IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
13. nov 2011

@tinka9075 tak tak uz sa budeme len zaoblovat 🙂 🙂

tinka9075
13. nov 2011

@cmelica to máš pravdu budeme bruškaté ale štastné 🙂 🙂

cmelica
13. nov 2011

@tinka9075 to si ani neviem predstavit ten balonik pred sebou 🙂 ty mas aj vychadzky??

tinka9075
13. nov 2011

@cmelica ja si viem predstavit mám vychádzky od 9-10 a od 14-16 ale domov sme prišli asi o ôsmej nič som v schránke nenašla tak asi kontrola nebola 🙂

cmelica
13. nov 2011

@tinka9075 aj ja mam tak 🙂 ale doobeda mam 9-11 hod...to by mala prist prvych 10 dni by mali chodit len zo zamestanania,ci???

tinka9075
13. nov 2011

@cmelica asi len zo zamestnania ale ja som na peenke 4mesiace a zatial nebol nik 🙂 🙂

ursula5
13. nov 2011

@cmelica ďakujem, ja tiež držím palčeky ..... ty kedy máš výsledky?

pici
13. nov 2011

@walta zlatko neboj sa. ked mas streptokoka, liecit ti ho nebudu. na to sa robi v 36 tt vyter, aby sa potvrdit hemolyticky streptokok... a ked ho mas v posve. dostanes 4 hodiny pred porodom atb, aby nepresiel na dietatko porodnymi cestami...

apolenka6
14. nov 2011

@walta Ahoj ! no to ,čo je zase? 😕 ako sme verili,že dieťatko je zdravé ,tak veríme,že to nebude nič vážne! 😉 určite to tak je 🙂

apolenka6
14. nov 2011

@pici ja žasnem,ako ty všetko ovládaš 😨 😵 😵 ked budem niečo potrebovať ,pýtam sa teba 🙂

apolenka6
14. nov 2011

@tinka9075
@cmelica no dievčence týždeň začína 😕 už sa vám to kráti 🙂 adeptky na tehulky ,držím palce!

si31si
14. nov 2011

ahojte neviete mi povedať, ktorý doktor robí zajtra rano sono v heliose?

apolenka6
14. nov 2011

@si31si sa mi zdá,že Krajkovič a asi aj dr,Gaťová ,ved vždy robia dvaja 🙂

84matulik
14. nov 2011

@alibabaa aj mne to robil dr harbulak....šikovný🙂)))))))))))))))))))) Ako sa cítiš dnes?????

petuska123
14. nov 2011

bre rano baby a sup sa do tyzdna 😠

apolenka6
14. nov 2011

@petuska123 a ty ešte robkáš? nie si PN ? asi sa cítiš dobre 🙂 inak bré ránko 😀

petuska123
14. nov 2011

@apolenka6 no pravdeze este makam a keby ze som mala byt PN tak ma doma porazi by som sa od nudy zblaznila z porodnice by ma rovna na psychiatriu odviezli. ja planujem ist 6 tt pred porodom na matersku ak vsetko pojde tak ako ma a vtedy budem riadit postupne izby do podrobna ..teda myslim skrine atd...a citim sa vyborne

cmelica
14. nov 2011

@ursula5 tastujem v sobotu rano a kv je v pondelok 🙂 tak uvidime 😵

cmelica
14. nov 2011

@apolenka6 Dakujem 🙂 🙂 veru je to tak blizko,ale aj tak daleko 😀

apolenka6
14. nov 2011

@petuska123 ked sa cítiš dobre a nemáš zlú robotu tak sa to dá 🙂 tak to máš šťastie,že sa cítiš výborne ,niektoré tehulky grckajú -dalšia bezpríznaková 😕 😀 pekný deň ! idem aj ja do robotky 😝
@cmelica veru koniec tt daleko ,ale aspoň je jedeň deň volno!!! 😵 sviatok 😝 ,no tak ja idem a ty tu úraduj ked si na PN 😀

cmelica
14. nov 2011

@apolenka6 😀 😀 aj veruze budem 🙂 🙂 az ti to v praci rychlo ubehne 😵

cmelica
14. nov 2011

@sijust ahooj tehulka nasa 🙂 🙂 ako sa mas??uz ti je lepsie??

mariankach
14. nov 2011

@alibabaa pocuj srdiecko, hlavne sa setri teraz!!!!!

walta
14. nov 2011

@tinasc ahojky... rano som bola u dr., urobil mi vyter z hrdla a z nosa, skoro som sa pogrcala, ale tak musi prist na pricinu, preco tak strasne kaslem... vysledky budu v stredu a potom mi nasadi liecbu... fakt ma uz slahne... v sobotu som bola na pohotovosti na gynde, lebo som zacala krvacat troska... doky mi dal injekcie a tabletky proti krvacaniu, tak moja mamina mi ich pichala, dve za den... uz to preslo... mohlo to byt aj z tolkeho nadrapovania sa od toho kaslania... snad sa z toho coskoro dostanem, lebo sa bojim o malinku nasu

walta
14. nov 2011

@pici ahoj... mne moja gyn. povedala, ze ak mam streptokoka, asi mi obvodak predpise ATB, aby mi ho vyliecil, lebo ze je nebezpecny pre dietatko.... tak neviem

walta
14. nov 2011

@apolenka6 dakujem, uvidim, v stredu mam vysledky sterov z nosa a hrdla.... pomooooc

pici
14. nov 2011

@walta ja viem tak, ze testy na neho sa do 36tt nerobia kvoli tomu ze sa tak ci onak nelieci, a pri porode dostanes ATB. tak bolo povedane mojej kamoske co ide cochvila rodit...ale neznamena to, ze to ze postup ktory zvolia u teba iny, je zly... takto to ale viem ja... viem tak ze ked sa nedari robia sa stery , lebo vtedy robi sarapatku... ale pocas tehu nie, kedze pre dietatko nebezpecnym nie je... nebezpecnym sa stava pri prechode porodnymi cestami, lebo moze prejst na babatko. streptokoka ma pozitivneho tak 25% tehotnych, z toho u 2% sa nakaza preniesla na babatko a sposobila zapal pluc, preto sa atb podavaju pausalne kazdej. 4 hodky pred porodom, ak dovtedy neporodis, dostanes dalsiu davku. v pripade ze by sa atb tebe nestihli podat, dostane ich dietatko hned ako sa narodi. taketo info mam

tinasc
14. nov 2011

@apolenka6 neboj sa ty nič, až raz budš tehu, takéto vyšetrenie je v tehotenstve jedným z mnohých vyšetrení, ktoré sa robia, aby sa predišlo komplikáciám po pôrode, preto sa pri pôrode musia dať lieky. lebo imunitný systém bábätka nie je dobre vyvinutý, takže bábo by z toho mohlo mať komplikácie... normálne matke neškodí... ja som ho napr. mala... a nič som o tom nevedela.. 🙂

tinasc
14. nov 2011

@walta no tak ak ho máš v hrdle, tak vie narobiť poriadnu šarapatu... ale neboj, ak tam bude, doktor určite nasadí také atb, aby si ich mohla, dobre nasadí liečbu a budete fit 🙂

pici
14. nov 2011

@walta neboj ja som mala v hrdle takisto toho hajzlika. urcite budes fit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre