IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jerryjanka
20. okt 2010

sorry že som vam sem vstupila - tiež som teda tehu po iui ale až po druhom 😉
držim palce som velkym zastancom iui

dankakk
20. okt 2010

@jerryjanka, hovorila, a som stastna, ze si mala pravdu 😉

jerryjanka
20. okt 2010

@dankakk a čo ty takto neskoro hore
pekne to svoje mrňa učíš - na taky nočný režim 😀

dankakk
20. okt 2010

@jerryjanka fuuuha fakt, idem do hajan 🙂 a pristup lekarov v heliose? Dr. Gatova super, jerryjanka povie za seba 🙂

jerryjanka
20. okt 2010

ja som mala v heliku Krajkoviča - užasny človek - škoda že teraz ked sme boli na 4D tak tam nebol
inak som na druhe iui bola v trenčíne v cegyse lebo tam to stoji len 40 eur

apolenka6
21. okt 2010

babenky je normálne po 1 iui neuspešnom dostat mrchu na 25DC???ja mávam Katy33 mrchu pravidelne aj bez dufas.ten nepoznám 😎 ale vždy 29-31DC ako hodinky. Teraz neako skoro?máte to niektorá 😕 😕 teda už riadne špiním a viem že je to začínajuca mrcha
@dankakk ja som bola u Krajkoviča a premýšlam že pôjdem dr Gatovej pre zmenu na 2 IUI ale som spokojná aj s dr to je v podstate jedno

zuzancek22
21. okt 2010

@apolenka6 určite sa podarí to druhé IUI, budeme ti všetky držať všetky pršteky čo máme. a
@dankakk teba by som poprosila nech nám pošleš tie tehulkovské výrusíky, nech sa to podarí aj nám. ja si pomaličky odratujem dni a čakám či to druhé vyšlo. bo som tu sľúbila že to rozbehnem a ostatné už pôjdu po mne, vidím že si to rozbehla ty, tak pôjdeme v tvojich šľapajách. a tešíme sa že nám to pôjde, tebe prajem príjemné tehulkovanie, a nech je všetko ok.

petuska123
21. okt 2010

@jerryjanka ahoj a aky ste mali problem ze sa vam nedarilo prirodzene??

petuska123
21. okt 2010

@dankakk ahoj a mala si spravene aj prefuky alebo laparo??

strelicia
21. okt 2010

@apolenka6 no ved uz nic neuzivam radsej. davam si pozor, ani kavu ani alkohol, teplo sa obliekam. len ci mi to na nieco bude....necitim sa vobec ako tehotna. uvidime 2.11. ci bolo nase IUI uspesne....kiez by.

katy33
21. okt 2010

@jerryjanka Ahoj moja, a v TN je nejake centrum 😕 To ani neviem, mali by sme to aj bližšie 😒 Vam sa vlastne podarilo tam a aky tam bol personal?

petuska123
21. okt 2010

baby je mozne aby mi hned v prvy den v martine nieco robili???mam na mysli ze budem 14 den cyklu ci mi pichnu ten pregnyl na prasknutie a potom sa ist domov snazilkovat??ci to by som vela chcela vediet???

betina1984
21. okt 2010

Ahojky. Práve som objavila, že je niečo aj v Trenčíne. Vedúci lekár je MUDr. Kaščák. Toho si pamätám, robil mi laparku pred 7 rokmi. Asi tam napíšem mail a popýtam sa. Okrem iných vecí sa zaoberajú aj týmto.
Komplexnú starostlivosť o ženy – diagnostiku a liečbu chorôb ženských pohlavných orgánov, starostlivosť o tehotné ženy s fyziologickou, rizikovou i patologickou tehotnosťou, starostlivosť o ženy po liečbe pre nádorového ochorenia rodidiel.
Komplexnú starostlivosť o neplodné páry – diagnostiku príčin neplodnosti (sterility), liečbu neplodnosti od hormonálnej liečby až po intrauterinnú insemináciu (IUI), komplexnú prípravu pred odoslaním páru do centra asistovanej reprodukcie.

zuzancek22
21. okt 2010

@strelicia no takže sme asi rovnako, ja idem tiež asi 2.11. alebo 3. 11. na kontrolu či sa zarilo 2-hé IUI.

petuska123
21. okt 2010

@zuzancek22 a skor si test nespravis???

zuzancek22
21. okt 2010

@petuska123 neviem , bo som s tým čakala aj minule a 3 dni mi meškali a deň pretým ako som mala ist k doktorovi mi mrcha 😠 jedna neplešná prišla, ale teraz to asi nevydržím a možno si urobím aký je najspolahlivejší test a po kolko si ho más spraviť?

betina1984
21. okt 2010

@jerryjanka a kde ti ho robili? V TN? A išla si tam sama, alebo ťa odporučil gyndoš?

petuska123
21. okt 2010

@zuzancek22 vraj naj test je mamatest..dakomu uz ukaze cca 12 den po oplodneni

betina1984
21. okt 2010

@petuska123, ahojky. Už sa ti to pomaly kráti. Ja akurát objavila, že aj v TN je centrum gynekologickej starostlivosti (nemusím sa hrabať do Martina). Robia tam IUI a potom odporúčajú do CARu, keď to nevyjde. Robia tam tiež všelijaké vyšetrenia. Tak som im tam napísala. Hádam príde odpoveď. A robia tam tí lekári, čo aj v pôrodnici v TN, takže niektorých z videnia si ešte pamätám a jeden mi dokonca robil laparku.

petuska123
21. okt 2010

@betina1984 hej uz sa mi to krati...aj sa tesim a aj bojim. 😒

zuzancek22
21. okt 2010

@petuska123 no mamatest som si myslela aj ja, len kamoške som ho doniesla ked sme boli na dovolenke bo tá tušila že je v tom a nič neukázal, až ked jej cca 5 dní meškala mrcha, tak potom sa jej tam ukázala úúúúúplne slabulinká čiaročka. ale pretým nič.
preto váham, bo keby neboli dve čiaročky tak by som zase bola smutná 🙄 tak neviem , ved keby som to nevydržala tak napíšem

petuska123
21. okt 2010

@zuzancek22 tak ked sa nechces sklamat cakaj na krv
no ja by som to nevydrzala asi...

zuzancek22
21. okt 2010

@petuska123 no pri prvom som to mala riadne napnuté, ked mi este dokonca aj 3 dni meškala mrcha, už som sa tešila že ten test u dokiho bude ok a večer šup ho dam dorazila neplecha jedna červená , tak som sa s nou pohnevala, tak tento mesiac ju už nečakám. teraz to musí byť na //. 😀

petuska123
21. okt 2010

@zuzancek22 veru musiiiiiiiiiii drzim palce 😀

petuska123
21. okt 2010

@zuzancek22 a aj ti lekar povedal na kolko % by sa to mohlo podarit???

zuzancek22
21. okt 2010

ano hned nazačiatku povedal že insiminácia má úspešnosť tak 15%. ale vedím že zvýšim to percento 😀

darla333
21. okt 2010

No nám povedal doktor, ze uspesnost IUI je 10 % a my s manzelom mame sancu prirodzene 3 % 😝 . Tak aj preto váham...

zuzancek22
21. okt 2010

@darla333 neváhaj treba vyskúšať všetko, no proste sa začleň do tých 10 %, a hotovo, nidky nemysli na to akú to má úspešnosť, bo otehotneli aj také a spontánne, čo im povedali že to pojde jedine IVF, treba dať nádej všetkému.

jerryjanka
21. okt 2010

@petuska123
@betina1984
@katy33
tak k otazkam - v trenčine nie je car ako take - je to len gynekologicke centrum kde urobia vyšetrenia zakladne a robia aj IUI, za 40 eur ako som spominala
zisťovala som či budu robiť všetky vyšetrenia nanovo ked mam už všetko robene v heliose - tak že netreba že stači prisť na folikulometriu a potom na iui
problemov sme mali viac - mizerny spg, nepriechodný vajičkovod, lenivy vaječník, a pcos takže až až
odporučanie som nepotrebovala od gynekologa - sama som to našla toto gyn. centrum, sama som si to obvolala, ako som povedala hladala som niečo kde je iui lacnejšie než v heliku 100 eur bolo pre nas dosť vela plus ešte dosť dlha cesta. a ja som chcela iui skusiť aspon 6x nakoniec sa to podarilo na druhy takže som happy

betina1984
21. okt 2010

@jerryjanka a keď sa napr. prvé nepodarí, druhé sa môže robiť hneď ďalší cyklus?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre