IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
15. mar 2011

@petuska123 No zajtra bude tyzden po iui ale 18 dostavam menzses tak preto pisem 18 ale testnut az niekedy na dalsi tyzden ach babulky moje ako je to cakanie neuprosne

jalanecek
15. mar 2011

@fomarik ja nevedela co varit lebo mi sa striedame zo svokrou jeden tyzden vari ona a jeden tyzden ja a zasa bude premyslat co zajtra mna boli tak stale v pravo ja mam maternicu otocenu do krizou tak preto ma boli v pravo a mozno sa fazulka uhniezdila a teraz mi ukazuje ze je v brusku

fomarik
15. mar 2011

@tinasc ved to, u každej je to indi-vindi. A ty sa nám ako mávaš?

jalanecek
15. mar 2011

@fomarik vcera vecer som dostala take krce a vytok a teraz mi tam trha predstav si to...

fomarik
15. mar 2011

@jalanecek no všetko je možné, treba len dufať. Aha...tak vy takto na striedačku. Ja zajtra zvrtnem asi granadír, ale na pláne mám aj žemlovku.

fomarik
15. mar 2011

@jalanecek mna to netrhalo. Mna akokeby oblieavla horučava po celom podbrušku aboli to silné tlaky, presne ako pri mrche, ale ešte horšie.A výtok som nemala.

jalanecek
15. mar 2011

@fomarik to mna sa stalo predvcerom ci vcera ked som vstavala bola som akokeby spotena a nemohla som sa schladit bolo mi hrozne teplo ja ked som uvarila zemlovku musela som ju na druhy den robit znova lebo sa svokor isiel zblaznit nas je doma 7 takze mam pre koho varit...a to jeste opatrujeme 2 starych ujou oni su postihnuty takze roboty je nadhlavu a to jeste nehovorim ze mam 3 telicky 5 prasiatok macky psy a aj kozu...

tinasc
15. mar 2011

@fomarik zatiaľ dobre, čakám mrchu (aký paradox však 🙂 😀 ) aby som na tú laparku mohla ísť 🙂

tinasc
15. mar 2011

@jalanecek fíha, takže roboty je nad hlavu... ale snaž sa aj oddychovať, nielen okolo hospodárstva robiť 😉

fomarik
15. mar 2011

@jalanecek fíha, takež o denný program máš postarané. Asi si rozbehaná celý den. No, pre tolkých variť každý den to je niečo. my sme len dvaja a velakrát mám hlavu v smutku.

tinasc
15. mar 2011

aj ja by som mala ísť niečo navariť 😀

jalanecek
15. mar 2011

@fomarik No ved to aj ja, a preto som rada,ze jsme sa tak zo svokrou dohodli na vareni lebo varit stale asi by som bola za chvilku sediva..No roboty je vela najlepsie je zima je klud a clovek si riadne odychne ale zasa pride jar leto a je to tu zasa robota azasa len makat...

tinasc
15. mar 2011

no tak ja som sa dnes rozhodla pre hrachovú omáčku s volským okom... je to rýchle a dobré a mm to zbožňuje... dnes sme obaja doma, takže si na obed dá 🙂

tinasc
15. mar 2011

dobre tak ja padám, idem si trochu zacvičiť a ešte do nejakej roboty, takže budem tu až večer zatiaľ sa majte 🙂

andy175
15. mar 2011

@tinasc ďakujem, verím že bude 😉

petuska123
15. mar 2011

baby kde ste vsetky???

jalanecek
15. mar 2011

Ahojte kocky ja teraz dorobila veceru robila som jeste bryndzove hlausky abola to mnamka.... 😅 😅 😅

apolenka6
15. mar 2011

@fomarik Lucinka neboj všetko je v poriadku a sú to určite pohyby 😉 len si pekne hladkaj brušinko a možno to znovu pocítiš ja si nemyslím,že je to niečo zlé 🙂 a ma tak napadlo ty si otehotnela prvý krát bez problémov či si tiež užívala clostil a podobne... 😕 😕

apolenka6
15. mar 2011

@katy33 čo to to ?!?! 😠 aká cysta zase?? 😖 sakra práce no len verím že ti ju mrcha zničí..máš to ty smolu smolovú ☹ neboj všetko sa na dobré obráti!! A čo dnes si v práci? či ešte prerábka v plnom prúde 😕

fomarik
15. mar 2011

@apolenka6 prvýkrát bez problémov len skyselinou listovou a duphastonom
@katy33 @petuska123 @jalanecek @miriamka @tinasc...takže mi sme sa teraz vrátili z Lučenca, predsa sme boli na tej pohotovosti. *Vobec sa to nelepšilo a bolo to čím dalej tým viac zvláštnejšie. A je to zápal obličiek a mechura. bábika je v poriadku, len mama je chorá. Takže vo štvrtok nás čaká nefrologia.

tinasc
15. mar 2011

@fomarik ani neviem, či mám napísať, že je to dobre 😒 a veru nie je, veď aj ty musíš byť v poriadku a zdravá pre bábiku... tak sa rýchlo vylieč 🙂 a som rada, že bábika je v poriadku 🙂 a nech idú tie choroby od teba preč 😉

apolenka6
15. mar 2011

@fomarik čo to dnes píšete ?! samé zlé správy ty aj katy 😒 a že by si si tak užívala tehotenstvo asi nehrozí stále máš niečo 😔
no aspoň bábika je OK to je dôležité! 😉

jalanecek
15. mar 2011

@fomarik ahojky to je mi moc luto ale snad teda musi sa to cim skor vyliecit a ty sa setri do postielky a odychovat a som rada ze babetko je v poriadku len sa liec moja

petuska123
15. mar 2011

@fomarik 😒 no teda tak sa poriadne vyliec

katy33
15. mar 2011

@fomarik No, mojenko, ty tiež asi budeš mat všetky tehu choroby....sme sa my to tu našli 🙂 Zapal obličiek a mechurika mavaju tehulky vraj dost často....aspon nam budeš môct davat diagnozy, ked budeme my tehu a nebudeme vediet, čo sa nam deje 😉 Neboj, zlatičko, zapal sa prelieči a bude všetko zasa vporiadku 😉

katy33
15. mar 2011

@apolenka6 No, zlatičko, ja verim, že cysta zmizne s ms 😉 Veru ešte stale sa preraba a keby si videla tu pohromu, čo mi tam narobili - hrúúúúúza 🙄 ...bola som v robotke, lebo funguje nam teraz iba rozvoz a mm pomaha majstrom a ja som v kuchyni 😉 ....to je moja praca doma i v robote 🙄 😝 Inak, už mam ten femibionček, pridem asi až v piatok, vystači ti dovtedy ten, čo ešte maš? 😕 A vy čo v robotke, ešte zhon a stres zo šefovej 😒

jalanecek
16. mar 2011

Ahojky zelam Vam krasne ranko.Ako vyspinkane ja dneska skorej mm ma zobudil chvilu budem na nete a potom pojdem varit...

apolenka6
16. mar 2011

@katy33 Ahoj mojko!máš čas doniesť femibion mám ho až do budúceho piatku ešte 😉 ked pôjdeš do mesta mi ho donesieš
Fúú tak to si viem predstaviť to upratovanie 😝 a tú kuchyňu doma a aj v práci ti vôbec nezávidim jedna kludne stačí 😒
No šéfová je v poslednej dobe ako tiger v klietke nervózna stále jej niečo nie je po vôli 😕 🙄 neviem čo sa bude diať dalej 😕 😕 bude asi stále chyby hladať no ,len verím,že jej to dlho nevydrží ... 😒 máme ešte viacej predajní v iných mestách a nám jedna vzdialená kolegyňa cez telef. povedala,že ked tam u nich bola šéfova tak na nás riadne nadávala ,že nechápali 🙄 tak ako sa nám môže pracovať?! 😖 všetky sme znechutené 🙄 a ked je práce tak sa narobíme až,až ! to nevidí ...čo už ?chvála Bohu,že tam nie je stále s nami niekedy aj tri dni nepríde 😝
Tak krásny dník prajem !!

apolenka6
16. mar 2011

@aby Dneska na teba silno myslíme !!! drž sa a všetky vajka ti vyberú už ti bude lepšie 😉

jalanecek
16. mar 2011

@fomarik Ahojky mojkozelam krasne ranko ako sa citis je ti aspon trosinka lepsie dufamz,ze sa liecis maj sa krasne a zelam skore uzdravenie...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre