IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
24. feb 2011

@walta aj ja tomu verím a všetkým držím palce, aby sa stali čoskoro mamičkami 🙂 🙂 🙂 🙂

walta
24. feb 2011

@tinasc 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 mas pravdu na miliooon %

mirus11
24. feb 2011

@fomarik ved ked niekomu odpisujes,tak v lavom dolnom rohu mas napisane-Pridaj fotky k prispevku a kliknes na to,a tam si vyberies,ktoru sem chces dat

mirus11
24. feb 2011

@dzuli08 a tak celkom fajn,len teraz mi zacalo byvat zle-zacala som vracat.

mirus11
24. feb 2011

@tinasc aha.no dufam,ze sa vam to coskoro podari

clauda2010
24. feb 2011

ahojte chcem sa spytat bola som dnes v iscare a lekarka mi odporucila iui , ale vobec mi nedala ziadne lieky aby mi narastli folikuli , ze uvidi ci to pojde aj bez liekov , mate daktora takuto skusenost? ?

tinasc
24. feb 2011

@clauda2010 asi najprv chce skúsiť spontánny cyklus a potom sa uvidí, ak nebudú folikuly tak ti na druhýkrát dá nejaké lieky 🙂

petula22
24. feb 2011

@clauda2010 Ahoj, my jdeme na IUI v pondělí a také jsem bez léku. Dnes jsem byla na UZ a vajíčko mám 😀 . Je dobře, že to zkusíte bez hormonů, uvidíš, jestli se ti vytváří bez pomoci. Já jsem teda brala soju a mateří kašičku.

tinasc
24. feb 2011

@mirus11 ďakujem 🙂

dzuli08
24. feb 2011

@clauda2010 Mne sa každý mesiac tvorilo niekoľko vajíčok a to i bez liekov. Keď sme ale išli na IUI, aj tak som užívala clostilbegyt od 3 DC a potom po IUI utrogestan.

petuska123
24. feb 2011

@tinasc aj tebe zacala mrcha takym hnedym spinenim??ci co to je

dzuli08
24. feb 2011

@mirus11 Teraz si začala, už by mali tieto nevoľnosti skôr poľavovať, či? Ja mám tiež taký žalúdok a cítim ako keby sa mi bruško začínalo rásť :D

tinasc
24. feb 2011

@petuska123 hej včera som špinila, dnes sa mi rozbehla... a ty ešte berieš ten utrogestan? lebo ja kým som ho brala, tak som mrchu nemala... takže nemôže to byť tým?

petuska123
24. feb 2011

@tinasc ja uz neviem serem nato-ja som ho vysadila a mrcha nechodila .tak dnes si ho uz nedam. co je pojdem spinila??ja mam len taky tenucky pasik na vlozke..to som nikdy nemala.ked mrcha prisla tak pekne naraz ziiadne spinenie. 😠

petuska123
24. feb 2011

a zajtra tu budem len poobede okolo 15 hod. lebo pc si bere muz ☹

tinasc
24. feb 2011

@petuska123 taký hnedý hlien, hnedé zafarbenie toaletného papiera... myslím, že riadne sa to spustilo v noci 😉

petuska123
24. feb 2011

@tinasc no hotovo to aby som si dala ultra hrubu vlozku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinasc
24. feb 2011

@petuska123 ja si dávam tie veľké tampóny 😀 😀 😀

petuska123
24. feb 2011

@tinasc to si nechcem dat to az na den si davam ...no som zvedava co to bude za zrudu

tinasc
24. feb 2011

@petuska123 ja po tomto utroši mám dosť silnú mrchu, celkovo po hormónoch je to sila 😀

petuska123
24. feb 2011

@tinasc takze kedy ides na folikum. mas uz termin??

petuska123
24. feb 2011

@tinasc dneska vecer sme tu len mi dve??

tinasc
24. feb 2011

@petuska123 ja nejdem už na iui idem na laparku 🙂 a myslím si, že tu nie sme sami 🙂

pici
24. feb 2011

aj ja som tu... iba vas potichu citam :D

petuska123
24. feb 2011

@pici tako ako ti je???

pici
24. feb 2011

@petuska123 vies co? nijak. bolia ma vajecniky od prvej stimulacie, takze sexu doma moc nemame lebo ma to boli... a neviem sa dockat utorka... idem na krv a uvidime...

petuska123
24. feb 2011

@pici to budes 14 den po iui???a testnes aj skor??

petuska123
24. feb 2011

baby tie co ste tehu a viete ake to bude pohlavie skuste toto vyskusat ci je to pravda
Budúci rodičia
Ak chcete ale sama, alebo s budúcim oteckom skúsiť určiť pohlavie dieťatka, tu sú niektoré z hlavných znakov, ktoré vám napomôžu.

Ak sa vám má narodiť chlapček, nebudete na začiatku tehotenstva pociťovať nevoľnosť, pri dievčatku je to naopak. Odporúča sa aj sledovať tep bábätka, u chlapcov je pod 140 úderov, u dievčat nad túto hranicu.

Tvar bruška
Pozorujte aj bruško. Pri tehotenstve s chlapcom je bruško údajne viac nasmerované dopredu, naopak pri dievčatku sa zaokrúhlite na bokoch a brucho bude pripomínať vodný melón. Pri dievčatkách mávajú vraj matky ľavý prsník väčší než pravý.

Mnohé vraj naznačia aj tehotenské chute. Chlapci si cez matku žiadajú slané a kyslé jedlá, mäso a syry, dievčatá naopak sladkosti, ovocie a pomarančový džús.

Svadobná obrúčka ho prezradí
Skúste aj test svadobnou obrúčkou. Zaveste si obrúčku na nitku a umiestnite ju nad brucho. Ak sa rozkrúti, bude to chlapec, ak kmitá zo strany na stranu, bude to dievča.

Test s číslami. Pohlavie dieťaťa údajne dokážu určiť aj čísla. Preto spočítajte svoj vek v čase otehotnenia a mesiac, v ktorom sa tak stalo. Ak bude výsledné číslo nepárne, je to zaručene dievčatko, ak je párne, bude to chlapec.

pici
24. feb 2011

@petuska123 ano to budem 14 den a nebudem testovat skor.. na co? za tie roky som tolko penazi minula na testy ze som povedala ze ani jeden uz nekupim

petuska123
24. feb 2011

@pici veru veru..ja som tiez minula kolko prachou ale mi to nikdy nedalo aj ked bol vysledok negativ. 😀 teraz mam jeden test u seba chcela som testnut dnes vecer ale neviem co sa deje somnou 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre