IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

yasminne
18. mar 2011

@fomarik Caukoo tak vidim ze uz je u teba vsetko na najlepsej ceste 😉 gratulujem aj ja k dobrym vysledkom. ty si na rizikovom vsak? nenudis sa sem tam doma? :D a inak pekne od teba ze si zostala tejto teme aj nadalej verna aspon nam dodavas nadej.
@apolenka6 Ty si po iui? kolky dnik? co tu posledne citam tak viem len ze @jalanecek je uz asi v ''tom'' :D drzim palce!!!
@petuska123 ty si asi tiez po iui vsak? kolko mas este do konca?
ja idem zajtra na krv a sono, tak uvidime ako sa to vyvija.

yasminne
18. mar 2011

@miriamka
@andy175
aj vy dve ste po iui? vasa prva inseminacia?

zuzancek22
18. mar 2011

@pici a čo žiadosť? už schválená

pici
18. mar 2011

@zuzancek22 zatial nie ☹

pici
18. mar 2011

@yasminne ahoj milacku

jalanecek
18. mar 2011

@yasminne dakujem mojko jeste nevieme ci to dopadlo testnem v pondelok a v stredu a ak bude pozitiv volame do mt a na krvicky dakujem za pesticky... 😀 😀 😀 😀

yasminne
18. mar 2011

@pici No caf zlatko 🙂 ako sa mavas? ty moje zase cakas kedy sa zacne cosi diat? 😉 Spominam si ze mas ist na kontrolu, aj beries tu hak? kolko tsk v priemere trva schvalenie ivf?

andy175
18. mar 2011

@yasminne veru tak. som už po druhej inseminácii... teraz som si chcela oddychnuť, tak som išla na PN... len som nejaka nachladnuta, tak ma to hnevá!!!! 😠

pici
18. mar 2011

@yasminne ano ano, ja som teraz v oddychovom rezime. beriem triquillar :D ten som brala aj roky predtym :D a cca 3 tyzdne trva schvalenie... takze niekedy buduci tyzden by to mohlo byt

yasminne
18. mar 2011

@andy175 Takze cakas na den D? ja som pri prvom iui tiez ostala doma ale teraz to uz neurobim radsej budem v zhone a nebu tak cas rozmyslat nad tym ci to vyslo alebo nie 😉 Ale ak si chora tak to je zase lepsie oddychovat a rychlo sa z toho dostat. tak sa drz! a kedy bude den D? teda ak som to spravne pochopila ze si po a cakas na vysledok.

yasminne
18. mar 2011

@pici Tak to nie je take hrozne 🙂 takze dalsi cyklus idete na to! no potom ma budes dopodrobna informovat oki? 😉 kto vie ci aj my k tomu nesmerujeme...

andy175
18. mar 2011

áno áno, správne si to pochopila. deň D bude myslím 30. marca. tak som si to dobre vypočítala. po prvom iui som doma nezostala, ale teraz som sa tak rozhodla preto, lebo v práci mám dosť stresu... a tak aspoň mám tu doma trošku kľud. Ja by som nad tým rozmýšlala, aj keby som v práci... a ty si tiež po IUI alebo naň čakáš???

pici
18. mar 2011

@yasminne no uvidime ako to bude.. jasne ze ti dam info... dufam ze ty ich nebudes potrebovat... kedy ides na IUI?

yasminne
18. mar 2011

@andy175 Cakam 😉 Pocitam za tak v polovici buduceho tyzdna bude inseminacia. Aj je u vas nejaky problem ci sa len nedarilo? ako dlho sa snazite ak sa mozem pytat?

andy175
18. mar 2011

@yasminne no my sme sa snažili tri roky. gynekolog ma poslal na laparoskopiu a tam mi zistili, že mam jeden vajcovod úplne nepriechodný a pravy je priechodny pod vysokým tlakom. a aj môj manžel nema nejaky dobry spermiogram - teda hlavne morfológiu spermii... takže asi tak... doktor nám najskôr poradil IUI, predsa len je to ľahší spôsob a ak sa nám to teraz nepodarí, tak si vypíšem žiadosť na IVF ale pôjdem ešte aj na tretie kým budem čakať na schválenie žiadosti... a ty chodíš kam do CAR???

yasminne
18. mar 2011

@pici zajtra budem snad mudrejsia ked mi vezmu krv a kuknu dnu 😉

pici
18. mar 2011

@yasminne supeeeeer

yasminne
18. mar 2011

@andy175 Tak nech sa pekne podari iui ked nie aj toto tak ako sa vravi do tretice vsetko naj! Ja som v Belgicku takze do car chodim tu v Leuven. je to tu na spickovej urovni tak dufam ze sa nam tu podari splodit i porodit aspon jedno babo bo sme tu len docasne 😉

andy175
18. mar 2011

@yasminne no tak budem držať päste! nech to vyjde! 😉

apolenka6
18. mar 2011

@yasminne Aho!som dnes 12deň po IUI v pondelok idem na sono a krv je to moje 3 IUI mala som 3 vajka tak uvidíme 😕 😕

apolenka6
18. mar 2011

@fomarik Tak to si ma potešila ako si dopadla!! 😵 😵 teším sa
Ty si,len 1kg pribrala?? 😕 tak to maš super zatial ja by som aj 25kg.pribrala,len nech by bolo pre čo 🙂 Dnes ste mali domácu idylku ..jáj ako bolo doma dobre všetko porobené,navarené teraz ked prídem domov večer nič sa mi nechce som rada,že si sadnem 😒 a variť musím,ale mám ten segedín tak je dobre....

jalanecek
18. mar 2011

ahojte mojka aky jsme mali dnes dnik???Ja celkom fajne len som sa qaasi prejedla apekne ma boli brucho...

yasminne
18. mar 2011

@apolenka6 😵 tak vela stastia drzim palce!!! do tretice vsetko NAJ!!! 😉

adikasala
18. mar 2011

@apolenka6 drzim velke palce aby to bolo pozitivne!!!!citam vas kazdy den len akosi nemam co komentovat.nemam nic nove...prave som po ovulke v prirozdenom cykle.cakam na april 😲 😲

adikasala
18. mar 2011

@fomarik ahoj ozyvam sa po case,ale sledujem vas kazdy den,som rada ze sa pomaly dostavas z problemov.menila by som stebou hned,napriek vsetkemu,dolezite je mat pod srdcom maly zivotik co cochvilu pride na svet!!!!uz ti to ubieha riadne. 😀 😀 😀

adikasala
18. mar 2011

@jalanecek drzim palce aby to bolo tehu naozaj!!!!

apolenka6
19. mar 2011

Dobré ráno! musím dnes ísť tiež do práce 😖 🙄 nechce sa mi no čo narobím!?

@yasminne A ty ako? tuším užívaš hormóny kedy ideš na sono kolko máš vajok 😕 ?Aj ja tebe držím palce nech druhý pokus sa ti podarí 😉

@adikasala 🙂 tak nás sleduj nadalej neboj príde čas a budeš pridávať príspevky ,áno býva také obdobie,že nevieš čo máš napísať 😕 a hlavne vtedy ked máš čakacie obdobie .... 🙂 dík za palce budem ich moc potrebovať 😨

jalanecek
19. mar 2011

ahojte mojka prajem krasne ranko ako jsme sa vyspinkali???

jalanecek
19. mar 2011

@adikasala dakujem verim v to a verim,ze to dopadlo ... 😉 😉 😉 😉

petuska123
19. mar 2011

@yasminne ahoj ano som po 2 iui a este ma caka dasli tyzden predomnou na vysledok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre