IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
27. okt 2010

@fomarik stále držím prsty, jj so sonom máš pravdu v heliose je lepšie to som si všimla, optimizmus neboj 😉
ja som nedočkavá a začínam mať blbý pocit 🤐

fomarik
27. okt 2010

@aby aký blbý pocit? prečo?

aby
27. okt 2010

@fomarik ja neviem v noci sa zobudím, že ma pichá na tej strane kde nemám vaječník a ráno, že ma bolí vaječník a v odbrušku fuuu 😖
a kedy teda pôjdete na druhé IUI ?

fomarik
27. okt 2010

@aby Fantomova bolesť? 😕 A možno je to dobrý signál, nie?ked niečo bolí, znamená, že niečo rastie 😉

neviem čo bude s 2 IUI. Musím sa dohodnúť s doktorkou. Normálne hypnotizujem mobil, aby mi už zavolala, lebo sa asi zbláznim 😠

aby
27. okt 2010

@fomarik neviem , ale na tej strane kde ho nemám ma picháva často 😖
neviem či dobrý signál mám s toho zmiešané pocity 😲 to by bol ten lepší prípať keby bola fazuľka 😀 ale cítim sa divne možno aj tie hormóny 😨
neboj rozmýšlaj nad niečím iným, vie že to nejde ale mali by sme 😀 si skočím za mojimi zlatíčkami a odreagujem sa v tej kose heh ešte, že slniečko svieti treba načerpať energiu. 😀
šup šup na prechádzku 😉

katy33
27. okt 2010

@fomarik Moja, nebojkaj sa mi, ked tam v nedelu boli folikuly velke, tak to môže znamenat, že medzi časom praskli 😉 , a ked ste keksikovali, tak vam to nakoniec vyjde prirodzenou cestou 😎 S tym sonom je tiež možne, mne sa stalo to iste, moja dr.videla len jeden folikul, a ked som išla o den neskor do centra, tam mi ich našiel 5 a obrovske, takže si myslim, že dr.Gatova ti povie, aby si prišla k nim na kontrolne sono a tam sa uvidi, však to neni možne, aby len tak boli fuč, tak tomu teda neverim 😠 Ten mobil hypnotizujem s tebou 😕

petuska123
27. okt 2010

@fomarik hm tak teraz co???aky bude postup dalej??

katy33
27. okt 2010

@aby Nebojkaj, to budu možno vetríky 😀 , nič zle to určite nebude 😉 Prechadzka tomu určite pomôže.

aby
27. okt 2010

@katy33 si zlatá 😀 😉

petuska123
27. okt 2010

@aby chystas sa testovat??a ak hej tak kedy???merias si BT???

katy33
27. okt 2010

@aby To poznam, minule som tak robila drahemu scenu, že mam asi cystu, lebo ma tam boli, tíska....a to bol len ten falosny vzduch 😀 Babulky, musime si to zlahčit 😝

aby
27. okt 2010

@petuska123 asi nie teda aj tak si myslím, že sa to neoplatí zbytočne vyhodené peniaze lebo som už toľko natestovala ,že som bučala. Teda snáď to vydrží netestíkovať 😀
už nemeriavam, kedysi som si hej ale teraz už nie

@katy33 nie nie toma sem tam na ten nevajcovej strne bolia asi zrasty to je aj počasím sem tam. Inak keď som bola po operácii som mávala bolesti pri ovulácii ako pri mrche som umierala 2x do mesiaca trvalo to skoro pol roka 😒
musíme sa skôr odzvdušniť heh 😀

katy33
27. okt 2010

@aby A ake velke si mala vajko pred IUI - ked ti pichli pregnyl? Mne tu dr. nechcela dat pregnyl skor ako ked malo vajko 25mm a to už bolo neskoro 🙄

strelicia
27. okt 2010

@fomarik drzim silno palce. raz to musi vyjst. 😉

fomarik
27. okt 2010

ešte stále nič! Som nervozna!

aby
27. okt 2010

@katy33 ja som ich tam mala 6 folikulov 😀
10,10,12,16,18 a 22 no docela dosť len či sa potvorky dopravili kde mali 😀

v555
27. okt 2010

@fomarik,ako mojka???volala ti?? ☹

apolenka6
27. okt 2010

@fomarik nebojkaj určite to sono nemôže byt také 100% ako v helíku ved ako písala katy33 nemôžu len tak byt fuč 😠 tento cyklus budeš mat IUI!! 😉 mooooooooooooc ti držííím palce z celého♥

apolenka6
27. okt 2010

@katy33 áno už sa teším na stimulku 😵 😵 ja som mala tento víkend mrchu teba čaká teraz 😒 to máš pravdu sme vždy naopak doma no ja som si myslela že si unavená a išla si spinkat včera .V práci ludia jedujú ako kedy a niekedy aj kolegyne 😠 ako včera ale už som zabudla 🙂 neviem sa dlho hnevat .Dnes som bola nahnevaná sama na seba známa sa ma spýtala (čo ma dlhšie nevidela) či som tehotná. Ja sa mám len tak dobre ☹ musím schudnút!!!!aspom 5kg 😝

fomarik
27. okt 2010

@zuzanka7834
@aby
@katy33
@apolenka6
@zuzancek22
@apolenka6
@v555
@strelicia Takže dievčatá... práve sme sa vrátili z Heliosu! O 14.05 mi volala Dr. Gaťová, povedala som jej ako som dopadla u mojho dokyho a hned povedala, aby sme prišli. ešteže bol manžel doma, a ešteže Dr. gaťová bola taká milá a ochotná, že nás v Helíku čakala do 16.45!!O 14.15 som jej volala, že už sedíme v aute a o 16.15 sme už boli v Helíku. Ale poďme k veci..... vajká sa našli!!!!!!!!!!! 😅 To vpravo už síce prasklo, bolo vidieť ešte aj žltú tekutinu 😉 , takže by sme to mali ešte dnes poistiť. A ostatné 2 vajká nám pekne podrástli aj sliznica maternice bola vyššie ako mi povedal moj doky 😉 zajtra o 21.30 picháme pregnyl a v sobotu ideme na 2 IUI!!!!!!!!!!
ďakujem vám všetkým za podporu. Ste úžasné!!!!!!!! 😉

fomarik
27. okt 2010

ešte som zabudla dodať, že Dr. mi potvrdila to, že záleží aké sono majú lekári. ten moj doky dnes ráno len krútil hlavou a povedal, že nemá pre mna dobré správy...že tento cyklus z toho nič nebude. A pozrime sa... v helíku som všetko pekne videla. Všetky vajká aj malé aj veľ 😉 ké, prasknuté vajko s tekutinou a ešte plný močový mechúr

zuzancek22
27. okt 2010

@fomarik juj tak to som strašne rada za teba, verím tomu že to vyšlo , aj si mala niečo červené 😀

zuzancek22
27. okt 2010

@strelicia ja v nič iné ani nedúfam, už sa teším ako tam budú //

strelicia
27. okt 2010

@fomarik tak to mas super. drzim palce.

v555
27. okt 2010

@fomarik,super,super,super 😉 😉 😉 😉

aby
27. okt 2010

@fomarik no vidíš super 😀
tak držím prsty moc moc moc 😉

jerryjanka
27. okt 2010

@fomarik super - už teraz len budem držať palčeky na uspech druheho IUI 😵

apolenka6
27. okt 2010

@fomarik jupííí to sme fakt radi 😵 😵 😵 už som sa bála ☹ a chodte s mužíčkom pekne poistovat!!!! 😀 a ten tvoj doktor nech dá to sono pekne krásne do šrotu!!!!len ta naplašil 😠

katy33
27. okt 2010

@fomarik jJa som to vedela, vravela som tooooooo 😀 😀 😀 Ja sa tak neskutočne tešiiiiim 😅 Musi to tentokrat vyjst, jednoducho musi 😀 Držíme palce aj s manželikom a ono ešte budu nakoniec aj dvojky 😀 Aspon viem, že budem radšej chodit na sono do MT, radšej sa prevezeme 😠

katy33
27. okt 2010

@apolenka6 Zlatko, z ludi si netreba nič robit a z kolegyn takisto 🙄 Som celkom rada, že my mame zamestnane babulky jak lusk a neskutočne si ich vážim 🙂 Ale niektori ti ludia, to ti teda poviem, ale ja sa vyyzbrojim usmevom a robim sa, že,,salam-parky,, 😝 A ta tvoja znama teda nahnevala aj mna. Mna štve, že niektorym tym ludom nedochadza....A pytaju sa na veci, po ktorych ich je prt....a ešte sa z toho vytešuju 😠 My sa moja musime teraz teškat na našu stimulku a IUI 😵 Sa normalne neviem dočkat, si teraz pripada tak nečiine 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre