IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
4. dec 2011

@cmelica tak to asi kazdemu je jedno ake pocasie je vonku ked sme doma.V teplucku pod dekou a horucim cajikom 😉 🙂

cmelica
4. dec 2011

@apolenka6 😀 ale vraj ma byt na vianoce sneh...hovoril to Ilko 🙂 🙂 🙂 ako sa mas???a co nove??

dasaa
4. dec 2011

Babenky u mna uz bol dnes mikulas 😀 😀 😀 .Jooooj ale bola som cely rok dobra ziadna varecha 😀

cmelica
4. dec 2011

@tinka9075 juuu aspon nieco pozitivne 🙂 🙂 kedy by ti v januari vychadzalo to IUI???

cmelica
4. dec 2011

@dasaa no a to co toto???si niako pohol nie??co si mu slubila? 😀 😀 😀

tinka9075
4. dec 2011

@cmelica no uvidím ako dorazí mrcha a ked som to vyrátala tak na začiatok januára asi tak 5teho bol by to pekný začiatok nového roka 🙂

dasaa
4. dec 2011

@cmelica slubila som mu ze budem zase cely rok dobra 😀 😀 😀 😀.Ked moja mamca na dalsi tyzden tak blbo robi ☹

cmelica
4. dec 2011

@tinka9075 uplne ten najkrajsi 🙂 🙂

apolenka6
4. dec 2011

@dasaa to som nevedela,že aj pre teh sú lieky ale dore ak by som to niekedy potrebovala 🙂 čo mi zatiaľ nehrozí.... aj ja som pod dekou v teplúčku pri mm čajíku 😀 ja teraz nemôžem pre ten zub 😠

cmelica
4. dec 2011

@dasaa to je dobry slub 🙂) mm mas v praci?

apolenka6
4. dec 2011

@cmelica no drahá ....Ilko sa trafí do počasia,len nie do krajiny 😠 🙂 ja sa mám dobre ,až na ten zub čo som tu už spomínala ....čakám na Vianoce 😝 😀 darčeky pomaly znášam 😕

dasaa
4. dec 2011

@apolenka6 su ale stale treba povedat v lekarni ze pre tehotne 🙂 joooj zavidim ti ze lezim pri mm 😉 moj je v praci ☹

tinka9075
4. dec 2011

@cmelica no pre mna áno a potom bude aj pre teba 🙂

dasaa
4. dec 2011

@cmelica ano moja normalne rozmyslam ze pojdeme na mestsky urad a opravime sobasny list ze je zenaty s pracou 😀 😀 😀 😀 😀

cmelica
4. dec 2011

@apolenka6 😀 😀 😀 to si teda vystihla 😀 😀 to je az take zle s tym zubom...inac aj mna pravidelne pred vianocami bolievali zuby...tuk tuk tento rok sa zatial drzim 🙂 aj ja sa tesim a den pred nimi mam narodeniny 🙂 🙂 fuu zas o rok starsia 🙂

apolenka6
4. dec 2011

@dasaa no aj môj pôjde o 19hod ide na týždňovku ☹ ale čo ked peniažky treba .....

tinasc
4. dec 2011

@tinka9075 moja máš s Harbulákom zlé skúsenosti? Ja ho teda nemám, ale baby si ho dosť pochvaľovali... tak neviem čo sa stalo...

cmelica
4. dec 2011

@tinka9075 no v to pevne verim,ze bude najkrajsi novy rok 🙂 🙂

tinka9075
4. dec 2011

@tinasc jednu zlú skúsenost s ním mám ale potom sa mi ospravedlnil tak som to brala ale nezabudla 🙂

tinka9075
4. dec 2011

@cmelica bude neboj ved musí už sme toho preskákali dost tak si to zaslúžime 🙂

apolenka6
4. dec 2011

@cmelica
veru je ☹ inak by som tam nešla keby nemusím 😒 ked nič nejem je to v pohode ,ale ako náhle niečo jem a zahryznem tak ááááááááááááááá 😖 😖 😖 musím ho dať otvoriť ved na sviatky to musím dať do normál,.ja som ani tento rok nesklamala okolo Vianoc vždy zubár...

dasaa
4. dec 2011

tak ze babenky krasny rok sa nam zacne v januari @tinka9075 nam oznami krasnu spravu 🙂

dasaa
4. dec 2011

@apolenka6 tak to mas pravdu peniazky treba

tinka9075
4. dec 2011

@dasaa to dúfam zajtra budem vediet viac podla toho kedy ma objednajú 🙂

apolenka6
4. dec 2011

Veru babenky nový rok musí byť úspešnejší ako tento starý ...idem ja od PC preč ešte sa mm povenovať 😀 ked je ešte doma a navečer tu asi budem ..pekný večer ešte 😉

cmelica
4. dec 2011

@dasaa ono sa to casom upokoji a by si potom isla zas prepisovat??len to nechaj pekne tak 😀 😀

dasaa
4. dec 2011

@apolenka6 len chod treba aj to.Aj tebe pekny vecer

tinasc
4. dec 2011

@tinka9075 hmm nejako sa to začína tam kaziť... teraz počujem viac negatívneho...

cmelica
4. dec 2011

@apolenka6 pekny vecer aj vam 🙂 🙂

dasaa
4. dec 2011

@tinka9075 aj ked budete objednani v januari aj tak to este stihnes 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre