.tyzden mal len 0,4cm...a teraz 1,3...uz mi vyratali aj TP 27.6. 🙂 doprajem ti vidiet za dva,tri tyzdne na uzv svojho mimika,alebo dve...ako sa im bude to malinke srdiecko dvihat...ja som revala a mm tiez...to je uzasne...strasne ti to prajem...a verim,ze drobcekovia u maminky svojej ostanu 🙂

cmelica
14. nov 2011

@majca55 @dasaa @mirka2010 @ursula5 @pici @sijust @tinka9075 @buba13 @alibabaa -kocky akurat mi volali z Heliku,ze mame schvalenu ziadost na IVF 🙂 🙂 tesikujeme sa 😀

tinka9075
14. nov 2011

@cmelica jéj tak to je dobre aj ja už mám schválenú a ked sa náhodou nepodarí tak ideme na ivf 🙂 🙂

buba13
14. nov 2011

@cmelica jaaaj o tom chlapovi by sa dalo polemizovat 😀 ja vymenim skor defekt, vodnu bateriu na vani, vypinace, zasuvky, zasilikonujem vanu a on radsej bude varit a vysvat 😀 ved hadam sa nejako z toho dostane. ved aj dnes som isla prva z bytu a skarabala som auto a on prisiel a sadol si uz do tepleho 😠

buba13
14. nov 2011

@cmelica parada! a idete az v marci na IVF?

cmelica
14. nov 2011

@buba13 to si si super naucila 🙂 🙂 ale dolezite je sa lubkate 😵 hlavne nech sa uzdravi 🙂

buba13
14. nov 2011

@sijust dakujem. ja sa tesim na tvoje dalsie ultrazvukove fotky 😉 keby bolo mozne ja by som uz asi ultrazvuk mala doma 😀

sijust
14. nov 2011

@cmelica moja,tebe nebude treba ziadna ziadost 🙂

cmelica
14. nov 2011

@buba13 no skor,ak to tak pocitam je november tak by sme to mali stihnut do aprila...este sa na to popytam v pondelok...tak by to vychadzalo januar ,februar,ze by sme isli 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre