IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
17. aug 2012

@ursula5 u vas moze ist navsteva na izbu?u nas to teda nehrozi 😠

tinka9075
17. aug 2012

@ursula5 júj keby to vyšlo už by som šla hned tento mesiac 🙂 🙂

apolenka6
17. aug 2012

Ahojte dievčatá!!!!! ...nechcem na nikoho zabudnúť tak vás nevypisujem menovite ...tak dnes sme mali konzultáciu s koordinátorkou 😵 a liečiky,injekcie máme doma 😉 tento cyklus ešte nezačíname až v septembri ,musím si dať spraviť ešte hematológiu nech dr. posúdi či si budem pichať počas celého tehu injekcie na riedenie krvi ,ked mi vyšlo v genetike trombofílne stavy 😒 a koľko si budem musieť pichať 😉

apolenka6
17. aug 2012

@kostickabonnie tak to je super,že ešte stihneš koordinátorku a bude IVF ,tak som to pochopila,že? 😨 🙂
no koordinátorka bola veľmi zlatá,trpezlivá a všetko nám vysvetlila (volá sa Jana Janáková) nebudem ti to tu vypisovať všetko je toho na dlho a ona ti to povie ,mám všetky papiere čo a ako a kedy mám čo robiť ,brať lieky (ťahák)....
napíšem ti ,že užívam Proveru, pichám Diphereline a neskôr Menopur 😕
ja idem ešte v utorok na krv na hematológiu NR ,lebo mne vyšlo na genetike,že mám trombofíliu a musia zistiť v akom stave a či si budem musieť počas celého tehotenstva pichať do brucha injekcie aby som diaťatko donosila 😕
som rada,že sa na to prišlo a aby nebolo IVF zbytočné ak otehotniem nech dieťatko aj donosím 😝

tinka9075
17. aug 2012

@apolenka6 no fain už to máte za sebou a aké injekcie ideš pichat?hematku si daj spravit ja som bola v TO u Remena ale ked som tam videla tú sestričku tak som chcela zutekat tak strašne vyzerala 😀 😀

apolenka6
17. aug 2012

@tinka9075 áno radšej tri ako ani jedno 😉 hore vyššie som písala ako som dnes dopadla písala som to všeobecne pre všetky babenky

apolenka6
17. aug 2012

@tinka9075 ja som ti písala a ty si ma predbehla 😀 nie ja chodím do NR dr. šimek ,Remeň vraj ee 😖 😖 a ked chcem dobré výsledky tak som išla radšej tam ved NR je na skok 🙂

tinka9075
17. aug 2012

@apolenka6 už som prečitala 😀 😀 ja som mala tie isté injekcie a ešte aj gonal tabletky som nemala 🙂 🙂 mne dnes prišiel mail od dokiho v Brne že sa na nás už teší a poriešime čo dalej 🙂 🙂

apolenka6
17. aug 2012

@tinka9075 ja mám dlhý protokol to asi preto 🙂 tak fajn Brno vás čaká 😉 určite sa všetko vyrieši a budete mať dieťatkáááá

tinka9075
17. aug 2012

@apolenka6 pri dlhom protokole sa dávajú tabletky 🙂 🙂 to verím že v Brne to poriešime a budú detičky už by sa mi tu žiadalo počut detský hlások nech sme v dome neni len my dvaja s mužom 😀 😀

apolenka6
17. aug 2012

@tinka9075 to poznám ,to prázdno....neboj určite veríme v to a nevzdávame sa!!! musím to tu opustiť ideme s mm do mesta ,tak sa maj zatiaľ !! 😉

tinka9075
17. aug 2012

@apolenka6 neboj detičky mat budeme obidve 🙂 🙂 aj my ideme do mesta ale až neskôr zo psíkom k doktorovi 🙂 🙂

ursula5
17. aug 2012

@petuska123 moja celý deň mohol prísť hoc kto bolo to len obmedzené do 18tej, nemuseli byť ani návleky ani nič, je to pôrodnica v Martine takže u nás v Žiline len od 16-17 tej ale či môže na izbu to neviem 😀 😀 😀

mirka2010
17. aug 2012

@ursula5 ahojky, prepac, ze odpisujem az teraz, ale sme v BA a vcera som na PC vobec nebola a dnes az teraz neskoro vecer sa mi to podarilo...a to tiez len nahodou....no ja kojim od sameho zaciatku z oboch prsnikov, mna to tak naucili v porodnici, takze ja som si na to zvykla a ked som aj skusala kojit len z jedneho, ten druhy bol prilis naliaty a tym padom som sa necitila dobre...takto mi to proste vyhovovalo uz aj kvoli tomu, ze maly na jednom prsniku vzdy spekuluje, ide mu z neho tazsie a tak musim aj tak streidat...ale veeeela inych mamiciek to robi tak, ze kazde kojenie iny prsnik...vyskusajte ako vam to pojde najlepsie a podla toho sa rozhodni...mne sa osvedcilo striedanie pocas jedneho kojenia...a ako sa inak mate???

kostickabonnie
18. aug 2012

@apolenka6 moja, kolko si zaplatila za lieky, mas doma komplet vsetky?

apolenka6
18. aug 2012

@kostickabonnie Ahoj ! som ti chcela písať,že koľkého idete do MT ?no nevybrala som všetky lieky ,len injekčné striekačky,ihly ,Provera lieky ,injekcie Diphereline 4 balenia -zatial 12 eur 😨 sme platili ,a Menopur už nemali,lebo niekto ich pred nami vyberal a boli by až poobede , tak sme dovtedy nečakali ,no lekárnička povedala ,že to bude vyššia suma okolo 200 eur nech čakáme ,ja si idem pre ne u nás v pondelok a budem ich mať v kope všetky 🙂

apolenka6
18. aug 2012

@tinka9075 ako sa ma psíček? verím,že je už v poriadku 🙂
a ty budeš ako postupovať teraz? ideš hned na KET? alebo najskôr do Brna?
ideme ku svokre ,má meniny tak nás pozvala sa nanapať a na sladké niečo 😝 😝

tinka9075
18. aug 2012

@apolenka6 ahoj psíček celý den prespí jest mu dávam nasilu aspon že sa sám napije 😉 😉 verím že sa z toho dostane 🙂 🙂 na budúci týžden idem do blavy na konzultáciu tak som zvedavá čo mi doki povie ja by som šla na KET najradšej tento mesiac 🙂 🙂 a do Brna sa pôjdem poradit čo dalej snád mi tam pomôžu 🙂 🙂 pekne oslávte meninky..

ursula5
18. aug 2012

@mirka2010 nevadí, že neskoro, tak kojím teraz raz z jedného raz z druhého ale niekedy má málo tak dám aj s druhého, zatiaľ nemám nejaké moc naliaté prsia keď striedam veď v podstate je to jedno hlavne aby sme priberali a neboli hladný 😀 uvidíme na poradni v pondelok či pribral 🙂
mne tiež v nemocnici kázali striedať aj 4x vymeniť stranu ale nechcem ho moc prehadzovať aj tak dosť grckáva 😒 a potom je taký nervózny a len hľadá čo by cical ani cumel nepomáha a keď mu dám zas grcká, no tak ale to asi inač nebude, inak je to fajn, ja už sa tiež pomaly zotavujem tak už sa mi lepšie kolo neho behá 🙂
ďakujem moc 😉

tinka9075
18. aug 2012

babenky neviete čo je s
@cmelica verím že je v poriadku aj z drobčekom 🙂 🙂

apolenka6
18. aug 2012

@tinka9075 aj ja som na ňu už myslela aj na @tinasc tiež tu dlho nebola 😕
meniny sme oslávili ,bolo pekne horúco 😝 ešte zajtra voľno a potom po 3 týždňoch do práce 😢 😢 😢 poobede 😖

tinasc
18. aug 2012

@ursula5 veľmi gratulujem k drobčekovi, aj som na Teba myslela, či už nie je drobček na svete a on je 🙂 má pekný dátum narodenia, 6.8. mám aj ja narodky 😀 😉 nech je drobček zdravučký a spokojný, nech krásne papá a rastie 🙂

adikasala
18. aug 2012

ahojte kocky,dlho som sa neozvala...nestiham nic..a boli sme na dovolenke pri mori v lignane,mozno to niektora poznate...valentinke more len prospelo bola kludnucka pekne spinkala aj na plazi ,a uz mame 3 mesiace 🙂 valentinka je sikulka a keca si osto6 🙂 uz nam pekne spinka vo svojej postielke v deckej izbicke sama nam zaspi o8 a zobudi sa 1-2 x za noc len na papanie ;-
@ursula5 gratulujem k malemu jarkovi aky fesak to je, ako svoji velki bratia 🙂

tinasc
18. aug 2012

@apolenka6 ahoj, boli sme týždeň preč, pri Prievidzi, no bolo dobre, prostredie krásne, služby fajn, no lenže mne ako tehulke nebolo všetko jedno, tvrdé postele, všetko ma bolelo, chrbát, brucho a to dusno, čo bolo na izbách, otvoriť sa nedalo na noc, lebo bola zima, takže sa z nás v noci lialo... všade kopu schodov, všetko do kopca... no už som aj rada, že so doma... drobček zatiaľ v poriadku, dnes sme aj malej povedali, že bude bábo a ona na to že.... je mi to jedno! 😀 😀 😀

adikasala
18. aug 2012

@tinka9075 skoda ze tvoje male nevydrzalo 😒 obdivujem ta ako ides dalej,si naozaj silna zasluzis si to male zlate stastie v perinke,verim ze sa dockas aj s @apolenka6

tinasc
18. aug 2012

@dasaa aj ja som malú balila skoro do 4 mesiacov čo prvá kontrola nebola dobrá... no tiež som sa netešila, ale druhá kontrola dopadne určite už dobre 🙂

tinasc
18. aug 2012

@tinka9075 tak to ma mrzí, že to takto dopadlo, KET už určite vyjde...

apolenka6
18. aug 2012

@tinasc to som rada,že si v poriadku som sa bála či sa niečo nestalo 🤐 ale nie tak som rada 😝 😅 ,tak si mala dovolenku 🙂 doma je ,len doma ,že? 😀 no to ti verím,že si nebola vo svojej koži ...a v kolkom si mesiaci? 😕 nemám predstavu ,už asi doma vedia že si tehu aj malá,že?

adikasala
18. aug 2012

@apolenka6 ahoj mojenko no vidim ze napredujes a september je uz za dverami 🙂 a ty sa pomali dockas toho pozityvneho testiku konecne,samozrejme z uspesnym koncom 🙂 drzkam palce

tinasc
18. aug 2012

@kostickabonnie ach to ma mrzí, že ešte aj s takouto patáliou musíš bojovať, tak nech všetko dobre dopadne a bude to ok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre