IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirus11
1. feb 2011

@petuska123 vydis ty nemas pregnyl a ja idem 2 injekcie vyhodit,lebo su mi nanic.

mirus11
1. feb 2011

@pici ahoj-uz si bola na krv?nemala si ist vcera?ci si to zle pametam?

petuska123
1. feb 2011

@mirus11 to nevyhadzuj predaj

petuska123
1. feb 2011

@mirus11 teraz som sa docitala ze 1iui a hned sa podarilo....tak to uz hej.....

katy33
1. feb 2011

@walta Ahojky, držime palčeky, aby buduci tyžden bol najštastnejši tyžden a krvička bola pozitivna 😉 Čakame, že nas potom s tou skvelou spravičkou potešiš 😉

katy33
1. feb 2011

@adikasala 😔 To mi je luto, no na druhej strane viem, že teraz sa daš zdravotne naporiadok, vybaviš vyšetrenia, čo si myslim, že budu zbytočne, ked sama si pisala, že bolest z ,,pruhu ,, je už preč a pravdepodobne to pruh ani nebol. Ak sa pruh nepotvrdi, v marci pôjdete na IUI znova a to už bude určite tutovka 😉

katy33
1. feb 2011

Žabky moje, pekny dniček prajem.....prvu lentilku mame za sebou a šup sa na druhu - sa vytešujem a verim, že tentokrat sa to podari, ved im aj tvrdo dohovaram, potvorkam malym lenivym 😝 Verim, že zajtrašok bude ešte krajši, pretože Zuzanček nam určite oznami skvelu spravu tak @ zuzanka7834 sme netrpezlive, myslime na teba, držime všetky palčiska , čo su k dispozicii, chceme sa s tebou tešit, tak , prosiiiiiiim, nech je to tam 😉

walta
1. feb 2011

@katy33 ahoj katy.... ano, snad vas tu potesim, a hlavne seba... a ak aj nahodou by to nevyslo, ideme bojovat dalej. Musime!!!

katy33
1. feb 2011

@walta Ak sa můžem spytat, kde chodite do centra - už dlho riešite bab)tko? Nebojkaj, musiš verit, že sa to podarilo 😉

walta
1. feb 2011

@katy33 My chodime do BA do ISCARE, a babatko riesime skoro rok a pol to bude.... a verim, no, len keby som uz nemala tie bolesti v podbrusku, ako keby ma prist ta mrcha nepodarenaaaa ☹ ☹ ☹ Tak teraz cakam, ci pride, alebo pojdem na krv na hCG ☹

katy33
1. feb 2011

@walta A ved uživaš utrogestan, al. duph., či 😉 ..sa snažite presne tak ako my, u nas to začali riešit ihned po par mesiacoch a teraz to už bude rok na tabletkach-hormonoch 😖 U nas je problem vo mne -pco, mm bojovnici su celkom ok 🙂 ....a vy? Posnaž sa tolko nevšimat, i ked viem, že je to velmi tažke, tie bolesti nemusi byt prichadzajuca ms, ale uhniezdovanie fazulky, musiš mysliet pozitivne 😉

strelicia
1. feb 2011

Baby bola som dnes na konzultaciu o laparke a dali mi aj termin - ze buduci stvrtok!!!!!!!! moj super doki mi to vybavil uuuuuuf. Aj sa bojim aj tesim ze mozno stiham to ivf v marci.

walta
1. feb 2011

@katy33 takto, brala som clostil 2x1 od 3.dna do 7.dna, chodila som na folikulometriu, bola som na 11. a na 14. den, v ten 14. den vecer mi bol pichnuty Pregnyl 5000, a potom na 16.den som dosla na IUI. Ako mi to p.doc urobil, od toho dna vecera si davam do posvy gel Crinone 8%, je to vlastne hormon progesteron. A teraz som vo faze cakania, tak neviem, no. Ty si mala ake skusenosti?

fomarik
1. feb 2011

@walta nie na 6 den odber hcg...ale na 6 den po IUI som zvracala. Na hcg som bola po 14 dnoch a hodnota bola 37, o necelý týžden 425 a potom už bola fazulka aj na sone vidieť...presne na 27my den po 3IUI. 😉

walta
1. feb 2011

@fomarik ale ja som to pochopila tak, ako si to napisala...nevadi...a ak sa mozem opytat, ake maju byt hodnoty hCG, aby bolo evidentne, ze je zena tehotna? dakujem 🙂

katy33
1. feb 2011

@strelicia Super, paradička, ja som to vravela, že na jar už budeš tehulkovat 😉 po laparke sa daš dokopy raz-dva , uvidiš, ja som tiež hned po laparke, začala cyklus stimulovat, bude dobre, mojenko 😉

katy33
1. feb 2011

@walta No, moja, ja som tu pravdepodobne jedina, kt. sa nemůže k IUI dopracovat - od okt. sa nam nedari vypestovat žiadne vajko a to mam clost. 3x1 od 3.-7. DC..prave dnes som začala znova stimulovat - no riskla som a zvyšila som si davku na 4x1 😖 No som rozhodnuta, že ak ani tento cyklus žiadne vajko nebude , tak s tabl. končim,pretože to nema pre mna vyznam, dopovat sa nonstop tabl. bez vysledku, budem žiadat inu liečbu, tak uvidime 😉

katy33
1. feb 2011

@fomarik Ahojky, tehulka naša najkrajšia, ako sa mame - ako sa citime? Fazulka poslucha? A maminka poslucha fazulku - žiadne stažnosti? 🙂

walta
1. feb 2011

@katy33 a komu chodis ty, k akemu lekarovi? S tym clostilom neexperimentuj, lebo o davke 4x1 som este ani nepocula, aby sa ti nieco nestalo. Ty mas taku smolu, ze od oktobra sa nedari? Ale nezufaj, nadej zomiera posledna, treba verit...a manzel mal dobry SpG?

fomarik
1. feb 2011

@walta ja čo som sa dočítala, tak by to malo byť aspon 25 na ten 14den. Ale záleží to aj od laboratoria. všade majú rozdielne parametre, takže ja ked som v Helisoe mala napr. 425 ( čo je u nich už velmi vysoké), inde by som možno mala aj 1000.

little_miracle
1. feb 2011

@katy33 chápem tvoj smútok - my sme boli 1x na IUI v októbri a odvtedy tiež nič ☹ ....žiadne vajká 😢
Nechcete si rovno podať žiadosť na IVF? My ju máme už aj schválenú..........

tinara23
1. feb 2011

@strelicia ahoj, môžem sa opýtať, že prečo ideš na laparku? Jedná sa mi o to, že predsa pred IVF laparku nepotrebuješ. Ja tiež chodím do car a mňa doky nechce poslať na laparku, že pred IVF netreba, preto sa pýtam 🙂

fomarik
1. feb 2011

@katy33 žiadne sťažnosti, Katy...našťastie. Poslúchame jedna druhú. ešte stále som sa akosi nespamätala z toho, že mám brušku bábiku, zdá sa mi to také nepredstaviteľné ale krásne ♥ 😵 . teším sa na dalšie sono, určite už budeme väčší, aspon tých 5cm tipujem 😉

walta
1. feb 2011

@fomarik aha, je to mozne, neviem, aku stupnicu pouzivaju, ci je rozdielna, alebo by mala byt rovnaka, ja netusim... ale asi na nule by to nemalo byt, ked chceme byt tehotne, vsak? 🙂

fomarik
1. feb 2011

@walta ja som tiež brala clostil 4x1 dva cykly po sebe...a až vtedy som mala normálne vajká. jedna ( teraz už mamička) pred IUI brala dokonca 5x1 tbl. Ale ja som mala inak predpísanu dávku 3x1.

walta
1. feb 2011

@fomarik fuuuha, to mi pride uz obrovska davka... ale tak lekari snad vedia, co robia 🙂

katy33
1. feb 2011

@walta My chodime do MT, manžel je vporiadku, len ja akosi štrajkujem 😖 Tiež verim, že ved vajka raz musia byt a verim, že to bude tento cyklus 😉

katy33
1. feb 2011

@little_miracle Presne tak, moja, chceme sa teraz poinformovat o IVF a radi by sme si ihned podali žiadost, pretože ta plati rok a my do leta určite IVF podstupime, ak sa nezadari inak, len , či mi budu ochotni vypisat žiadost, ked nemame za sebou ešte ani jedno IUI, no pri IVF je aspon šanca, že sa mi nejake vajka urobie, predsa pri IVF sa davaju už konske davky 😕

fomarik
1. feb 2011

@walta pozri si tento link, ja som sa orientovala podľa toho 😉 http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/prvni-...

fomarik
1. feb 2011

@katy33 mna by zaujímalo, prečo si tak zareagovala na ten clostil. kým si ho nebrala, tak sa ti vajká vytvorili? Ale fajn, že berieš ten Femigard, ženy si ho chvália!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre