IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

simik22
18. nov 2011

@snazilka1983 no je todost, ale bohuzial co sa da robit, niekedy je to jedina cesta.a odkial priamo? nepozname sa? ak chces napis IP

tinka9075
18. nov 2011

@dasaa tak ceci bolia a dnes ma tak šklbalo v podbrušku a príde mi sem tam tak divno uvidíme 🙂

tinasc
18. nov 2011

@sijust ďakujem už bude dobre, len krpatú teraz bolí hlava... nakoľko má prázdny žalúdok, jesť nechce, tak sa jej bojím dať čokoľvek na bolesť aby jej zasa neprišlo zle...
inak s tými citrusmi v tehotenstve tiež som počula, vraj ak je väčšia konzumácia, tak dieťa môže byť alergické na citrusové ovocie 😉 ale zase vitamíny treba 🙂

tinasc
18. nov 2011

@cmelica nechcem ťa stresovať, ale mne toto raz urobil presne mamatest, že som mala slabú druhú čiarku a bolo to negatívne... tak odvtedy nepoužívam mamatest...

tinasc
18. nov 2011

@alibabaa zlatko nestresuj sa a neplač... verím, že to bolo dobré znamenie a fazulka sa zavŕtavala 🙂 hlavne pohoda... ja mám doma duphaston, kedysi mi to ešte obvodný gynekológ predpísal, ale nebrala som to... hádam ho niekedy ešte použijem...

tinasc
18. nov 2011

@alibabaa aj ja som rozmýšľala, že niekedy skočím na hokej... 🙂 na novom štadióne som ešte nebola...

apolenka6
18. nov 2011

@petuska123, @mirka2010, @sijust , @tinasc Divčatká dakujem vám za maminku !!!! je v poriadku nevedia z čoho jej jazyk opuchol na hrúbku 4cm 😨 chúda dusila sa a aj tlak od laku jej stúpol,teraz je na pozorovaní ,že ak by sa to vrátilo sa to vraj ľúbi vrátiť 😕 tak si tam ešte 2 dni pobudne 😉 Som šťastná,že to takto dopadlo ♥

apolenka6
18. nov 2011

@cmelica vieš ja ked som bola po IUI tehotná a dokonca som vedela výsledok krvi 😨 že som ! test mi aj tak neukázal..počkaj na krv!! 😉 😉 😉

apolenka6
18. nov 2011

@ursula5 tak 24.11. ideš 😉 štvrtok a potom už veget až do konca materskej 🙂

apolenka6
18. nov 2011

Dnes som mala náročný deň fyzicky aj psychicky 😖 idem konečne vypnúť 😉 pekný večer prajem

majca55
18. nov 2011

Dievčatká moje zlatučké dakujem vám za podporu a zajtra mi držte palce a myslíte na mna 🙂 🙂

majca55
18. nov 2011

@sijust dakujem moja moc akosi sa teším a tiež verím že do tretice všetko dobre 🙂

majca55
18. nov 2011

@dasaa dakujem moja moc 😵

pici
18. nov 2011

@majca55 drzime draha

majca55
18. nov 2011

@pici díky moja 😵

pici
18. nov 2011

ale pipinky, co su to tu za depky, ha? @cmelica... dusik zo ziadneho sexu nebol. dusik moze byt jedine z vysky hcg. neboj. este to budu kolajnice ako hrom. zial ale moze to byt aj tak, ze tehu bolo a odide s menzesom.. ale to nie je urcite tvoj pripad... @alibabaa ali nestresuj sa. spinenie nic nemusi znamenat, ani nic neznamena, co hned depkarcis, ha?7d po vklade je malo na taketo zavery, ja som nekrvacala do krvi. a potom prask. kamka krvacala a potom prask 😀 a filipko ma pol roka :D nic nerob. nenatahuj sa . relaxuj.

a inak podla mna su vsetky testy zle, ani jeden mi nikdy nic neukazal... do kelu s testami.. mali by ich davat az ked je tehu potvrdene z krvi... 😀 😀 😀

babulky cakatelky, drzim palce silno moc... nech to date... a vanoce su bruchate :D

mirka2010
19. nov 2011

@adikasala ahojky, no tak to je kraaaasa, ze uzz zacinas piaty mesiac...sa mi to az nechce verit, vsak len teraz sme si pisali, ako to ides rodinke oznamovat a uz je tu brusinko....no vies, kazda tehulka si prejde tym svojim, to je normalne...hlavne treba byt v klude a tiez si nepripustat vsetko, aby sme sa nestresovali viac ako je treba....mna tie opuchy az tak zasadne netrapia, teda zatial, ale kadeco ine sa pridruzi, ale ani to nevnimas, ze je to nejaky problem,lebo ked sa ti malicke pomrvi v brusinku, tak na vsetko sa zabudne 🙂 a kedy nam ukazes brusinko??? taaaaak rada by som videla 🙂 ozaj a tusis co cakate??? ja som to vedela od zaciatku, proste som to citila, mne to sono len potvrdilo 🙂

mirka2010
19. nov 2011

@apolenka6 tak super, mam radost, ze sa maminke polepsilo 🙂

cmelica
19. nov 2011

@mirka2010 to je krasne Dakujeme moooc!!!!!! 🙂 🙂 🙂

cmelica
19. nov 2011

@dasaa mojka hej cakam na pondelok ako na sol do polievky 🙂 ale vies,tak niak sme sa stym aj zmierili,ze IVF nas neobide 😅

cmelica
19. nov 2011

Kocky dakujem vam za podporu !! 🙂 🙂 🙂 a jasne pockame si na vysledok z krvi 🙂

cmelica
19. nov 2011

@tinka9075 ahoooj!!tak ako testovanie??

adikasala
19. nov 2011

@mirka2010 no brusko mi dobre vykuka,,,,aj ja sa cudujem ze uz zacinam 5 mesiac,nechce sa mi to verit 🙂 stymi fotkami to racej nebudem spekulovat neviem stym robyt tak to necham tak... 😲 no ja mam pocit uz od zaciatku ze to bude dievcatko,neviem som o tom presvecena,no moj mm ma len natahuje ze to bude synator 🙂 tak sa len doberame 😀 tesim sa aj na prve pohyvy ked sa objavia to musi byt nieco krasne.... 🙂 🙂 uz len vtedy si maminka uvedomi ze naozaj ma maly poklad v brusku co snou zije 🙂

adikasala
19. nov 2011

@cmelica ahoj ako sa mas?priznaky mrchove?pokial nemas mrsku este mas nadej 🙂

adikasala
19. nov 2011

@alibabaa zlatino ako sa mi mas dnes?myslim na teba oddychuj 🙂

cmelica
19. nov 2011

@adikasala ahoj!dakujem mam sa dobre 🙂 vcera som si porevala,ale dnes je dobre 🙂 priznaky mrchovske,cici bolia a sem tam aj brucho...ja mam este cas na mrchu asi az v utorok dorazi,alebo neskor...mam dlhsie cykli 31-34 dni...
a uz mate aj mena vybrate??

adikasala
19. nov 2011

@cmelica jaj tak som verila tomu tvojmu testu,,tesila som sa stebou 😒 no mena su zatial vo vybere,,,riesit to budeme az po sviatkoch ked budeme vediet co to bude urcite 🙂 zatial favorit na dievcatko je VALENTINA a asi aj zostane,meno ktore mam v hlave uz 10 rokov 😉

cmelica
19. nov 2011

@adikasala dakujem,no pravda je taka,ze test uz je pre nas pase a po IVF len krv,ziadne testovanie sa u nas nebude konat...mm povedal,ze ak mi najde test poleti do kosa 🙂 🙂 🙂
to je krasne meno pre dievcatko 🙂) my az ras sa podari tak budeme mat Ninku a chlapca Filipka 🙂

adikasala
19. nov 2011

@cmelica podari sa uvidis!!! a budete mat aj ninku aj filipka!!! 🙂 🙂 v tejto temicke sa kazda docka,,,uvidis ze ti prinesie stastie,,,viem sa vzit do tvojej situazii,aj ja som si tolko poplakala,som sa natrapila a nakoniec som sa dockala 🙂

cmelica
19. nov 2011

@adikasala 🙂 🙂 presne tak niekde na nas to stasticko caka 🙂 asi si musime prejst este tym to trapenim a novy rok prinesie len dobre spravicky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre