IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
28. mar 2011

ahojte babulky nebola som v mt ale u svojho gynekologa robil mi ultrazvuk a hend podla sliznice som vedela ze to nedopadlo on mi tak povedal nepoviem vas ano a ani nie ale viem ze je slaba ze vraj nieje ani vysoko a ani nizko ale mala som ju slabu ale zobrali krv a utros uz som vysadila rano kaslem na to ved na druhy krat sa to snad podari o jednej mam volat o vysledky z krvi ale viem,ze budu negativne.. ☹ ☹

hope2011
28. mar 2011

@katy33 moja, ja ti to tak prajem,aj dvojicky......a chapem, ze by ste ich prijali presne tak s laskou a stastim ako my....a naozaj prajem ti z celeho srdca krasne vajicko a aspon dve nech su...to bude oslava uz len za to ze su....aj u nas to tak bolo....po kazdom sone som bola natesena, ze jupiiiii mam vajicko, je tam,....bude ovulacia...ved to uz len ked vidis ten folikul, tak to je uz taky pocit...ze prave mozno tento je ten pravy a ten nas spravi takymi stastnymi....no a ako sa citim???, byva mi nevolno rano z tych vkladov....ale inak vsetko ok.....ja som len 5 den po zakroku....manzel ma setri...prihovarame sa fazulke len aby bola.....a verime moc, ze sa to podarilo......ty si ktory den cyklu??? kedy by malo zacat pichanie??????

hope2011
28. mar 2011

@jalanecek ja tomu stale neverim...ako by to bolo mozne.....ze test ti ukaze ze si a by si nebola????? ja naozaj neviem, ta sliznica....no ale jasne ti nepovedal, ze nie si....moja, tak na teba myslim...naozaj,stale...ze ako si dopadla...uz som len cakala kedy napises nieco...mysli pozitivne...este nie je na 100% rozhodnute.....

petuska123
28. mar 2011

@jalanecek 😖 😒 ☹ tak uz len cakat na vysledok...ja uz som dnes nedala utros tak cakam ..

petuska123
28. mar 2011

@jalanecek a ani si nevolala do MT??

jalanecek
28. mar 2011

@hope2011 moja sliznicu som mala len 8 mm a to je malo na to aby som bola tehotna lenze neni nizko a neni a ani vysoko aleutros som si uz dnes rano nedala
@petuska123 a ano volala som do mt ze mame prist zajtra ale zavolam tam znova ze neprideme ..

martina172
28. mar 2011

@katy33 jasné že si to mrcha rozmyslela a prišla. Predtým som si samozrejme už myslela, že nastala moja posledná hodina a že prasknem, ako som bola čím dalej tým viac nafučaná. Takže zasa nič. Nevadí. Aspoň môžem ísť 3.DC na odber krvi.
A čo sa teba týka. Ty brďo. Cenové rozdiely sú fakt obrovské. Neuveriteľné, ale aspoň na niečo nám sú dobré tie poisťovne. Tak verím, že to vyjde čím skor. Tebe, aj mne... 🙂)

hope2011
28. mar 2011

@jalanecek no tak to je naozaj nizka sliznica...to ani....ja som mala taku v case ovu....vies co mi pomaha na tuto sliznicu, co som zistila po vsetkych tychto sonach...lebo aj ja som ju mavala nizsiu a prizvukovali, ze je to mozny problem....ale zacala som poctivo pit caj gynastan zensky....2x denne a ako ho tri mesiace pijem a co mi robili uz asi desat krat sono pocas tohto obdobia, vzdy chvalili prave sliznicu-klo, klop, klop...ale ako som napisala, este nie je nic stratene......myslim na teba,....moc

jalanecek
28. mar 2011

@hope2011 mojko dakujem za podporu ale mne sa zdaze ja som mala pri iui sliznicu 10 mm niesom si jista lebo to nemam pisane v papieroch ale tak to asi bolo....

hope2011
28. mar 2011

@jalanecek no tak to si mala krasnu...takze asi nemas problem so sliznicou...ale ten cajik kludne pi, teda ak nebudes tehu, lebo ak je zena tehu nemoze pit ziadne bylinne caje....su tam vsetky potrebne bylinky....naozaj pomaha, nemam to len zo svojej skusenosti.....a ako sa citis???? co tie priznaky co si mala????

jalanecek
28. mar 2011

@hope2011 ahojky no budem kupim si ho priznaky prsia mam stale vetsie ale citim,ze dojde ms myslim si to a to spinenie tomu urcite nasvedcuje no ved sa nic nestalo nepodarilo sa teraz podari sa potom..A k tym testom drp povedal,ze kludne som mohla byt tehu ale ze to proste odislo a nepodarilo sa no ved uvidime ale som aj rada,ze som bola u dr pretoze uz niesom taka napnuta a nervozna apson viem na com som...a som moc rada... 😉 😉

aby
28. mar 2011

@hope2011 ako nemôže piť bylinné čaje ale s mierou, ale rozhodne nie čaje s alchemilky,myšieho chvostika a prasličky ani rôzne ženské čaje 😉 lebo sťahujú maternicu a to nepotrebujeme
napr. materina dúška alebo medovka sú super 😉 😀 😀 😀

jalanecek
28. mar 2011

uz sa blizi 13 hodina ale ved na co volat ked uz viem vysledok??Ale nie ved zavoplam pre istotu aspon budem vediet,ze je to negativne a nech uz dojde mrska co nasadim clostik a ideme do toho minule som po clostiku mala 5 folikulou a tak mi odmietli iui robit ale teraz keby tam boli chcela by som aby mi to urobili nech ich je aj 5 ja to risknem..ved uvidime ako to vsetko dopadne nejdeme predbiehat.. 😉 😉 😉

jalanecek
28. mar 2011

@hope2011 takze mojko je to negativne test z krvi uz som si aspon na istom ms sa uz zacian rozbiehat uz spinim no zaciname dalsi cylkus s clostikom 😉 😉

petuska123
28. mar 2011

@jalanecek no tak sup do druheho kola.. 😉 my uz sup do ivf.....spinenie momentalne ustalilo 😉

jalanecek
28. mar 2011

@petuska123 ja uz spinim a voala som do mt som objednana na 7 aprila na sono takze uvidime ako clostik zaberie snad uz to bude dobre

petuska123
28. mar 2011

@jalanecek a velmo uz spinis??take to hnede spinenie mas??? a uz si rano nebrala utros??

petuska123
28. mar 2011

@jalanecek ale este neberes clostil ci uz hej???

petuska123
28. mar 2011

ja som este veru nevolala do MT..idem zavolat cca o 14 hod.zavolam teraz sa mi nechce vykecavat 😀

jalanecek
28. mar 2011

@petuska123 dost uz to ide ono to musleo vyst von ved mi to meska 10 dni pekne sa mi posunul cyklus nie az 3 den cyklu zacnem brat clostil a utros som uz rano nebrala
a nebuduce po iui ked mi na 15 den letim k mojmu lekarovi a nech m i spravi krv nebudem takto cakat..

jalanecek
28. mar 2011

@petuska123 ano mne sa moc nechcelo ale ked som tam mala zajtra dojst tak som to odvolala a spon som sa objednala 😉 😉

petuska123
28. mar 2011

@jalanecek svina ten utros!!!!!!! ako je mozne ze daktore baby dostanu mrchu aj napriek utrosu 😒 a nam sa to posuva 😠

petuska123
28. mar 2011

@jalanecek a ked sa ma spytaju ci som si robila test tak mam povbedat ze nie???cico???ked som si ho nerobila 😲

jalanecek
28. mar 2011

@petuska123 ja to tiez nechapem preto som ho rano uz nedavala ja si ho enchcela dat ani vcera vecer ale mm nech si ho dam tak som dala a uz som mohla mat mrchu davno riadne rozbehnutu nechapem preco to takto v centroch robia a nezoberu nas hned na 14 dpo a mali by jsme pokoj

jalanecek
28. mar 2011

@petuska123 oni sa ta budu pitat no povedz jim pravdu ze nie ze ti dosla mrcha na cas....ci mas nejake priznaky tehu???

petuska123
28. mar 2011

@jalanecek asi maju vela toho alebo co....aj ked uz len kvoli krvy sa tam srat. ja by som aj tak nesla uz len v tom pripade keby som mala pozit.test 😀 😀 😀 😀 ja som si dnes tiez uz utros nedala

petuska123
28. mar 2011

@jalanecek ja neviem ake su priznaky tehu 😀 😀 😀 😀 takze nemam

jalanecek
28. mar 2011

@petuska123 no vidis ja mala aj pozitivny a mrcha ja tak dosla ja testom neverim zbytocne robia len nervy najistejsiu mas krvicku maju toho asi vela ale aspon keby sa nam zadarilo bolo by to suepr...

jalanecek
28. mar 2011

@petuska123 ani ja uz neviem nic vidis aj krcok som mala tvrdy boleli ma ukrutne prsia tehu test pozitivny a nic neveriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmm 😠 😠 😠

petuska123
28. mar 2011

@jalanecek no ja som mala stale negat.testy tak asi mna neklamu 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre