IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
6. apr 2011

@katy33 tak to mas potom kratky protokol? ake mas injekcie?

hope2011
6. apr 2011

@pici dakujem velmi pekne.....si zlata, ze na to myslis🙂

aluska1973
6. apr 2011

@katy33 katy pregnyl som mala pichnutý som si to aj myslela tak potom už pockam asi až na krv do 15.4 aleaj tak dakujem za odpoved

pici
6. apr 2011

@hope2011 no drzim hlavne palce :D

hope2011
6. apr 2011

@sammira ahoj, mne robili kontrolne sono tesne pred zakrokom.....aj sme to cele prebrali, ze ake su vajicka velke, v akej faze cyklu presne som...bola som s tymto velmi spokojna, presne som vedela, co sa deje...a potom po zakoroku mi doktor ukazal spg priamo tam kde ich strekli🙂

hope2011
6. apr 2011

@pici no si velmi zlata...vsak aj ja tebe....nech sa konecne dockas aj ty vytuzeneho babatka...si pichas, vsak??? ako to prezivas?????

katy33
6. apr 2011

@pici No mojenko, ja idem pichat merional - a to, prosim pekne ešte len pred IUI, to keby malo takto dlho trvat schvalenie pred IVF, tak by ma švihlo... 🙄 ...a ty kedy ideš na kontrolu, ako sa dari vajkam? 😉

pici
6. apr 2011

@hope2011 v pohode. dneska ma uz docela dost bolia vajecniky, brucho mam dopichane. ale nie je to nic co sa neda prezit...

pici
6. apr 2011

@katy33 a ty pichas pred iui? tak to som netusila ze sa to takto robi

andy175
6. apr 2011

@hope2011 Myslím, že MS som dostala tak na piaty deň alebo tak nejak... ale teraz nemam taku silnú aku mavam, možno sa to ešte len rozbehne... sama neviem.

sammira
6. apr 2011

@hope2011 to naozaj?ake mile.mne na 10DC zobrali krv a urobili sono a na zaklade toho povedali,ze kedy bude IUI.a v den IUI uz mi urobili zaskrok a za 5 min.som isla domov.skoda,ze taky postup nemaju aj v GF

fomarik
6. apr 2011

@pici no rastiemem pekne. Už je to očividné. Dokonca mám taký pocit, že dnes sa objavili aj slabunké pohyby. malá váži 370g. ritku už mala nad mojim pupkom. No a ja som stále ešte nepribrala ani kilo.

katy33
6. apr 2011

@pici No , presne tak.....musim pichat, pretože clostil mi vôbec nezaberal, nereagovala som nan, resp. moje vaječniky su uspate ako šipkova ruženka 😀 ...a ešte neviem kolko kuskov budem pichat, pretože dr. zahlasil, že ja budem potrebovat takych 20-25 ks injekcii, tak som z toho vytešena, len aby to tu už bolo....ak nam nevyjde IUI, ideme do IVF, tak to bude radost potom pichat znova do brucha 😀 😎

tinasc
6. apr 2011

@pici no mne z GF volali, to má ešte prísť aj poštou? a ozaj to si musíš vybaviť aj predoperačné čo?

tinasc
6. apr 2011

@hope2011 držím palce na zajtrajší test, nech je pozitívny!!! 🙂 🙂 🙂

tinasc
6. apr 2011

@fomarik tak gratulujem k definitívnej babulke 🙂 pekne rastiete, to je super... a to že si nepribrala ani kilo, buď len rada 🙂 potom sa dostaneš ľahko do formy 🙂

fomarik
6. apr 2011

@katy33 jááj, mojenko, ja ked citam tie tvoje správičky ako ti ešte stále po 7 týždnoch neschválili žiadosť, tak mi je do plaču. To ty si snád "dieťaťom šťasteny" alebo čo? Za to, čo si prežiješ, si zaslúžiš, aby IUI vyšla na 1krát a žiadne IVF by nemuselo byť, lebo ty už budeš prenádhernou tehuľkou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

adikasala
6. apr 2011

@fomarik super ze sa malinka ma dobre a rastie vam....to meno ta plne chapem,ved je tolko peknych mien.... 😀 😀 😀

adikasala
6. apr 2011

@hope2011 drzim palce na zajtra,potom napis ci mas dve ciarky 😲 😀 😲 😀

adikasala
6. apr 2011

@pici ahoj aj ja picham pred iui vola sa to puregon!!!

pici
6. apr 2011

@tinasc ano uz som ich absolvovala :D ano dojde to aj postou

pici
6. apr 2011

@adikasala no to su mi novinky, ja som brala len clostyl a to bolo vsetko

pici
6. apr 2011

@katy33 boze to som netusila ze taketo trampoty su spojene aj s IUI

pici
6. apr 2011

@fomarik stastna to zena :D

petuska123
7. apr 2011

@hope2011 ahoj no ako?? si dopadla,???dako nepises 😒

katy33
7. apr 2011

@fomarik 😲 😲 😲 ....si moje slniečko, vieš to 😲 😲 😲

tinasc
7. apr 2011

dobré ránko všetkým 🙂

katy33
7. apr 2011

Babulkyyyyyy, volala som do MT a tam mi povedala, že orave im to došlo, žiadost schvalena, tak mi recept pošlu poštou, začinam papat duph., aby ms prišla tak, ako ma a o 14 dni začiname pichat, juchuuuuuuuuu.....konečne sa niečo udialo a ja už taka nabrusena, že určite budem drškovat 😀 😀 😝

katy33
7. apr 2011

@hope2011...zlatnko, myslime na teba, tak sa nam ozvi 😉

tinasc
7. apr 2011

@pici no tak to som zvedavá, čo mi internista povie, keď bud. mesiac prídem zase za ním, že chcem predoperačné, však som si ich robila pred 3 týždňami 🙂 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre