IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzancek22
14. feb 2011

dobré ránko dievčence, tak ja od dnes už začínam zase zarezávať.

petuska123
14. feb 2011

dobre rano baby..a pekneho Valentina prajem 😀

tinasc
14. feb 2011

dobré ránko, aj ja vám prajem krásneho Valentína, pekne si to oslávte a užite s polovičkami 🙂 🙂

petuska123
14. feb 2011

@tinasc ahoj cakas ako si dopadla???kolko este dni musi vyckavat??

tinasc
14. feb 2011

@petuska123 ešte týždeň... do pondelka...

katy33
14. feb 2011

@apolenka6 ....no aj dr. si mysli, že by tam nadej bola, že vajko podrastie, no ja tomu už naozaj neverim, no už nie som z toho taka smutna, ked viem, že my môžu dat inj.....budem musiet hadzat na Krajka psie oči, aby mi inj. dal, ja viem, že nehce mi ešte teraz zatažovat telo velkou davkou hormonov, no inak to nepôjde 🙄 ...Inak, ked mm povedal dr., že chceme podat žiadost na IVF, tak povedalam aby sme sa nenahlili, že vypisat sa môže aj poslat. no aby sme ale určite ešte vyskušali IUI...však my chceme, no ked sa nevieme, k nemu dpstat 😝 😎 Zlatinko, nič sa ty neboj, tebe clost. určite sliznici neznižuje, ved ju mavaš nadhernu, to len ja musim mat všetko naopak a všetky nežiaduce učinky 🙄 😎 A ty čo, mojenko...ms za dverami 😕

petuska123
14. feb 2011

@tinasc no a ja do utorka tiez na ten dalsi tyzden

petuska123
14. feb 2011

@tinasc a ako sa citis???ja uplne normalne 😀 len si meriam BT

katy33
14. feb 2011

@tinasc 😉 😉 😉 ...veru injekcii sa nevzdam za žiednu cenu, mm mi s usmevom povedal, že ved on mi ich bude rad šúpat len taky fukot-parada 🙄 😀
@walta No čo , cicuška moja, daj vediet, čo ti povedali, čí stihate ešte duhu stimulku, verim, že ano a aj to krvacanie bude ok 😉
@strelicia Zlatinko moje,tak ako piše apolenočka, i ja som po laparke začala normalne menštruačne krvacat - aspon som si myslela, že je to ms....a to som bola myslim 18DC, ale dr. ma vyšetril a povedal, že je to normalne, ale ms to nie je, vraj ked napajali na krčok pristroj - kvôli prefuku, tak krčok zachytavaju do takych nožnicovych kliešti a vraj to z toho, no ja si i tak myslim, že to bola ms, pretože to bolo normalne silne krvacanie - 5 dni 🙄 ...verim, kuriatko, že je to ok, no radšej skus behnurt za dr. 😉
@adikasala Mojenko a ty berieš kolko inj. za cyklus - to su take vo forme pera 😕 A môžeš ich mat normalne na stimulku aj viac mesiacov po sebe 😕 ...mne vraveli, že ak stimuluju inj., tak sa dava potom 3 mes. pauza , ale asi zavisi od toho, ake davky je treba pichat, no ja budem určite potrebovat konske, pri mojom štasti 🙄 Viem, že tam to asi vychadza inak, no chcem sa spytat, že kolko za tie inj. doplacaš?

katy33
14. feb 2011

@fomarik 😉 Dakujem , slniečko moje, veru už som mm upozornila, že ked budu konske davky, tak budem ako tiger v kleci 😀 ....tak sa už teši 😎 😀 😝 ...dr. vravela, že polycyticke vaječniky su nevyspytatelne, vraj si robia, čo chcu a to nehovoriac o tych mojich potvorach - vajčiska jedny nepodarene, el však ja im ukažem, kto je tu panom....dostanu taky doping, že ešte budu hyperaktivne 😀 😎 ...zlatičko, a ako sa citi naša tehulka a najkrajšia babika na svete 🙂

tinasc
14. feb 2011

@petuska123 ja sa cítim úplne v pohode, nič necítim, nič ma nebolí... tiež si meriam BT...

katy33
14. feb 2011

@zuzancek22 Mojenko, tak urob ten soravny rez, aby to rychlejšie utekalo....joj, opustit domaccu pohodičku 🙄 ...no to len svedči o tom, ako ten čas uteka....a čo nevidiet bude fazulka v brušku 😉

tinasc
14. feb 2011

@katy33 daj im zabrať, nech vyprodukujú čo majú 🙂

katy33
14. feb 2011

@petuska123
@tinasc ....kočenky moje, veru krasneho Valentina...vy budete mat určite ešte raz tento mesiac obrovsky sviatok, ked sa objavia nadherne // 😉 ...aj mate nejake pocity, či 😕

apolenka6
14. feb 2011

Dobré ráno 🙄 ešte veru takto pozerám 🙄
@katy33 A ty vieš kolko je hodín!?!? 😨 normálne lámeš rekord.. 😀 nie si unavená z včerajšku ?! 😕
Nooo veru mrcha sa už blíži už mám PMS už som taka zimomravá chuť na sladké-slané no hrúza a aj tvár mám hroznú už 1 týždeň,ale to až tak nemávam neviem či už nemám dosť hormónov 🙄
Hádam ked to tam poznačila doktorka tie inj.tak dr Krajko nebude protestovať..a tie psie okále môžeš použiť 🙄 uvidíte ako ti zaberú inj. a potom by som zvažovala IVF 😕

tinasc
14. feb 2011

@katy33 aj Tebe krásneho Valentína, bodaj by si mala pravdu 🙂 ale ako som už spomínala, necítim nič ☹

apolenka6
14. feb 2011

@zuzancek22 jéé dobré ráno slniečko!! no tak už v práci?! 😖 aj mne sa to skracuje...do konca mesiaca 😠 ále bez práce nie sú koláče !😀 tak sa aj celkom teším...len ked ma začnú vytáčať tak ma to prejde 😒 ale hádam nič také....

katy33
14. feb 2011

@zuzanka7834 .... 😀 😀 😝 .....aj u nas svieti na okna slnko doobeda a to radšej necham stahnute tak troška žaluzie, aby susedia oproti nevideli, čo všetko na nich je....a vlastne by ani oni cez ne nevideli dnu...to mame už ako ochranne folie proti slnku 😀 Zlatinko, verim, že dnes budu len a len dobre spravičky, hrozne moc na teba myslim a budem čakat, ake mame vysoke hcg, nech sa len pekne vyšplha do zavratnych vyšin...a potom by mohlo byt vo štvrtok sono a tam už obrovska fazulka, čo by dr. oči vyklula 😀 😀 😲 ...tak to aj bude, tomu ver, mojenko krasnučke 😉 ...dnes mame volničko, tak budem určite zavesena na MK...no ak ma môj mm nezoberie dakde na Valentina 😀

katy33
14. feb 2011

@tinasc To neva...že sa nič neciti, ono si to odvracaš , odcikaš.... a dalšie tie prijemne tehupocity prežiješ už-už a až-až 😀 😉 ...kolky den si po IUI?

tinasc
14. feb 2011

@zuzanka7834 celý deň tu nebudem, večer dočítam, ale očakávam dobré správy, že hcg je obrovské 🙂 držím palce 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
14. feb 2011

@katy33 iba 8 deň... bože to nekonečné čakanie ☹
áno kľudne beriem aj také príznaky...

katy33
14. feb 2011

@apolenka6 Čo ty sa kam chystaš, že do prace, veru ty budeš bez kolačov - lebo ty sa do prace nebudeš musiet vratiti minimalne 9 mesiacov + 3 rôčky 😎 😀 ....daj na moje slova, uvidiš to, zlatinko moje, ja buduci cyklus začnem silny doping-dufam a budem sa ponahlat, aby som ta dobehla, však na Vianoce chceme brazdit s kočikmi mestske ulice a punčik do ruky 😀 😝

katy33
14. feb 2011

@tinasc ...iba 8 den...tak to ta tie všetky priznaky ešte len čakaju, podari sa to, mojenko, uvidiš, držim palčeky a nech sa už ten čas rychlo preženie, aby sme tu mali dalšie nove tehulky 😉

tinasc
14. feb 2011

no majte sa pekne, ja musím utekať 🙂 pekný deň prajem 🙂 🙂

tinasc
14. feb 2011

@katy33 ďakujeeeeem, bodaj by to bola pravda 🙂 🙂

katy33
14. feb 2011

@apolenka6 ---tralalala...ja ti vravim, že sa zo mna stava akesi ranne vtača...aj mm šiel teraz okolo v polospanku, že ma hlada, našiel ma a spokojny sa vratil do postele a už pili drevo 😀 😀 😝 ...mi o tom vyhadzanom ksichte niečo hovor, ja som mala tento mesiac take bedariska a take hrozne bolave, skoro som umrela, jauajs 🙄 😝 ....neboj, moja, ked už budeme konečne tehu, nech je bedarov kolko sa im len zachce - na tehu krase nam to neuberie 😎

katy33
14. feb 2011

Babulky moje, inak mna od stredy tak neskutočne boli brucho, čakala som včera, že čo mi povie na sone a všetko bolo vpoho, tak to budu asi črievka 🙄 ...no ale to ti vam je bolest, ani opasok si nemôžem dat na gate, lebo ma to tak neskutočne tiska...rozmyšlam, že čo som od stredy jedla, al. tak a vychadza mi to, že vtedy som začala s tym grep. dzusom a grepmi, tak som teraz všetko vysadila - grepy, femigard....a budem akat , či to ustupi....aj som sa bala, či niečo s maternicou nie je, ale to by snad včera videla, či 😕

apolenka6
14. feb 2011

@katy33 Nie že by som chcela opakovať,ale veru aj mňa ako keby maternica bolela čičo?! 😨 a to je iné ako pred mrchou..a tahotenstvo na 100% vylučujem tiež mám obavu budem mať výsledky cytológie v utorok tak som zvedavá... 🙄 alebo to tie hormóny môžu za to?! 😨 No ja určite nastupujem do práce ved ak by mi mrcha prišla v nedelu tak 10 deň mám už až 1.3 a to musím nastúpiť a potom sa uvidí kedy a či bude 3 IUI .
Nóóó to som zvedavá ked sa strtneme tvár máš určite hladučkú!! a len preháňaš modelka naša s vajíčkami 😀

walta
14. feb 2011

@katy33 ahoj, ahoj.... som teraz v praci, ale ideme s manzelom o pol hodku do BA do CARu, volala som tam hned rano, tak ma zoberu, som zvedava, co mi dr. povie. Ta mrcha je este stale silna, dnes mam 3.den. Inokedy na 3.den som mala iba slabucky vytok.... To bude asi tymi hormonmi, na 100%. Drz palce, potom sa ozvem
🙂 🙂 🙂

petuska123
14. feb 2011

@tinasc a ake mas teploty za poslenych par dni??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre