IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
5. dec 2011

@dasaa cez vikend sa mi nepodarilo ist na net.. a dnes o 4 rano som dostala teploty a skrabe ma hrdlo .. zajtra idem k lekarke... ňtak si rovno vybavim nech ma posle na hematologiu a stitnu zlazu 🙂 dnes som cely den prespala.. a vsetko ma boli... tak idem znova do postielky...

cafte kocky.. myslim na vas... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
5. dec 2011

@alibabaa ahoj a vylieč sa a porob si vyšetrenia ja idem v piatok do Iscare v Blave som zvedavá čo ma čaká 🙂 🙂 🙂

apolenka6
6. dec 2011

@alibabaa skoré uzdravenie prajem 😉 spánok je na chorobu najlepšíííí 😕 nech si so Vianoc zdravučká 😎

apolenka6
6. dec 2011

ja som asi neposlúchala 😔 mne Mikuláš nič nedoniesol......ale ani nemohol ked som sama doma 😀 snád pride dodatočne koncom týždňa s mm 😝 pekný deň prajem,sladký 🙂 🙂

eri28
6. dec 2011

caute baby asi kvam pomalicky zavitam zajtra testnem, pride vyplata, nemam ani cent, a ked nie som caka ma klinika, ale s mojou polovickou zijem v holansku, no to som zvedava, pride nam do schranky termin, uz sa neviem dozit,,, dost bolo snazenia rok aj neake mesiace a asi sa nepodarilo ☹
inac sladkeho mikiho vam prajem 😀

buba13
6. dec 2011

@majca55 velka gratulacia!

cmelica
6. dec 2011

@majca55 ahojky!!!krasne HCG a tfuj tfuj tfuj a este raz tfuj aby uz len rastloooooooooooo 🙂 🙂 🙂 gratulka velika a objimam ta 🙂 🙂 🙂 🙂

adikasala
6. dec 2011

@apolenka6 ahoj moja no o zabavu je uz postarane na stalo kedze po porode to bude este rusnejsie 🙂 stromcek este nemam postaveny cakam na mm ze mi ho donesie z pivnice,lebo teraz ho nemozem teperit ja do bytu,,,ine roky som necakala a sama som sa postarala 🙂 vo stvrtok mame sviatok tu v it tak ho dotoho dotlacim aby mi ho doniesol do bytu 🙂 a postavim a hned sa chcem aj odfotit.lebo mam jeden napad ze poslem vianocne blahozelanie s nasou fotkou s mojim bruskom 🙂

cmelica
6. dec 2011

@majca55 @dasaa @tinka9075 ahojte kocky 🙂 🙂 prepacte ,ze uz som sa vcera neozva 😵 prisla mi navsteva necakane a odisla az o jednej v noci 🙂 🙂 ale sem tam som sem kukla,ale pisat sa mi nedalo 😒 no maniacka 😀 😀
Prajem Vam a vsetkym kockam KRASNEHO MIKULASA 😀 😀 😀

adikasala
6. dec 2011

@tinasc jaj moja uz aby to bolo,,lebo tie vecicky v obchodoch ma tak lakaju.... 🙂 ale asi to je lepsie ze to budem vediet az po sviatkoch aspon usetrim eurace a budem kupovat az zo zlavami.ty sa mi ako mas? stou ziadostou ako si dopadla plati ti ten termin na januar?teraz mas mat konzultaciu niekedy ze?jaj uz aby bol januar a mihla si sa aj ty tesit z tehulkovania... 🙂

adikasala
6. dec 2011

@alibabaa ahojky moja ta choroba ta ale zmaha...zelam skore uzdravennie.a na vianoce vo forme!!! 🙂

tinka9075
6. dec 2011

@cmelica neboj my sa nehneváme len sme nevedeli kde si ale s dasaa sme si myslely že skladáš puzzle .aj ja prajem pekného Mikuláša u nás bol už včera z práčkou a dnes mi nechal v okne balíček júj dobrý miluláš 😀 😀

tinasc
6. dec 2011

@alibabaa hej postrúhaj si za lyžičku zázvoru, zalej vriacou vodou, pridaj med 😉 vyštípe ti hrdlo, teda aspoň ja som to dosť cítila... skoré uzdravenie... ani sa nečudujem v tomto počasí...

tinasc
6. dec 2011

@apolenka6 ja budem chorá určite na Vianoce... ako vždy, aj minulý rok ma to draplo riadne na Vianoce 😉 tak čakám, ako sa to vyvinie...

tinasc
6. dec 2011

@adikasala hej idem zajtra na konzultáciu, v januári idem do toho, áno žiadosť našťastie platí, uff, som si oddýchla... ja som kupovala malej len ružové, lebo sme vedeli, že to bude baba a potom sa mi tá ružová aj trochu sprotivila, toľko jej bolo aj sme podostávali kopu vecí v ružovej, tak potom som jej kupovala aj v žltej, zelenej, ba aj v modrej... som už nemohla tú ružovú, aj ostatné farby sú krásne 🙂 😉

adikasala
6. dec 2011

@tinasc tak super drzim palce na zajtra,dobre som si pamatala 😉 a hor sa do toho v januari,,velmi ti to prajem 🙂 ktym vecickam no zatial sa mi pacia len ruzove,len ja este musim pockat lebo babo bude v lete a teraz je aj tak vsetko iba zimne,pripadne si nakupim nieco uz na buducu zimu ked uz bude babo vacsie,,uvidime 🙂

tinasc
6. dec 2011

@adikasala jaj tak na leto toho veľa nebudeš potrebovať, mne sa narodila v októbri, tam je toho viac potrebného, teplé oblečenie a tak... v lete to je sranda, len aby zase nebolo veľmi horúco... aj tak takéto bábo veľmi rýchlo rastie, takže sa môže stať, že niektoré veci oblečie, raz, dvakrát...

adikasala
6. dec 2011

@tinasc no ved to ze nechcem zbytocne kupovat vela veci aj tak to potom nevyuzije. v lete iba v body a uz je 🙂 lebo ked sa narodi v maji tu v it mame uz teplucko na letne vecicky, apotom su hned aj zlavy koncom juna na letny tovar tak to nejako sklbim.teraz budem kupovat skor take ako postelne pradielko deky do kocika vybavu, a flase dudliky,a vseky tie ostane veci co potrebuje babo...nieco budem mat pozicane a darovane,uz to davam pomaly dokopy.

tinasc
6. dec 2011

@adikasala hej letné bábo toho veľa nepotrebuje... vybehnete na prechádzku raz dva 🙂

adikasala
6. dec 2011

@tinasc no to sa mi paci najviac ze nebudem musiet byt vnutri strcena,,,,ja som taky tulaci typ tak aj babo bude somnou,aj co sa tyka kojenia nebudem mat problem nakojit aj vonku v parku,a nebudem obmedzovana casovo.ps.moj mm si vzdy zelal mat letne babo 🙂

e.skovka
6. dec 2011

bre ranko vospolok 😉
dnes som bola v 11.ty den na kontrole pred iui. doktorka mi povedala ze folikul ma 13mm, ako rychlo dorastie do velkosti ktora je potrebna? ake mate skusenosti? a aka je vlastne ta potrebna velkost?
.. a odkedy vie vlastne ocko piect? 😀

dakujem

sijust
6. dec 2011

@walta Zlatinko,tesim sa s vami!opatrujte sa a pohladkaj brusinko za mna 😉

sijust
6. dec 2011

@alibabaa mojka,skore uzdravenie prajem,nech je to skoro za tebou 😕

buba13
6. dec 2011

@e.skovka dobre ranko 🙂 tak mne lekarka povedala, ze folikul rastie tak za den 2mm

sijust
6. dec 2011

@tinasc moja,ja viem,ze by som sa na to nemala divat...ze si to vzdy odrevem....ale milujem modre z neba prave preto,ze ked tam vidim tolke utrpenie...tie moje "problemy"sa zdaju v provnani s nimi uplne ubohe...a vzdy dakujem za vsetko,co mam... 😔 ako sa mate?malinka dala cizmy do okna? 😉

sijust
6. dec 2011

@adikasala jee zlatik aj ty uz budes tento tyzden ozdobovat stromcek?tak budem mat sparing partnera,mm mi tuka na celo kazdy rok,ked zacnem vytahovat stromcek zac.dec.teraz mam ale rovnaky problem ako ty...nemozem ho doteperit do obyvacky...je strasne tazky a este ho aj vylozil na najvyssiu policu...to mi urobil naschval 😠

kostickabonnie
6. dec 2011

babenky, vsimli ste si hore ponuku poslat mikulassky cukrik? nevedela som, ci sa tam moze napisat viacero mien, tak som neriskovala, ale posielam ho vsetkym babenkam v tejto teme a prajem krasny mikulassky den 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
6. dec 2011

@e.skovka ja som mala na 11dc 19mm, ale asi mas dlhsie cykly a poobede by ti mali povedat, kedy treba pichnut pregnyl a prist aj s "pekarom" 😀

sijust
6. dec 2011

@zuzana151 opatrujte sa...strasne drzim palceky,aby bolo vsetko ok... 🙂

cmelica
6. dec 2011

@e.skovka ahoj!folik rastie v priemere 1-2mm za den a pregnyl sa picha pri velkosti 20mm...no je to velmi individualne ...ja som pichala pri velkosti 19-20 mm a IUI bolo na 15 DC 🙂 kedy ides este na sono??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre