IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katy33
3. dec 2010

@zuzancek22 Slniečko, ja som mala presne tak ako i ty píšeš, dva roky zlu cytologiu a tiež mi už dr. začala vysvetlovat, ako sa robi konizacia, len to nechala tak, že urobime dalšiu po pol roku a potom sa uvidi - vraj sa telo dokaže velakrat s tym pobit a veru aj tak bolo,ked som šla na dalšiu cyt. na moje prekvapenie a aj na prekvapenie mojej dr. cyt. dopadla na vybornu a ja som tam ešte šla, či si nahodou s niekym nepomylili vysledky 😕 Takže ja verim, že i to tvoje teličko zabojovalo a cyt. dopadne jednoznačne dobre 😉

zuzancek22
3. dec 2010

@jankaknm moja určite to tam je. moc ti držím pršteky, ja ma teraz strašne obdobie, na všetko načo sa teším mi nevíde, ale to je už tak nič s tým nenarobím, musíme počkať.

katy33
3. dec 2010

@apolenka6 Tak sa teda už len silno snažte, aby z jaja bola fazulka 😉 Mrcha už prebehla a bola celkom u mna neobvykla-mala som ju 5 dni a to ja mavam dva a koniec 😕 Ale verim, že to za to, že ta cysta zdrhala 😀 V pondelok ideme do MT na kontrolne sono a budu aj vysledky zo spg, -sa troška aj bojim, ale dobre to dopadne, musiiiiii 😠 A diky za krabice...to akože vianočneee 😝 ...to by sa mi machrovalo 😎 ...ale mojenko, tušim vieš nad čim premyšlam, začalo nam snežit a ja zhanam čižmičky , už aj cez internet, ale marne, moje čisla su fuč, tak sa teraz spolieham na MT a silno dufam, že mi tetuška predavačka ponukne aj niečo ine ako krabičky 😀 🙄

katy33
3. dec 2010

@jankaknm No moja, ja si tiež začínam mysliet, že to tam jeeeee 😉 To špinenie, že by sa fazulka zahniezdovala 😵 Ak maš dlhši cyklus, tak je normalne, že aj ovulka byva neskôr a to by ti teraz sedelo 😀 Jeeejha, držkam palce-všetky, čo su po ruke 😀

zuzancek22
3. dec 2010

@katy33 no veď aj ja dúfam že sa to už zlepší, veď uvidíme. výsledky budú až 16.12.2010, juj to by bolo keby som tam nemusela isť

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katy33
3. dec 2010

@jankaknm Uprimne ja už na to neverim....že ked folikul nenarstie do 15DC, tak nerastie, ved kolko je bab, kt. bolo toto povedane, že ovulka ten dany mesiac nebude a teraz im ten folikul beha okolo nôh 😀 Fakt, je vela pripadov a hlavne sa to udeje, ked si mysliš, že už teraz z toho nič nebude 😉

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fomarik
3. dec 2010

@apolenka6
@zuzancek22
@petuska123
@katy33
@little_miracle
@aby
@jankaknm
Takže dievčatá, hlásim sa z nechcenej dovolenky...... 3 IUI máme šťastne za sebou. Robil mi ju Krajkovič...zlatý človek. Fajn sme sa porozprávali. Spermošky bolo ajááájjjjááááj.... neúrekom a super pohyblivé. Bolelo to aj tentkrát, ba dokonca ešte viac ako pred tým. Aj som trošku krvácala, a Krajko bol taký milý, že mi ešte aj vložku dal. Takže od zajtra utroš...a 17.12. na krvičku. Ak by to predsa len náhodou nevyšlo, v decembri máme prísť na konzultáciu ohladom IVF.
Juj, teším sa. Hlavne že sme už doma, v robote neboli velmi nadšení, že som neprišla, ale čo už..... sneh-nesneh...kolony-nekolony...... človek si nenavyberá.

yasminne
3. dec 2010

@fomarik takto to ma byt 😀 ako sa vravi do tretice vsetko dobre! ...srsi z teba radost a optimizmus, tak nech Ti to vzdrzi a ked budes taka rozziarena najblizsie tyzdne, tak ver tomu, ze sa vajku nebude chciet von 🙂 DRZIM PALCE! 😉

fomarik
3. dec 2010

@yasminne Mojenko, si zlatá! dakujem. Vieš, ja som optimizmom sršala celý cyklus, vobec som nemyslela na to, že ideme na IUI... iba sem-tam. Nestresovala som kvoli vajkám, či budú alebo nebudú...dokonca toto bol prvý cyklus pri ktorom ma dozrievanie vajok vobec nebolelo a to ma znepokojovalo, že som bola totálne v pohode. no a nakoniec sme mali 3 vajká. Uvidíme, čo s nimi bude o dva týždne 😉
Takže asi fakt tá psychika robí veľmi veľa.

yasminne
3. dec 2010

@fomarik bude z tohooo..hmmm....zeby krasny darcek pod vianocny stromcek 😀. Ja zatial dostavam vcelicky do brucha a v pondelok je kontrola tak som zvedava 🙂 co povedia. Pises, ze si citila dozrievanie vajok? a samotna insemnacia zvykne byt bolestiva? no snad sa to da zvladnut a asi sme aj kazda inak citliva voci bolesti... vzdrziiime pre babatako vsetko 🙂 tak si krsne uzi volnych dni, ja sa na to tiez tesim ze po IUI budem doma, v klude si spravim vianocnu vyzdobu, napeciem, pomalujem par hodvabnych darcekov a budem si vychutnavat predvianocnu atmosku 🙂

katka1704
3. dec 2010

Ahojte... ja som bola včera prvý krát na IUI v gyn-five. Pred tým deň mi dali pregnyl. Chcem sa spýtať väčšinou čítam že po iui sa zvykne krvácať a že to boli. Ale ja musím povedať, že keď mi to robila pani doktorka tak ani neviem kedy a bolo po až som bola v šoku, lebo som vôbec nič necítila... Tak teraz neviem, či to bolo dostatočne hlboko 🙂
a vôbec nekrvácam akurát hneď od prvého dňa ma pobolieva ľavý vaječník. Užívam utrogestan.

zuzancek22
4. dec 2010

@katka1704 ahojček, ani ja som nič pri žiadnom IUI necítila, a to som bola na 3krát. to že ťa pobolieval vaječník to mohla byť aj ovulácia, kde si mala dominantný folikul?

fomarik
4. dec 2010

@yasminne jamsinka, a ty si na PN? Lebo ja nie. ja som sa na to zabudla v Heliose opýtať, ale zvažujem žeby som v pondelok zašla za mojím obv. gynekologom. Myslíš, že on by tú PN dal? Mám ísť na lyžiarsky vycvik so žiakmi a veru...ja nechcem nič podceniť 😖

fomarik
4. dec 2010

@katka1704 Katka, ja som krvácala len teraz - po 3 IUI. Pred tým nie. Ale to len včery- v den zákroku, dnes som už v pohode. Mna to bolelo tak postupne: 1IUI- vôbec, dokonca som nevedela, že so mnou niečo robia, 2IUI - to už bolo horšie ☹ a teraz, 3 IUI - najhoršie a zavádzanie spermií trvalo najdlhšie. Doky ma vymordoval, lebo to zavádzal čo najhlbšie a najbližšie k vajcovodom. Mojmu manželovi z toho prišlo aj zle ked to videl, ako ma to bolí a ako som krvácala. Inak tento tretí pokus sa mi zdalo, že som to cítila úplne inak ako tie predchádzajúce, akokeby išlo o iný zákrok,a nie IUI... aj neviem...neviem to popísať.
Každá sme asi iná,a naozaj záleží aj od toho, aký máme prah bolesti. Ja tiež beriem utroš, ale ja ho papá,.

fomarik
4. dec 2010

@zuzancek22 Zlatinko, to mi je ľúto... stým krčkom. Ale výsledky snád budú v norme. Ale zase na druhej strane, je lepšie, ked budeš vedieť, že si v poriadku a babatenku nič zlé nebude hroziť. Budem ti zo ♥ držať palce.

fomarik
4. dec 2010

@jankaknm ja mám v KNM brata so švagrinou a synovcom. Opýtam sa jej na toho gynekologa. Ale určite viem, že ked otehotnela, ešte v prvých týždnoch vymenila lekára...nebola spokojná s jeho prístupom. Tak ti to zistím. Áno, 3 folikuly... v ktorých by mali byť 3 vajká. Aj doky hovoril, že by sa nám už patrilo otehotnieť, že už nám to ide na nervy to dlhé čakanie. A tie dvojičky.... áno, chcem. I ked možnosť trojčiat tiež doky nepoprel len povedal, že by som ich asi nevynosila, tak radšej dvojčatká 😉

katy33
5. dec 2010

@fomarik Zlatinko moje, verim že predvianočny darček bude 😉 Nebojkaj, dr. to tam velmi dobre nainštaloval 😵 Veru , chod pekne k svojmu dr. a on to PN určite vystavi, robia to tak baby, ked mu povieš, čo je vo veci, ani nezavaha 😉 Juj, kuriatko moje, hrozne silno, moc , strašne-obrovsky ako sa len da, držkám palčiska 🙂 Božinku, už sa to musi konečne prelomit 🙄

katy33
5. dec 2010

Babulky, držte mi zajtra palce, ideme na to kontrolne sono, či ta hnusoba zmizla a budu vysledky zo spg. Začínam sa naozaj bat-bojim,bojim...moc bojim ☹ Každy den som cyste povinne nadavala a vyhražala sa, tak pevne verim, že sa zlakla-no ja by som veru taku hostitelku ako ja nechcela 😀 Juj, bude dobre, bambulky moje, budeeeee 😉 pa

katy33
5. dec 2010

@jankaknm a ty moja, čo , ako, mrcha zla , hnusna, škareda dufam, že neprišla 😠 Daj nam vediet, sme nedočkave 😲

fomarik
5. dec 2010

@katy33 Mojenko, ako krásne si to napísala. sama máš dosť starostí .... budeme si navzájom držať palce...ved sme predsa nejaké bojovníčky, nie? Zajtra napíš či tá bekaná cysta je už fuč, dobre? Ak budem na tej PN, tak na koníkovi budem už hned ráno. Drž sa moja 😉

apolenka6
5. dec 2010

@fomarik pri čítaní tvojích riadkov mi nič iné nenapadlo,že už sa ti to musí podariť 😲 😵 také nadšenie od teba srší až no a preto si myslím že to už bude na 1000000% 😉 tak vidíš oplatilo sa ti zvýšiť dávku 😝 aj ja od včera beriem utrogestan a potom o 14 dní končím ak náhodou sa nam zadarilo prirodzene ovulka prebehla cítila som to aj som cez prestávku v práci behla domov si to poistit 😀 😀 mužík bol doma 😝 a inak na tvojom mieste by som išla na PN

apolenka6
5. dec 2010

@katy33 slniečko naše neboj tá cysta musí byť fuč a aj spermošky budú tutové 😉 strašne moc ti držím palce aby si čoskoro mohla pokračovať IUI bude dobré júúúj a štastnú cestu prajem pa pa

aby
6. dec 2010

@fomarik držím moc moc pršteky :0)))
@jankaknm ahoj ja chodím k Stránavovej a som velice spokojná no o tom novom nič neviem viem že tam je detská gynekologička a sa mi zdá gynekológ, ale ešte som o nom nič nepočula žiaľ

Ja mám isť v stredu na krv lebo zajtra nestíham no myslím , že to nevišlo bolia ma síce prsa aj podbruško ale to bude mrcha to poznám ☹

petuska123
6. dec 2010

ahojte baby.., tak v piatok ideme pre vysledky a ide sa rozhodnut co dalej.......och keby ze este tento mesiac sa daco stihlo ☹

fomarik
6. dec 2010

@katy33 držím palčeky, prstíky, proste všetko. Som za pc a čakám na tvoj príspevok!
čáry-máry nech sa darí,
kto nezažil, ľahko sa mu vraví.
Nech už Katy cystu nemá,
a vymýšľa si krstné mená!!!!!!!!!!! ..... lebo rok 2011 to istí a budeme všetky tehuľky!

fomarik
6. dec 2010

@petuska123 prosím anjeličkov za teba, aby si to ešte stihla 😔 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre