IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
19. apr 2011

Babulky, mne ako chlpy stoja - no tak teraz zavadzam - mam ich čerstvo odepilovane, tak som bezchlpa, noooo, ale sem-tam sa predsa nejaky najde 😀 😀 😝 ...ste zlatunkave, mam vas velmi rada 😲 😲 😲
@adikasala ...ty moja veštica, si mi to normalne poslala 😀 ...a ja to obratom posielam tebe, ale dobre zavirene tehu virusikmi 😉 ...babulka, aj ja chcem vidiet tu napisanu tu užasnu spravičku od teba, takže at to fiči 😀

@walta ...zlatino, le n sa pekne krasne snažilkujte o sto-dvesto, ja som živy priklad, že to ide....neverila som, že by to šlo u nas prirodzene, dokonca na tabl. na stimulaciu som vôbec nereagovala a teraz, ked som sa už vytešovala, že idem na inj. a konečne sa dopracujeme k IUI, tak sa stal zazrak....zlatino, nič nie je nemožne..

petuska123
19. apr 2011

@katy33 ty brdo!!!!!!!!!!!!!!!si ma sokla teraz ale ti velmooooooooooooooooooooooooo gratulujemmmmmmmmmmmmmm a bude to pozitivne aj skrvy tesim sa stebou kiezby aj nam ostatnym to tak vyslo bez zakrokou.............

petuska123
19. apr 2011

@katy33 a to ta co napadlo si spravit test?? ci ti mrcha nedosla??

katy33
19. apr 2011

@petuska123 ...tiško dakujem, Petka,.....to Zuzanka tu je taky pokušitel, že nech si test urobim, mne by to ani nenapadlo, jedine, čo mi bolo zvlaštne, že ma hrozne prska boleli, ale hrozne a nafukli sa mi - z jednotiek na dvojky 😀 ...ja ani neviem, kedy by mi mala prist ms...ja som mala v nedelu ešte duph. a po duph. mi ms chodila aj až na 8.den, tak fakt som to nečakala....

petuska123
19. apr 2011

@katy33 no ty ceckana 😉

katy33
19. apr 2011

@petuska123 😀 😀 😝 ....wrrrrrrrrrr.... 😀

pici
19. apr 2011

@adikasala hej aj dneska som to mala... ale nepripisujem tomu ziadne veci, bola som u svojho dokyho povedal nech som pekne v klude a dobre bude :D

pici
19. apr 2011

@katy33 velmi sa tesim.. zatial potichucky... je to uzasne... perfektne.... neviem co povedat... ja som hovorila ze sa to tu pekne roztehulkuje... no proste bomba...

pici
19. apr 2011

@hope2011 zlatik zajtra mate IUI? drzim palce... tearz to urcite vide :D

pici
19. apr 2011

@tinasc pod 45 stupnovym uhlom a ked je uz dnu necitis ju vobec, citis iba to prve pichnutie

zuzanka7834
19. apr 2011

@katy33 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥♥♥♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ♥ 😵 ♥♥♥ 😵 ♥♥♥ 😵 😵

petuska123
19. apr 2011

@zuzanka7834 ako robis tie srdiecka??? 😒

petuska123
19. apr 2011

@zuzanka7834 ale si toho popisala. 😀

katy33
19. apr 2011

@zuzanka7834 😀 😀 😀 .....tfuuuuuuj, tfuuuuuj, tfuuuuuj, tfuuuuuuj, tfuuuuj, tfuuuuuj, tfuuuuj, tfuuuuj, tfuuuuuj, tfuuuuj, tfuuuuj, tfuuuuuj, tfuuuuj, tfuuuuuuj, tfuuuuuj, tfuuuuuj, tfuuuuuj, tfuuuuj, tfuuuuj, tfuuuuj...dufam, že si popluvana od hlavy až k päte 😀 😀 😝 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 .....a zajtra očakavam krasnu spravičku, zlatko....mam ta rada, slniečko moje, si uuuuuužasnaaaa, a ešte budeš užasnejšia ako tehulka - teda už si 😝 😝 😀 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

zuzanka7834
19. apr 2011

@katy33 Milacik Tvoja sms bola slnieckom mojho dnesneho dna 🙂

zuzanka7834
19. apr 2011

@petuska123 to ma naucil fomarik 🙂 Prezradim Ti vyrobne tajomstvo> alt259 😉

petuska123
19. apr 2011

@zuzanka7834 idem skusit ♥♥♥♥ jej

petuska123
19. apr 2011

☻ ■ ♥ aka sranda 😀

zuzanka7834
19. apr 2011

@petuska123 ja som takto popisala dva riadky kliky-hakov 😀

petuska123
19. apr 2011

@zuzanka7834 aspon vidis ako sa v praci nudim ach jaj

petuska123
19. apr 2011

@walta ahoj no volalla si do caru???co ti povedali?

zuzanka7834
19. apr 2011

@petuska123 aj ja som v praci, jaaaaj, ako rada by som bola niekde vonku na slniecku, nie tu v tejto kobke 😠

petuska123
19. apr 2011

@zuzanka7834 tie dve // v tabulke znamenaju testovanie??

petuska123
19. apr 2011

@zuzanka7834 ty zajtra testujes??? a katy mala testovat v maji trosku to predbehla 😀

zuzanka7834
19. apr 2011

@petuska123 v pripade babuliek-cakateliek ano, v pripade babuliek-tehuliek je to datum, ked si nasli svoje // 😉

petuska123
19. apr 2011

moj mm ma zajtra narodky

petuska123
19. apr 2011

@zuzanka7834 aha chapem

zuzanka7834
19. apr 2011

@petuska123 ale Katarinka je superzienka a straaaasne si to zasluzi, preto jej dovolime sa predbiehat 😀 Ja testujem zajtra, ano... Rano idem na krv, bojim bojim... 😔

petuska123
19. apr 2011

@zuzanka7834 a testnes?,ci pocas na vysledok krvy?

zuzanka7834
19. apr 2011

@petuska123 tak to by bol pekny darcek pre Tvojho mm, keby mi testik vysiel pozitivne 😀 😀 😀 😀 😀 zartujem 😉 Co si pre neho prichystala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre