IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kaaaty
18. máj 2011

@lea101 ahoj ty chodis do iscare v BA...ja sa tiez chystam na druhe IUI, a tiez mam protilatky...drzim vam palceky

zuzanka7834
18. máj 2011

Ahojte moje mile, zase som tu len na skok, prave sme dopozerali zufale manzelky, ja ich zeriem 🙂 Ale potom som si na chvilku este vydobila PC tak sa aspon trochu ozyvam 🙂 Ospravedlnujem sa, ze sa ozyvam iba raz a potom uz nereagujem, ale neda sa mi fakt castejsie... V praci to mame teraz perne a doma je tiez stale nieco...

Chcem Vas poprosit chrustiky moje, drzte nam na zajtra palce, ja viem, ze to bude len konzultacia, ale predsa mam zvlastny pocit, na jednej strane sa tesim, lebo mozno je to krok vpred, na druhej strane je stale ten strach a pochybnosti, ci sme az sem chceli zajst, ci predsa len nepockat... ach, verim, ze doky nas zajtra presvedci...

@fomarik jáááj cica, si ma pobavila... ja som teda vsetko len nie pedant 😀 😀 😀 Ani tych smejov som sem nemala dat, skor je to na zaplakanie 🙂 Nie ze by som nemala rada poriadok, ja ho milujem, aj ho viem spravit, len udrzaaaat... och to je moja smrt, ja teda vobec neviem udrziavat poriadok... 😠
Inak, aby som nezabudla, vybrali ste krasnu farbu detskej izbicky 😉

@oknosmas srdienko a ty si mi ako? este mas bolesti? Moze to byt podla mna vela veci, aj to zlt

@zambilka budem Ti drzat velke palceky aby sa to podarilo. mate za sebu velke rozhodnutie, tak nech sa vam to vrati vo forme velkej radosti 😵

@dzuli08 😵 jej, tak mozno dievcatko? Mate uz nejake tipy na mena (aj chlapcenske, keby nieco?) 😉

@tinasc Tinka a kolko vajicok si mala, ked pises ze malo... Niekdy je menej naozaj viac, urcite budu kvalitnejsie nez ako keby ich bolo napr. 20, neboj... 😉

@hope2011 mojenko ty mas teraz zakazane byt smutna, aj ked su to iba tehu hormoniky. Ja ti to zakazujem 🙂 ty teraz mozes byt iba spokojna a pokojna, fazulka citi vsetky tvoje pocity 🙂

@zuzancek22 zuzanka a kedy ste podpisovali ziadost? My ideme zajtra na konzultaciu, predpokladam, ze tiez budeme podpisovat...

zuzanka7834
18. máj 2011

Pokracujem s citanim na str. 424 🙂

@fomarik milacik konzultacia ohladom ivf 🙄 Ja som to uz asi vzdala... alebo sa snazim veci urychlit nasilu, ja uz neviem ale viem, ze dlhsie uz cakat necinne nemozeme 😔

@lea101 spravny pristup k statniciam, tak sa mi to paci 🙂 Ja som mala dvojodborove studium a jeden odbor som si odstatnicovala pocas pobytu na erazme... som si len odskocila do blavy a vyslo to 😉 Co studujes?

@katy33 srdienko rada citam, ze ste uplne v poriadku 😵 Odlozim Ti jeden dzemik, chces? Aspon budeme mat o dovod viac sa stretnut niekedy 😀 A co sa tyka kvalitky, prva davka je trochu tekava, ale aj tak chutiiii 😀

@mirus11 gratulujem pani manzelka 🙂 😵 😵 😵 a prajem Vam krasny zivot, celej rodinke, nech sa len rozrastate a mate jeden z druheho vela radosti 😵 Cheers! 😉

zuzanka7834
18. máj 2011

jáááj, zase som spisovatelka 😀 😀 😀 Neva, kocky moje, idem spinkat, dobru noc Vam prajem 🙂

lea101
19. máj 2011

@kaaaty anoooo? a na seba mas protilatky moja zlata alebo na partnera? Ja na seba samu , velmi tomu nerozumiemm a neviem kde si mam nastudovat viac o tom. ☹ Ale som po druhom IUI dnes je den 4 🙂 a velmi velmi si to prajem, poctivo berem prednison a zacinam mat z neho niektore side effects... 😠 😖 Kedy mas druhe IUI ? budem ti drzat palceky.🙂

lea101
19. máj 2011

@zuzanka7834 ahooj🙂 filologiu🙂 ach jaj. 😀 uz aby bolo po... 🙂

lea101
19. máj 2011

@zambilka do bruska niekde pod pupok to nasmeruj mojko. aj ja som pichala pred IUI v sobotu .. teda mm🙂 ja som zavrela oci ako vzdy🙂 velmi velmi drzim palceky.... 🙂

fomarik
19. máj 2011

@zuzanka7834 srdiečko, neviem, či si už po... konzultácii alebo nie, ale slubujem, že som na teba myslela od samého rána, od 6.00. Mirko ma vytiahol z postele, bo sme išli na trh kupovať priesady 😖 Daj nám vedieť, ako ste dopadli 😉

hope2011
19. máj 2011

@dzuli08 no mna boli ta 8 ale len vtedy ked rastie...teraz sa zastavila, tak som rada..neboli...ale som zvedava co ma este caka s tymito zubkami mojimi....🙂 a manzel moj mi uz veru tvrsi, ze som nejaka naladova...ale ja nie som...vobec si to nemyslim 🙂 alebo zeby ano???? 😒

hope2011
19. máj 2011

@oknosmas tak to som stastna, ze ti ti uz prechadza...teraz uz len dobre bude....a o tyzden nam napises, zeeeee 🙂 budu //. si zober, ako to rychlo uteka, uz len tyzden a budeme vediet ako si dopadla...moc drzkam palce 🙂

hope2011
19. máj 2011

@zuzanka7834 ano moja 🙂 uz mi je podstatne lepsie 🙂 ved to bol len nejaky hormonalny vykyv, alebo co !!!! no co uz, tie hormony sa nedaju oklamat 🙂 a ty sa mi mojinka ako mas???? co idete podnikat teraz dalej??? si spominala, ze idete do anglicka, vsak???

ursula5
19. máj 2011

@zuzanka7834 s tým vekom to nie je také strašne teraz mám 35 ale neviem kedy sa nám to podarí a 40tke sa mi nechce rodiť ale nič iné my neostane ak sa nám to nepodarí.... mm je mladší o 7 rokov takže ten ma času ako hus klasu takže je to paradox on je mladý a má zle výsledky ja som staršia a mám všetko v poriadku. Takže budem držať palce ja som tiež zvedavá koľko nás to výjde ..... keby som mala aspoň istotu že nám to výjde ale to je len vo hviezdách.... Takže hor sa do toho!!!! 😀

ursula5
19. máj 2011

@majca55 tak to ešte troška potrvá kým budeme tehu ale čas letí rýchlo ..... my ideme ešte len žiadosť spisovať 24.5. tak uvidíme čo nás vlastne čaká určite sa ozvem čo a ako. 🙂

ursula5
19. máj 2011

@alibabaa tak ideš do ďalšieho IUI hneď v tomto cykle 🙂 budem držať palce.... my ideme už na IVF prá konzultácia n budúci týždeň tak som zvedavá čo ma čaká, budem Ti držať palce. 🙂

ursula5
19. máj 2011

@alibabaa ešte Ti neprišla mrcha??? veď si mala IUI o deň neskôr ako ja a ja už mám aj po mrche 🙂

hope2011
19. máj 2011

@mirus11 jeeeeej, ty si bola krasna nevesta 🙂 tak aka bola svadba???? malicke posluchalo????

alibabaa
19. máj 2011

@ursula5 no aj prvy krat mi prisla o 6 dni neskor... no teraz mi prisla 18. a mam dilemu ... 11.den vychadza na sobotu a to mi krv nezoberu... 12 den mi oba razy robili iui... ked pridem v pondelok to bude uz 13 den a obavam sa, ze to uz bude zasa neskoro... myslis ze sa mozem tvarit ze prisla 17 a 11 den mam piatok????? alebo to mam nechat tak a urobit si pauzu? to ale potom asi az do septembra skor nam to s mm nevychadza. ma plny kalendar povinnosti na leto... a obavam sa ze vzdy ked bude treba aby bol doma bude niekde vycestovany...
a na druhej strane zasa rozmyslam, ci to tak nahodou nema byt.. tak rozmyslam ci tlacit alebo netlacit na pilu...

a dnes mi volali, ze mi poistovna schvalila IVF :o)

mirus11
19. máj 2011

@zuzanka7834 dakujeme,si velmi zlata

mirus11
19. máj 2011

@hope2011 no svadba bola uplne super a malinky velmi posluchal.

zuzancek22
19. máj 2011

@alibabaa a kedy si si dávala žiadosť?

alibabaa
19. máj 2011

@zuzancek22 18 alebo 19 aprila.. preco?

zuzancek22
19. máj 2011

@alibabaa len tak chcem vedieť kedy sa dočkám aj ja, ale tak so si ja určite počkám, lebo mne ju poslali ešte len začiatkom mája. takže do polovice júna musím byť trpezlivá 😵 😵 😵 😵

oknosmas
19. máj 2011

@hope2011 ved snad hej.... vidim, ze si si uz zmenila aj pas..konecne... drzte sa!

oknosmas
19. máj 2011

@zuzanka7834 uz to v podstate preslo, len sem tam citim, ze nieco v bruchu predsa len mam, ale uz je dobre. mozno vela robi aj psychika a po maily od docenta som sa upokojila. budem ti drzat palec zajtra.. a urcite to nebolo zle rozhodnutie...je to krok vpred...a verim, ze tym spravnym smerom 😉

oknosmas
19. máj 2011

dnes som riadne unavena...cele popoludnie som stravila s deckami na slnku, vonka...tak som hadam uz aj pripecena....musim doplnit tekutiny, lebo zhyniem....a vobec neviem, kde zacat citat.... 😅

zambilka
19. máj 2011

@zuzanka7834 veru velké rozhodnutie 🙂 tak už len sa modlit a dufat že sa dočkáme 😉
@lea101 mojka a budeš aj testovat? 🙂 a kedy sa ide po iui na krvičku? super do brucha si pichnem aj sama nemusím nikoho otravovat 😝

zambilka
19. máj 2011

@tinasc ako dopadla kontrola? dufam že ok 🙂

petuska123
19. máj 2011

tak baby ziadost schvalena termin 30.5. s koordinatorkou a ideme na to

tinasc
19. máj 2011

@petuska123 super, super 🙂

lea101
19. máj 2011

@zambilka na krvicku idem 30. Maja to je 14 dni po IUI🙂 Testovat neviem ci budem lebo minule IUI som testovala a len som sa vynervovala ... 😅... ano do bruska sa to picha ...si musis kus bruska alebo koze zobrat medzi prsty tam pod pupkom ( tam by to malo byt nakreslene ) a tam si to pichnes. Je to malilinka ihla 🙂 nezabudni si kupit dezinfekcne tamponiky🙂 nie su sucastou castou injekcie. Predavaju to na kusy v lekarni🙂 Drzim palcekyyyy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre