IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

bystroocka
5. dec 2011

@cmelica dakujem, zasluzime si vsetky, aby sa to nase trapenie skoncilo a babenka nam v brusku krasne rastli.
Ako sa blizia Vianoce uz som celkom namakko, pustame si koledy..aj u vas uz vladne predvianocna nalada?

bystroocka
5. dec 2011

@dasaa vobec ziadne? som truhlik, ze sa s tym trapim... A ktory den po si sa testla?

dasaa
5. dec 2011

@tinka9075 prave som to pisala ale bola si skor 😉 Tiez som zvedava na @majca55 ako dopadla a ze kedy nam oznamy skvelu spravicku 🙂 🙂 Ale nas natahuje co?

dasaa
5. dec 2011

@bystroocka ja som vobec netestovala pockala som si az na krv a potom som si este urobila test aby som tomu uverila.Nemyslela som vobec na to a nechala som to tak.

dasaa
5. dec 2011

@bystroocka vobec ziadne az po tyzdni ked mi povedali ze som tehu aj to malasom taky pocit ako keby menzes som mala dostat.A teraz ma bolia aj moje cici aj to az vecer 🙂

bystroocka
5. dec 2011

@dasaa je to skvele, ze to vyslo! chodis svojmu gyn. alebo niekomu v care?

bystroocka
5. dec 2011

@dasaa to sa metarnica roztahuje aby bol pelisek pohodlny 🙂

bystroocka
5. dec 2011

@bystroocka no uz som pisem ako datel, preklepy na entu 😵

tinka9075
5. dec 2011

@dasaa natahuje a riadne už by som chcela vediet čo a ako ja som už Mikuláša dostala dnes mi doviezli novú práčku tak zajtra perie ako žeravá 🙂 🙂

bystroocka
5. dec 2011

@kostickabonnie ako som pisala cmelici, vobec nic.Ako sa mavas?

cmelica
5. dec 2011

@tinka9075 tiez som zvedava 🙂 🙂 🙂 verim tomu ,ze je HCG krasne 🙂 🙂 🙂

dasaa
5. dec 2011

@bystroocka ano je to skvele ze to vyslo sme s manzelom velmi radi ved kto by nie po tolkych rokov 🙂 Chodim do Heliosu bola som piatok a to som 8 tt a potom idem az 13 tt na genetiku.Ale k svojmu idem 15.12.

tinka9075
5. dec 2011

@cmelica určite bude ja tiež verím 🙂 🙂

dasaa
5. dec 2011

@tinka9075 ej ha ta ty si aka dobra bola ?hmmm musela si pocuvat cely celucicky rok 😀

dasaa
5. dec 2011

@cmelica a mne nepovedali HCG ☹

cmelica
5. dec 2011

@bystroocka ale kde...keby nemame advetne aranzma tak ani nevieme 🙂 tento rok to akosi ide vsetko okolo mna 🙂 ale na samotne Vianoce sa mooooc tesim 🙂 🙂

kostickabonnie
5. dec 2011

ja som bola na iui v piatok a do vcera som mala strasne bolesti, bolelo ma cele podbrusko, palenie pri vstupe...dnes som mala taky hlien podobny ovulacnemu, ale ja som s mm nemohla uz nic riesit kvoli tym bolestiam a dnes odisiel na sluzobku, tak dufam, ze tie spermose z piatku to stihli 😀 dnes ma len boli hlava, ale to asi z pocasia

dasaa
5. dec 2011

@cmelica ja sa tesim na vianocne papanicko mnam mnam ako sa budem napchavat 😀

cmelica
5. dec 2011

@dasaa tak aspon ked je povedia ze je to pozitivne 🙂 🙂 🙂

dasaa
5. dec 2011

@kostickabonnie zaklad je ze su tam a nech tam aj ostanu celych 9 mesiacov 🙂

dasaa
5. dec 2011

@cmelica budem teraz koncit potom tu este pridem mam este pracu.tak zatial pa 😉

tinka9075
5. dec 2011

@dasaa asi som bola dobrá tak som zvedavá čo donesie ježiško to čo chcem sa kúpit nedá 🙂 🙂

bystroocka
5. dec 2011

@dasaa nech ti brusenko krasne rastie, setri sa, mm moze robit predvianocne upratovanie, alebo aj nemusi, ved sviatky nie su o tom...

cmelica
5. dec 2011

@dasaa papa zatial 🙂

bystroocka
5. dec 2011

@kostickabonnie bolesti hlavy mozu byt aj z utrogestanu.mne sa po nom prve tri dni chcelo stale spat...

bystroocka
5. dec 2011

@kostickabonnie jasne ze stihli, vsak isli priamym expresnym spojom 😉

kostickabonnie
5. dec 2011

@bystroocka veru, rano mam problem sa zobudit - aj by som si pospala, ked uz som doma, ale kvoli psovi musim o 7,00 vencit, tak to len na pyzamo hodim vetrovku, ciapku a cizmy a este po polnej ceste dospavam 😀 a teraz som si dala kavu, no sla by som si raz-dva schrupnut 😉

sijust
5. dec 2011

@dasaa uz som ti odpisala aj na ip...moja,ja si tiez myslim,citim to,ze to bude chlapec...tak bude mat kamosa 😉

sijust
5. dec 2011

@alica311 ako sa presne vola ten test?nie je to halosperm?lebo nam ho nerobili...koordinatorka povedala,ze nevidi dovod...tak neviem...ak by to bol ten halosperm tak ten je za 100€

sijust
5. dec 2011

@katy33 zlatko moje,tak rada,by som uz aj ja isla rodit,nemozem sa dockat...este ma caka dlha doba 😔 .....vcera som sa divala na to srdce detom,som rucala jak tur a ked ma uz mm isiel oblievat studenou vodou,aby som sa trochu spamatala,tak som to vypla...hrozne... 😢 zlatik,fotku dolozim...len ju musim hodit z fotaka do pc..sa mi nechce..hi 😉 zlatik este aj teba sa spytam...chces si davat klystir?lebo v nasej porodnici to neodporucaju,ale urobia,ked chces...ale citala som tu na fore,ze je to lepsie.... 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre