IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
25. okt 2010

@fomarik Fantastickeeeee, že by boli trojičátka 😝 Zlatko, straaašne moooc sa tešim a držim palce 😀 S tou sliznicou to mavam aj ja take-sposobuje to clostil 😠 akože nežiaduci učinok 🙄 ale estrofem to určite spravi, veru musiš mat teraz peknu vysteločku pre tri babätka 😀 😀 😀 Kedy ti presne vychadza IUI, budem celýýýý den na teba mysliet a popluvavat 😀 😀 😀

petuska123
25. okt 2010

@jalanecek no ja tiez nemam ani laparkua ani prefuky takze ja by som najprv to chcela podstupit no ale uvidim co mi povie lekat tam aky ma na to nazor..

katy33
25. okt 2010

@zuzancek22 Takže červene...že by červene gatky 😀 😀 😀 myslím, že postačí gumička do vlasov 😝 Tak v piatok teda tfuj,tfuj,tfuj....nech su tam // lyže ako vyšite 😀 Ja by som bola dokačkana to ti teda poviem 😅 , ale ty nemusiš, pretože tam buduuu // 😉

darla333
25. okt 2010

@betina1984 No len ja som z Martina tak keby som zacala chodit do trencina tak ma to vynde asi rovnako 😢 No ja som mala vymenny listok ale som ho nepuzila, som si myslela ze je to jedno, ach... Keby som bola na koniku skor tak by som vedela.. ☹

betina1984
25. okt 2010

@darla333, aspoň tak mi to v tom centre povedali, že je taká legislatíva. Možno v Martine aj keby si ho použila, možno by ti to nepomohlo.

petuska123
25. okt 2010

@darla333 hm no zaujimave ze ides do toho bez zistenia priechodnosti....no mozno aj mna to caka ale predsa je tam ta istota ze su priechodne tak aspon tie prefuky by som chcela absolvovat mozno lekari maju na to iny nazor 😒

jalanecek
25. okt 2010

@petuska123 Myslim ze sme na tom jednako...Len keby nam to obidvom vyslo nase srdcia tuzia po tom istom a verim ze raz to pride a dockame sa toho ze budeme mat na rukach nase vytuzene babetka...Myslis si ze to moze byt tim spermiogramom??

katy33
25. okt 2010

@petuska123 Ja som bola tiež na LSK pred dvoma mesiacmi a nie je to take hrozne...vo štvrtok som nastupila do nemocnice, v piatok ma robili a v sobotu som zdrhala domov. Nie je to ani take bolestive, podstupila som to tiež radšej ešte pred IUI, aby som zbytočne do seba necpala tabletky, minala peniaze na IUI a nakoniec by boli vajcovody nepriechodne 😠 A v pondelok som už bola v centre na dalšom vyšetreni. Som rada, že som s tym nečakala, aspon ma zvnutra popozerali, poprefukovali 😀 Takže, ak sa rozhodneš ist, budem držat palčeky, nech je všetko ok 😉

petuska123
25. okt 2010

@jalanecek niesom lekar,ale tak urcite tam hra aj zly spermio do kariet,ja neviem moj muz ma spermio dobre no aspon vtedy ked si ho daval robit a teraz ide znovu nam ktovie mozno bude teraz iny bud horsi alebo lepsi..uvidime podla vysledkou

darla333
25. okt 2010

@petuska123 No on mi to vysvetlil, ze pojdem na tu operaciu zistenia priechodov, potom sa zotavovat a tak a nakoniec zistime len to iste, ze mozme ist na IUI. No kazdy ma na to asi iny nazor. No ja som mu plne doverovala, kedze som si povedala, ze je asi skuseny tak vie co a ako. Ale ked iny doktori inak tak neviem. Ale laparky sa neskutocne bojim...tak som bola aj rada ze ma neposlal, lebo neviem ci by som vobec sla. ☹

petuska123
25. okt 2010

@katy33 a nakoniec su ok vajecniky???

petuska123
25. okt 2010

@darla333 a uz si mala IUI,??ci ta ste len caka??

katy33
25. okt 2010

@apolenka6 Všetky su určite NAJ, no ja určite v žiadnej pizzu jest nebudem minimalne do dôchodku 😝 Jeeej, ja sa rada obujem aj oblečiem 😉 Takže tiež vieš, moja, čo je to práca s ludmi 🙄 ale čo narobíme.

zuzancek22
25. okt 2010

@katy33 samozrejme daj si čokoľvek červené, 😀 ale nos to stále. a strašne moc dík za podporu.

katy33
25. okt 2010

@petuska123 Si predstav, že oba su priechodne, urobili mi hned aj driling vaječnikov, pretože mam pco a ešte mi primar bol povedat, aby sme ani do car nešli, že mame velku šancu otehotniet prirodzene a trt z toho, určite chceme vysskušat par IUI a potom ideme aj dalej. Ale ako si pisala, aspon tie prefuky urobit, ale to nerobia v narkoze ☹

petuska123
25. okt 2010

@katy33 vsak ja som rada ze to nerobia v narkoze...ja sa tej narkozy bojim

katy33
25. okt 2010

@zuzancek22 Si predstav, že by som mala stale na sebe červene gatky 😀 😀 😀 a povedat drahemu, že sa ich nesmie chytit 😀 Zlatko i ty nam tu poskytuješ obrovsku podporu a ešte bude väčšia, ked nam oznamiš, že to vyšlo 😉

aby
25. okt 2010

@petuska123 len je to dosť bolestivé, hlavne keď cítiš ako si potrhajú zrasty 😖 fuuu

petuska123
25. okt 2010

@aby no budem to musie dako vydrzat..vsak sme baby a nie ziadne podavky ako chlapi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katy33
25. okt 2010

@petuska123 Aj ja som sa bala, ale bol tam taky mlady anesteziolog, tak ma to prešlo 😀 Ja som musela ist pod narkozu, lebo mi chceli robit aj ten driling, tak som to mala 3 v 1 😀 A samotne prefuky-vraj to minutku 😉

darla333
25. okt 2010

@petuska123 No caka ma..ale este stale dufam ze sa tomu vyhnem. Mrchu som mala 27.9. tak som teraz v napati... 🙂 Ale ak pride tak idem na to... A to tie prefuky tak bolia??? Ach...

jalanecek
25. okt 2010

@petuska123 no uvidime este si budem musiet pockat do 18 novembra a tebe drzim pesticky nech ti to vyjde a jsi konecne statsna ja letim do roboty mam poobednu prajem vela uspechou a vela stastia..

petuska123
25. okt 2010

@darla333 je neviem ci prefuky bolia....tak to mas dnes 29 den...aky mavas cyklus???

aby
25. okt 2010

@petuska123 jj to si presne vystihla heh, po tom čo som krvácala do brucha ked mi praskla cysta aj s vaječníkom vydržím už všetko len sa bojím 😖 😲

@darla333 no prefuky no ked nemáš zrasty tak ani nie ale ked cítiš ako ti zrasty potrhá tak sa mi oči krížili a slzy v očoch som mala, ale ako petuska píše sme baby vydržíme všetko a je super mať pri sebe osobu čo ťa podrží 😀

darla333
25. okt 2010

@petuska123 31.dnovy... no ocakavam, teda neocakavam ju 😀 zajtra alebo pozajtra ...

petuska123
25. okt 2010

@darla333 a BZ merias???

petuska123
25. okt 2010

@darla333 myslela som BT

darla333
25. okt 2010

@aby A ako si zistila ze mas zrasty? Da sa to dako zistit podla symtomov ?

petuska123
25. okt 2010

@aby a tei zrasty na sone nieje vydno????

petuska123
25. okt 2010

no ja mavam problemy so slepakom takze ten mi mohol daku kuca pacu spravit!!!!!drbnuty to organ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre