IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
5. nov 2010

@jerryjanka Ako tak pozeram, vy budete mat možno vianočne dietatko 😲 Juj, tak to teda bude darček - najkrajší na svete 🙂

aby
5. nov 2010

@katy33 no práve na to som myslela musíme zvyšovať pôrodnosť heh 😀

katy33
5. nov 2010

@aby Presne tak 😀 I ked mam pocit, že pôrodnost je momentalne dost vysoka - ved všade, kde sa pozriem vidim deturence , al. tehulky 😕 Nesmieme zaostavat a musime sa už aj my pridat 😀

aby
5. nov 2010

@katy33 no všade kde kuknem všade kočíky, malé babatká alebo tehotné už by sa aj nám patrilo do tej fázy dostať 😀

petuska123
5. nov 2010

teraz som sa docitala ze pri zlom tvare spermii vlastne spermia neprejde cez obal vajicka .tak potom naco odporucaju IUI ked tam musi prejst cez obal ci sa mylim??cico??ci dako tie spermie upravia aby boli pekne rovne??

fomarik
5. nov 2010

@apolenka6 Ale čerta poslúchajú 😠 . Dnes som sa skoro zbláznila...ja chcem radšej čistiť záchody 🙄 To sú čistí blázni!!! Veru, týžden je už pomaly za nami. Bojim, bojim 😨

fomarik
5. nov 2010

@elienocka Ja idem predsa toho 15-teho na sono aj na krv

fomarik
5. nov 2010

@katy33 veru, aj mne sa zdá, že tá pôrodnosť ako stúpa...len by sa už mohla pristaviť aj u nás, však? Dnes sme v práci zapíjali dcérku, ktorá sa včera narodila kolegyni...ja som sa rozplakala.... !!!!!!

fomarik
5. nov 2010

@petuska123 Podľa roho, čo ja viem, tak pri odbere spermií ich pred IUI "prečistia".. vyberú tie úplne naj - suprovejšie, najkvalitnejšie. Podľa morfologie a pohybu. Držím palce.
Ale inak moj manžel mal tiež zlý spermiogram..... aj morfologiu, viem, že mal veľa, veľa mrtvych. začal brať tribulus terestris a karnitín, a teraz je jeho spg priam ukážkový. A ešte vit. E.

fomarik
5. nov 2010

@aby Mojenko, odpáľ nám to tu...nech neklesáme na duchu.... Pfuj, pfuj, pfuj 😉 😉 😉

fomarik
5. nov 2010

@jerryjanka Si zlatá... ved často na teba myslím,teda už na vás..aj s bábikou 😉 ...si pre mňa svetlým bodom v tomto boji 😔

elienocka
5. nov 2010

@katy33 to mas pravdu je moj maly anielik teraz sedi vedla mna.

elienocka
5. nov 2010

@fomarik tak sa tam stretneme

fomarik
5. nov 2010

@katy33 My máme presne ten istý problém. Nízku sliznicu, slabunkú mrchu.... tak želám pekné a úspešné clostilovanie!!

fomarik
5. nov 2010

@elienocka Jééj a na kolkú si objednaná?

aby
5. nov 2010

@fomarik no neviem neviem heh 😲

elienocka
5. nov 2010

@fomarik medzi 7-8.mam ist na krv a na sono a potom okolo 15.hodiny vysledky. 🙂 🙂

fomarik
5. nov 2010

@elienocka Tak isto aj ja. Ale my prídeme o trošku neskôr, pretože nám sa nedaá na tú 8 hodinu. Manžel ráno končí v práci ( pracuje v BB), takže ja o 5.00vyrážam busom za ním a o 7.15. som len v BB. Odtiaľ to potom máme takú dobrú hodinku autom 😠

elienocka
5. nov 2010

@fomarik skoda ja som sa tak tesila.

fomarik
5. nov 2010

@elienocka ale človek nikdy nevie! Možno to stihneme 😅

jerryjanka
5. nov 2010

@fomarik ja budem vždy velkym zastancom IUI ked nič aspon to skusiť 3x - stojí to za to - ak teda nie je problem ktory sa cez iui neda vyriešiť
držim moc paluchy

fomarik
5. nov 2010

@jerryjanka 3x to určite skúsime. Ale neviem čo bude nasledovať potom 😔

jerryjanka
5. nov 2010

@fomarik no nič ved ty si už tehula 😵 😵 😵 a mam u teba čokoladku 😀 😀

fomarik
5. nov 2010

@jerryjanka Bábika moja krásna zlatá.....ja ti kúpim aj celú fabriku na čokoládu!!!!!!!!!

jerryjanka
5. nov 2010

@fomarik no ja ale nemôžem jedine ak dia - zistili mi tehu cukrovku 😢

fomarik
5. nov 2010

@jerryjanka Mojenko, neboj, Tehulkovanie so sebou prináša mnoho takýchto nezvaných návštevníkov. Ale fruktozu môžeš, takže ti imaginárne pošlem veeeeľký košík jahôd! 😉

jerryjanka
5. nov 2010

no ani ovocie by som moc nemala teda
no nejak to tych 10 tt snad ešte vydržim ale umrem lebo ja som strašne zavisla na sladkom

katy33
6. nov 2010

@fomarik A tebe mojenko, do akej vyšky narastie sliznica pri clostile, aj ti davali nejake ine tabletky na podporu ratsu 😖 A ja som dnes cela vytešena začala s clostilom a bum ho, zabudla som si na obed dat 1 tabletku, čo teraz-dve zaraz si nechem dat, či risknem? Zlatko, nemáš sa čoho bat, maš to tam, vysledky budu jednoznačne 😲 , tak tomu verim, tak to tak bude 😝

makovicka53
6. nov 2010

@katy33
@fomarik ..ahojte ja sa pridavam k vasej konverzacii ak teda mozem 🙂 .....tiez mam problem s nizkou sliznicou mavala som len max 6 mm ale po uzivani clostylu zrejme po nom sa mi zvysila na 8 mm uz mi hrozila hystologia....vdaka bohu ze sa zvysila...tiez mam uplne slabu mrchu len spinenie no a moj mm ma zas zly spermiogram morfologiu na figu....teraz cakam kym dostanem a ideme absolvovat IUI....dufam ze to vyjde....ale poistila som sa tym ze som vypisala aj ziadost o IVF ktoru by som moc nerada absolvovala....no v najnutnejsom pripade nic neostava....snazime sa o malicke skoro 2,5 roka....a uz viac nechcem cakat....trosku som si vam vyliala srdce...a vy mate aky problem?

katy33
6. nov 2010

@makovicka53 Mojenko, vitame ta ,,tu u nas,, 🙂 Nebojkaj sa ty nič, všetky to dobojujeme do štastneho konca, to je viac než iste 😎 My sme tiež odhodlani ist na IVF, ak nam nevyjdu IUI, ale verim, že ani vy, ani my ho potrebovat nebudeme, pretože nam sa to podari s IUI-čkom 😵 A kdeže vy chodite do centra? Tiež si Heliosáčka? 😝 A s tvorenim vajok nemáš problem, pretože u mna je to tak, mne same vajka nerastu, a tym padom mi nerastla sliznica. Ale myslim, že aj pri IUI, ked zistia, že sliznica nie je priliš vysoka, nasaia estrofem - myslim 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre