IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zubrienocka
22. jún 2011

@fomarik Ďakujem moja, ďakujem 🙂

fomarik
22. jún 2011

@zuzanka7834 ale áno, chodí sa. Aj my s apojdeme mrknuť, ale až po 14 juli - vtedy som oficiálne na materskej. Ja ti dám avízo. Inak moj doky mi hovoril, aby som sla rodiť do MT...no on si to ľahko predstavuje. Mirko vpráci v BB, ja vo VK s odtečenou plodovou vodou a ešte mám isť do MT 😖 . Bude to predsa len Lučenec city 😉 Potom ťa tak oplujem ( decentne, neboj), že budeš mať hned dve babuliatka 😉 😉 😉 😉 😉
Zlatko, ale vy ste predsa už dalej ako len na začiatku, ved schvalenie žiadosti je veeeľký krok vpred. A to, že ste čakali "len" 4 týždne, to je dobrá bilancia. len nech dobre reaguješ na stimulku a aby si mala veľa kvalitných folíko 😀 v

petuska123
22. jún 2011

@zuzanka7834 na opu mozno pjdem v sobotu alebo v pondelok pomaly mi foliky dozrievaju aj ked ja si nemyslim ze pomaly kedze dnes som 10 dc a maju od 10 do 12 mm na ten 14 dc budu mat cca 18. no uvidi sa co povie na dalsej kontrole v piatok 😔

fomarik
22. jún 2011

@kaaaty mojka, ja som tiež testovala Rapiclearom, ako katy33 abol negatívny a ja som už bola tehu a krvička samozrejme pozitívna. testy nie su veľmi smerodajné, i ked potešia ked vidíš //...ale mojenko aj to príde. Mne sa veľmi osvedčila značka Via test baby test..ten mi uázal na 13DPO slabu čiaročku ( ale s citlivosťou 10, samozrejme 😉 ) Ešte trošku počkaj s testovaním.Aj tinesc test ukazál veľké nič, a vidíš...je tehuľka!!!!!! 😉

ketere
22. jún 2011

@kaaaty len si pekne počkaj na krvičku, testy klamú... verím, že to dobre dopadne🙂 daj potom vedieť, držím palčeky🙂

ketere
22. jún 2011

@katy33 ďakujem.. uvidíme, zajtra idem na ultrazvuk, dámpotom vedieť, ako som dopadla🙂

apolenka6
22. jún 2011

@petuska123 krásny počet vajíčok máš ...teším sa neboj všetko dopadne na jednotku 😉 a myslím si,že vajká majú krásne rozmery 🙂

apolenka6
22. jún 2011

@zuzanka7834 ahooooooj!! 🙂 my o vlku a vlk na koníku 😀 dnes sme boli s Katkou na kávičku po práci trošku som ju zobrala sa vyvetrať aj ked bolo dusno a neviem či jej to prospelo to teplo 😕 inak sme si pokvákali a aj sme ta spomínali a ty si zrazu tu?!? 😕 😵 teším sa ,že máte žiadosť schválenú a ste sa odhodlali na veľký krok v pred ...tak dovolenku ste mali?? óóó 😨 no len aby vám ta schválena žiadosť bola na niečo dobrá 😉 a máte už dieťatko "zamiesené" to tak býva a budete ako Katy ...veľmi by som Vám to priala ♥ spisovatelka naša 😉

apolenka6
22. jún 2011

@fomarik a stará parta sa asi opäť rozbieha .....

mirus11
22. jún 2011

@petuska123 aha,to som nevedela,ze injekciami

katy33
22. jún 2011

@zuzanka7834 No ahoj cicuš 😀 😀 😀 ...konečne ta tu máme, si nevieš predstavit, ako si nám tu chybala...ale máš to ospravedlnene, že si mala absenciu kvôli dovolenke, je fantasticke, že ste si krasne oddychli, načerpali novych sil - presne toto fazulka potrebuje 🙂 😉 Paradička, že žiadost schvalena je konečne v rukach, ale ja by som si tiež velmi priala, aby ju nebolo treba 😉 To by bola nádhera a v auguste ta bude nasledovat apolenočka-tiež budu dovolenkovat 😉 a ešte by sme stihali aj to tehu stretko 🙂
Tak ti nasolili dlhy protokol? A to vlastne na základe čoho určuju 😕 Tak do konca leta budeme mat konečne dalšiu tehulku 😉

katy33
22. jún 2011

@apolenka6 Pchaaa, micka moje, bolo mi uplne, že užasne-suprovo.eňo-ňuňo 😀 Ved sme zasa kvakali takmer tri hodky 😕 😀 tešim sa na dalšie venčenie 😀 😀 😀

bambulla
22. jún 2011

ahojte baby chcem sa spytat je tu niektora z vas ktoru na IUI pripravoval doktor Hudec?

tinasc
22. jún 2011

@zuzanka7834 ahooooooj, no dávno si tu nebola... veru... 😉 takže dovolenočka, no tak to muselo byť super... verím, že ste zrelaxovali, oddýchli si a šup sa do ivf, ak sa dovtedy nezadarilo 🙂

aby
22. jún 2011

@zuzanka7834 dúfam, že ste si to super užili 😉
a perfektná správa 😀 to sme na tom rovnako ja teraz začínam mám 16dc no a odber niekedy v júli. Neboj koordinátorka ti všetko vysvetlí aj na papieri ti to dá neboj ja som mala s toho guláš tiež. Dočkaj času ako husa klasu 😀 😀 😀 😒 len sa uvolni a nerob si nervy 😉
ja som išla na Pnku keď som začala pichať decapeptyl, osobne som bola 65dní na PNke ešte som chcela zostať na koľko mi nebolo dobre a všetko ma bolelo mrchu som mala skoro 10dní a docela som mala veľké bolesti 😒
No teraz som nezamestnaná a docela mi to vyhovuje a žiadne starosti 😉 😀 😀 😀

fomarik
22. jún 2011

@apolenka6 áno, rpzbieha a veľmi ma to teší... také príííjemné písmenkovanie a koníkovanie má hned inú šťavu 😵 . Tak vy ste dnes boli s katkou na rande.. a ja chcem..... Bože, my by sme sa vedeli debatovať asi celú večnosť, ak by sme boli všetky spolu 😀

fomarik
22. jún 2011

@aby mojenko, tak ty si nezamestnaná, Ja o pár dn í tiež...už mi výpoved poslali poštou, ale je mi to jedno 😖 . Tak budete mať klub IVF-káriek 😀 😀 😀 .. len nech to všetko padne na urodnu podu a nech ste čím skor poriadne tehule))))

aby
23. jún 2011

@fomarik jj a ani mi to neprekáža, ani mm nieje proti nech si odpočiniem 😀 😀 😀
No to dúfam aj ja, že sa budeme spolu vytešovať 😀 😀 😀

petuska123
23. jún 2011

@fomarik vypoved???vsak o oznamila si zamestnavatelovi ze si na rizikovom?? alebo daco take??vsak on ta nesmie vyhodit 😠

fomarik
23. jún 2011

@petuska123 ale ba, v škole od začiatku vedeli, že som tehu a na rizikovom, ale ja mám zmluvu len do konca šk.roka, takže už len týžden. Na matersku idem 14.jula, a aj tak som v ochrannej lehote, takže mi je to jedno 🙂 🙂 🙂

dzuli08
23. jún 2011

@zuzanka7834 No vitaj, vitaj drahá. To musela byť paráádna dovolenočka. Veľmi ti prajem, aby bábatko ste už mali v brušku 🙂)

dzuli08
23. jún 2011

Hihi až teraz som si všimla, že máme také kráááásne číselko, 111.

alibabaa
23. jún 2011

@dzuli08 ake ciselko mislis?? 😕 😅

hope2011
23. jún 2011

@zuzanka7834 ahojky, tak vy ste si boli takto krasne oddychnut??? juuuj, to je aj moj sen....ale nam sa to tento rok nepodari a buduci uz vobec nie....ale nevadi...my sme si takto uzivali minuly rok.....tak ale z coho sa najviac tesim, ze sa takto obrovsky posuniete dopredu...neviem, ako ti to vyjde s tym transferom, ale veru, asi to vyjde az na august...ale to nevadi, vsak je to o chvilku....to ujde ako voda a budes o chvilku krasna tehulka 🙂 drzkam moc, moc, moc palce 🙂

dzuli08
23. jún 2011

@alibabaa Do póóóórodu 🙂)

alibabaa
23. jún 2011

@dzuli08 jeeeeeeeeeeej 🙂 🙂 🙂
jeeejda ja som pouzila "i" pri slove myslis... 😀

bambulla
23. jún 2011

ahojte baby chcem sa spytat je tu niektora z vas ktoru na IUI pripravoval doktor Hudec?

pici
23. jún 2011

@zuzanka7834 zlatko ahooooooooj. no zalezi na tom kolko budes pichat. ale asi transfer august. ja som si vybrala PN teraz pred vkladom a budem kym nebudem vediet vysledok. a tesime sa moc ze si spat

petuska123
23. jún 2011

@pici ahoj no ako sa nam citis???

pici
23. jún 2011

@petuska123 ahoj milacku. dneska fajn. ale od vcera mam taky hnedy vytok. neviem co to znamena, baby mi pisali ze niektore to mali. nie je krvavy. je len hnedy... na menzes je moc moc skoro... neviem. idem k dokymu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre